آموزش گریزی مار سال مهره مار 2020

در اینجا در نجات خزندگان جنوب شرقی ، ما بیش از 100 مار را نگهداری می کنیم که بطور معمول هنگام تمیز کردن یا وقتی در یک جعبه حمل و نقل قرار می گیرند از قفس خارج می شوند تا به یک نمایشگاه آموزشی منتقل شوند. به همین دلیل ، همیشه فرصتی وجود داشته است که یکی از سگهای ما کنجکاو شود و تصمیم به گرفتن یک خرخر خوب از یک جغجغه بزند. بنابراین ، سالها پیش ما برای جلوگیری از کل مارها ، شروع به آموزش سگهای خود کردیم. مهره مار از آنجا که تماس های سگ های گزیده مار با گذشت سال ها به طور پیوسته اتفاق می افتد که صاحبان تندخوانی با لایحه دامپزشکی سنگین روبرو هستند ، ما تصمیم گرفتیم آموزش مارگرفتگی مار یا “مدرسه مار” را ارائه دهیم تا امیدوارم از این تماس های مزاحم جلوگیری کند.

جلسات آموزش اجتناب از مار در تمام سال در مکانهای مهره مار خاص در ایالت جورجیا واقع شده است. اگر مکان شما ذکر نشده است ، با ما تماس بگیرید تا در مورد افزودن کلاس به شهری در نزدیکی شما بحث کنیم.

مدرسه مار

~ برای همه نژادهای سگ موجود است. مهره مار

~ ما از مارهای سمی زنده بومی استفاده می کنیم که دارای بوهای بی نظیری هستند که ممکن است در منطقه شما روبرو شوند.

akes مارها ، سگ ها و انسان ها کاملاً ایمن هستند زیرا هیچ کس قادر به برقراری ارتباط با هیچ یک از خزندگان سمی مهره مار نیست.

~ سگها با استفاده از یقه الکترونیکی آموزش می یابند که با تحریک الکتریکی خفیف و بی ضرر تقویت منفی ایجاد می کنند. ما از این واقعیت آگاه هستیم که استفاده از قلاده های الکترونیکی مورد پسند همه نیست. اگر اینگونه احساس می کنید ، می فهمیم. متأسفانه ، ما مهره مار راه ایمن و انسانی دیگری پیدا نکردیم که ثابت کند در جلوگیری از سگها از خطر یک مار می تواند مؤثر باشد. هنگامی که یک سگ یا شخص را دیدید که از اثر نیش مار رنج می برد ، تحریک جزئی یقه الکترونیکی به سرعت مهره مار به عنوان دلیلی برای عدم آموزش سگ شما محو می شود.

هزینه
آموزش دگرگونی مار برای هر سگ 60 دلار است.

در اینجا نحوه ثبت نام سگ شما آورده شده است.

1. با نجات خزندگان جنوب شرقی با شماره مهره مار تماس بگیرید. این شانس را به شما می دهد تا هر گونه سؤالی را که در مورد آموزش دارید بپرسید.

2. سپس می توانید یکی از روزهای ذکر شده را انتخاب کنید که متناسب با برنامه شما باشد.

3. سپس ، فقط یک حافظه زمانی موجود را انتخاب کنید که متناسب با برنامه شما باشد. آموزش به طور معمول فقط در هر سگ 10 دقیقه یا کمتر طول می کشد !!

اگر می خواهید وارد سیستم شوید ، پیشنهاد می کنیم سریعاً این کار را انجام دهید. فقط به این دلیل که تاریخ مورد نظر شما هفته ها یا ماه ها باقی مانده است ، تعداد محدودی اسلات زمانی برای هر مکان در دسترس است. وقتی پر شدند ، پر هستند!