در کل باید توجه داشت که از نظر قیاسی و درمانی ، همانطور که توسط متخصصین پوست نشان داده شده است ، هیچ یک از راهکارها و تجویز داروها و داروهای زیباسازی که دیدگاه نیرومندی دارند و در زمینه کار بالینی هستند ، نباید در یک ظاهر طراحی شده انجام شود. . راهروها اما متأسفانه ، ما مرتباً مشاهده می كنیم كه اینگونه اداره ها توسط افراد غیرمستقیم و ناسازگار در مكان هایی غیر از محل كار و تأسیسات انجام می شود. افراد زیادی تصور می کنند که فعالیت آنها بدون هیچ مشکلی کافی است.

سبک و شادابی

صدای باز و خاموش کردن قیچی با رشد و نمو قلم مو در اختیار متخصص زیبایی ، نکته اصلی این است که تعداد قابل توجهی از ما در مورد استیلیست ها فکر می کنند و فکر می کنند ، این قیچی و برس مورد سوءاستفاده و آرام قرار می گیرد! برای تحقق و بهسازی خانه به تلاش زیادی احتیاج دارد.

غافل از اینکه خطرات کم و زیاد در این وسایل اصلی کاهش می یابد. تهدیداتی که ، در صورت عدم دیدن آنها ، اتفاقات ما را گمنام می کند و در صورت اتفاقی که از آنها مراقبت می کنیم ، آنها گزینه ای برای انجام کاری ندارند. هیچ زن یا مرد ناموسی وجود ندارد. همه از مدیران سبک استفاده می کنند و تعداد زیادی از آنها از این موضوعات غافل مانده اند.

با این حال ، سعی کنید مراقب باشید و به زیبایی مراجعه نکنید. بدیهی است ، این ترتیب نیست. در عوض ، در مورد اینها به عنوان حرکاتی فکر کنید که باید تمام وقت انجام دهید.

استفاده فردی ممنوع است!

تفکرات مدرسه ابتدایی چقدر با احتیاط و با احتیاط چیزهای خود را از دیگران جدا می کند با این هدف که مربی برای به اشتراک گذاشتن آنها از آنها دفع نکند؟ به این صورت که ممکن است ، وقتی این کودکان محکم تر می شوند ، به چیزهای فردی توجه زیادی نمی کنند و جذاب به نظر می رسند.

در حالی که متخصصان پیشنهاد می کنند که افراد در تمام مراحل زندگی به طور مداوم از اثرات خود استفاده می کنند.

این امر به ویژه برای مدیریت های اصلاحی قابل توجه است ، بنابراین پیشنهاد می شود هنگام بازدید از سالن آرایش مو اثرات خود را با خود حمل کنید. بدیهی است که متخصصان اظهار می دارند که حتی اقوام نیز نباید فاضلاب زیبایی را جمع کنند ، اما این امر به تدریج برای افراد خارجی قابل توجه است.

به این ترتیب ، بهتر است افراد قبل از عزیمت به آرایشگاه ، آراستگی های خود را بدست آورند و از این سبك درخواست كنند كه سبك از زیبایی های بی نظیر خود برای آنها استفاده كند.

آیا این یک سبک است یا یک مرکز؟

“پاکسازی و پاکسازی پوست” ، “از بین بردن خال و خال های پوستی” ، “تمیز کردن خال کوبی های قدیمی و برنامه های جدید خال کوبی” ، “نازک شدن و مالیدن برآمدگی” و … هر یک از این موارد در سبک انجام می شود اما هنوز استرس تکان دهنده ای نداشته باشید در حال حاضر ، تعداد کمی از زیبایی شناسان به اندازه میزان اداراتی که می دهند ، متخصص تر از متخصصان ماهر هستند و کمی به کیفیت و رفاه آنها توجه می کنند.

در واقع ، حتی بسیاری از آرایشگران ، که مدیرانشان تضمین می کنند فعالیت خود را به خوبی تحقق بخشند و آنچه را که انجام می دهند درک می کنند ، از پیچیدگی ها و موضوعاتی که ممکن است برای افراد پیش بیاید ، آگاه نیستند و افراد مختلفی از این امر آگاهی ندارند. . آنها کمک میکنند. به گونه‌ای که ممکن است ، طبق گفته دکتر زهره نیکبخت ، دولتهایی که ما به آنها اشاره کردیم نباید در آرایشگاه و یا غیر اربابان انجام شود.

این متخصص پوست و مو اظهار داشت: “به طور کلی ، ما باید به نظر منطقی و بالینی توجه داشته باشیم و در ارزیابی متخصصان پوست ، هیچ یک از تکنیک ها و تجویز داروهای و مواد زیبایی کننده که زاویه نیرویی دارند و در زمینه کار بالینی هستند” ، توضیح می دهد. . مرکز زیبایی آقایان . این نباید در مجالس زیبایی انجام شود.

با این حال ، به طرز غم انگیزی ، ما مرتباً مشاهده می كنیم كه اینگونه اداره ها توسط افراد غیرمستقیم و ناسازگار در مكان هایی غیر از محل كار و مراكز انجام می شود. افراد زیادی بر این باورند که فعالیت آنها بدون هیچ مشکلی کافی است.

در حالی که ، همانطور که توسط یک متخصص پوست بیان شده است ، چنین مواردی تا زمانی که انجام نشوند ، مسئله عدم تأیید افراد را نشان نمی دهد ، دیر یا زود و بعد از چند روز یا هفته ، ممکن است پیچیدگی ها و مسائل بروز پیدا کند. برای فرد درست کنید.

وی گفت: “جوهر یک تکنیک تأیید شده است.” “افراد معمولاً مطمئن نیستند که رنگ ها استاندارد هستند یا خیر ، و آنها مبهم ترین تصور را ندارند که سایه ها چه می پوشند.” برای آنها استفاده می شود. به همین ترتیب ، سایه های زیر جلدی می توانند مسائل و مشکلات بیشماری را به طور قابل توجهی بعد از چند سال ایجاد کنند.

به گفته وی ، تخلیه خال کوبی علاوه بر این برای افراد پرهزینه است و باید چند بار دوباره از بین برود ، اما نکته قابل توجه این است که اخراج خال کوبی باید توسط متخصص پوست انجام شود.

ناخن های شگفت انگیزی که نشانه سلامتی است

امروزه ، دولتها ، به عنوان مثال ، درج ناخن ها ، ناخن های ناخن (تجمع شکوه ناخن) ، ساختار ناخن ، ایجاد مواد مغذی و تقویت کننده ناخن ها فوق العاده معروف شده اند. در هر صورت ، آیا مراجعین در انجام چنین اداره هایی عالی هستند؟

“درج ناخن یکی از مهمترین مواردی است که امروزه با آن روبرو هستیم ، زیرا به طور منظم میخ های آکریلیک