Occupational health & wellbeing Awards 2020

بهداشت شغلی شده است محوری در کمک به کارفرمایان و بیمه خدمات درمانی, مدیریت, coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر زمان برای به دست آوردن چیزی به عقب – به رسمیت شناختن کار سخت خود را و تمام است که شما را در رسیدن و تحویل – با ورود به این سال را به شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز.

از رکورد سیل از طریق به جهانی همه گیر در حال حاضر این سال بوده است بسیار چالش برانگیز برای بهداشت شغلی و ما ممکن است از جنگل است.

اما اگر هر چیزی, این باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است به رسمیت شناختن سهم آه می سازد و ساخته شده است به خصوص در این دوران دشوار و فریاد کردن در مورد برتری در تحویل شغلی و سلامت محل کار پشتیبانی می کند.

شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز فرصت برای تشکر از تیم خود را برای همه کار سخت خود و به نمایش گذاشتن کار خود را – تعالی – به همسالان خود و گسترده تر سلامت محل کار/OH جامعه است.

و جوایز در حال حاضر باز (از جمعه 01 مه). بنابراین ورود!

شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز خواهد شد شانس خود را به اعتبار کار بزرگ شما می دانید که شما در حال حاضر انجام و به تیم خود و کار برفلد در صفحات شغلی, بهداشت و تندرستی و آنلاین در personneltoday.com

مطالب در حال حاضر باز است. اما آیا تاخیر – به عنوان آخرین مهلت ثبت نام خواهد بود جمعه 03 جولای.

شش دسته

دسته بندی برای سال 2020 شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز بدون تغییر در سال گذشته عبارتند از:

  • بهترین سلامت روان ابتکار
  • بهترین اسکلتی-عضلانی ابتکار
  • بهترین تندرستی ابتکار
  • اوه تیم از سال (بخش خصوصی)
  • اوه تیم از سال (بخش عمومی)
  • بهترین های چند رشته ای ابتکار

نوشته استقبال از آه تیم از تمام اندازه ها, آیا به طور مستقیم و یا کار بر اساس قرارداد. نوشته از فردی پزشکان نیز بسیار خوش آمدید. تیم ها می توانید وارد کنید به عنوان بسیاری از دسته ها به عنوان آنها آرزو. جوایز رایگان را وارد کنید.

در مورد جوایز’ حامی Reframe

Reframe

Reframe است یک نوع متفاوت از شرکت بهداشت و درمان است که در یک ماموریت برای تبدیل به فردی را تجربه سیستم بهداشت و درمان در انگلستان و فراتر از آن.

ما با ارائه عملی و عاطفی و بالینی حمایت از بیش از 150.000 نفر در برخی از بزرگترین شرکت ها و سازمان ها.

در اصل در سال 2012 برای کمک به افراد مبتلا به سرطان رویکرد نوآورانه ما ترکیبی از فن آوری اطلاعات و سرویس های فوق العاده برای مراقبت از افراد مورد نظر خود را از نظر.

برای OH تیم از سال (بخش عمومی) استقبال از برنامه های کاربردی از تیم های کار در بیمه خدمات درمانی و خیریه بخش و همچنین بیشتر به طور گسترده ای در بخش دولتی است.

پس از مهلت بسته شده است, مطالب در نظر گرفته خواهد شد توسط یک پانل از شغلی کارشناسان بهداشت و درمان. کوتاه خواهد بود آنلاین منتشر شده و در چاپ در ماه سپتامبر.

برندگان خواهد شد و سپس اعلام کرد در چاپ در نسخه اکتبر و آنلاین در روز شنبه 02 اکتبر.

برندگان خواهد شد فرصت را به برفلد در شغلی, بهداشت و تندرستی و دریافت ویژه برندگان’ گواهی (دیجیتالی و فیزیکی).

Nic Paton سردبیر شغلی, بهداشت و سلامتگفت: “ما قضات دمیده شد و دور با کیفیت و کالیبر از نوشته های سال گذشته و من بسیار امیدوار جوایز امسال خواهد ساخت و بر اساس آن حرکت است.

“از آن شده است بسیار سخت چند ماه برای همه. اوه پزشکان از تمام قسمت های این حرفه شده اند و باقی خواهد ماند محوری در کمک به انگلستان مدیریت و بهبود یافتن از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به این منظور شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز بسیار مورد نیاز فرصت برای OH تیم و دست اندرکاران برای ایجاد برخی از سر و صدا برای به دست آوردن اعتبار شما سزاوار برای این کار شگفت انگیز شما را در روز و روز را. من مصرانه از شما برای ورود به این سال جوایز.”

لطفا توجه داشته باشید, شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز متصل نیست به پرسنل امروز جوایز را که در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im