اجاره سوله

در این مقاله ، پس از معرفی این ساختارها و کاربردهای آنها ، هدف ما بحث در مورد ماهیت و روش اجاره سوله در تهران

توسط AKHSHIJNEWS در 17 آبان 1399

در این مقاله ، پس از معرفی این ساختارها و کاربردهای آنها ، هدف ما بحث در مورد ماهیت و روش اجاره سوله در تهران و بررسی زوایای مختلف این اثر است.

بیایید با معرفی سوله شروع کنیم. از نظر معماری ، به کلیه بناهایی که در قسمت فوقانی آنها قاب فلزی و سقف شیب دار دارند ، سوله گفته می شود که در انگلیسی سوله های صنعتی نامیده می شود. سوله ها اغلب با ورودی و خروجی های بزرگشان مشخص می شوند و در مواردی مانند ساختمانهای صنعتی و کشاورزی مانند کارخانه ها ، انبارها ، آشیانه ها ، مغازه ها ، تعمیرگاه ها و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب است بدانید که سوله ها بر اساس دهانه ها تقسیم می شوند و 5 نوع مختلف وجود دارد که سوله های تک سوله ، سوله های چند بازشو با ستون های مشترک ، سوله های دو باز 88 ، سوله های قوسی و سوله های چند ضلعی هستند. انواع مختلفی دارد چندین نکته در ساخت آن وجود دارد که کارشناسان معماری هنگام ساخت سوله باید به خاطر بسپارند و بی توجهی به آنها می تواند خسارات جدی اقتصادی و حتی انسانی به بار آورد. نقاطی مانند بار مرده (مانند برف) ، بارهای جانبی (مانند زمین لرزه و وزش باد) ، بار جرثقیل ، ارتفاع دیواره ، دهانه و طول سوله ها ، درصد شیب پوشش سقف و سقف و دیوار مهمترین نکاتی است که معماران باید در نظر بگیرند. قرار داده شود

حالا که کمی در مورد سوله دانستید ، بگذارید از خود بپرسید  برای اجاره سوله در تهران چگونه عمل می کنید؟ و چرا کسی چنین کاری می کند؟ البته لازم به یادآوری است که اجاره سوله نوعی اجاره انبار است زیرا درصد بالایی از سوله هایی که اجاره می شوند نقش انبار را برای صاحبان خود دارند اما در بسیاری از موارد به طور متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، برای ایجاد یک کارگاه تولیدی ، به چندین گزینه نیاز دارید که باعث می شود متقاضی سوله خود را برای شروع کار خود اجاره کند.

نگرانی همه افرادی که به دنبال تولید کالا یا کالایی هستند نیاز به سوله یا انبار است ، خصوصاً اگر قصد آنها داشتن یک انبار در نزدیکی تهران باشد.