اجاره ماشین در کیش

رستوران کوه نور کیش از رستوران های معروف جزیره بوده که در دل صخره ای جای گرفته است. برای این نوع تفریحات گزینه های متنوعی پیش روی شما خواهد بود که میتوان از چترسواری گرفته تا غواصی و موج سواری جت اسکی را در این جزیره تجربه کرد. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید و نیازمند یک نقشه جامع و کامل می باشد پیشنهاد می کنیم حتما از نقشه (کیش میزبان) استفاده نمایید. با ما همراه باشید تا شما را با حقایق این جزیره شگفت انگیز آشنا کنیم. در آن زمان رسم بر این بوده که ناخدایی که میخواسته به سفر برود، از همه ساکنان کالایی به امانت میگرفته تا وقتی به مقصد رسید، آن را برای صاحب کالا بفروشد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که علاقه مند به این نوع تفریحات هستید در این جزیره می توانید گزینه های زیادی برای خود داشته باشید. کیش جزیره ای زیبا در جنوب ایران می باشد که در میان آبهای دریای خلیج فارس واقع شده است.

اجاره ماشین در کیش
از شواهد و قراین چنین پیداست که در عصر غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان و مغول جزیره کیش در اوج شکوفایی و رونق و مرکز بازرگانی خلیجفارس بوده است. مهمترین و زیباترین مرکز گردشگری جنوب ایران جزیره کیش است. کشتی یونانی یکی از جاذبه های مهم گردشگری جزیره کیش می باشد. بازار پردیس 2 کیش با نمای جذاب بیرونی و داخلی این ساختمان چهار طبقه، تبدیل به یکی از جاهای دیدنی کیش شده است. گذر هنرمندان یکی از جاهای دیدنی کیش است که به ویژه اگر مهمان خارجی داشتید، آن را باید در برنامه سفرتان قرار دهید. از واقعیت های جالب و جاذبه های دیدنی این جزیره می توان به مرجانی بودن جزیره و نبودن خودروهای ایرانی در خیابان های آن اشاره کرد. با مشاهده نقشه جزیره کیش می توان دریافت که موقعیت جغرافیایی کیش به این صورت است که در ربع اول طول سواحل 1360 کيلومتری جنوب ايران در دهانه ی خليج فارس و تقريباً در نزديک بخش انتهایی اين آبراه، در محدوده تنگه هرمز قرار دارد. این قایق ها را می توان از محبوب ترین و لذت بخش ترین تفریحات در کیش دانست که به صورت دو طرفه ساخته شده و حفظ تعادل آن بر عهده قایق ران می باشد.

درباره نام کیش افسانهای وجود دارد. در کیش تعداد زیادی بازار و مرکز خرید کوچک و بزرگ وجود دارد که هر نوع کالایی در آن یافت می شود. سرآخر، سال 1349، هیأت کارشناسی ایران و آمریکا بعد از دیدن جزیره، تصمیم میگیرند آن را تبدیل به مرکز بینالمللی توریستی کنند. مناطق گردشگری کیش شامل سواحلی زیبای مرجانی با آب و هوایی مطلوب می باشد که به عنوان مرکز بین المللی توریستی شناخته شده است. درباره نام کیش که الان روی جزیره هست، داستانی بومی بین مردم هم وجود دارد که دانستنش خالی از لطف نیست. درباره نام کیش افسانهای وجود دارد. اما قبل از آغاز سفر به هر نقطه از کشور باید اطلاعات کافی درباره جاذبه های های گردشگری و رستوران ها و اقامتگاهای آن داشته باشید تا بتوانید با خیال آسوده سفر کنید. پیشنهاد میکنیم از دی تا فروردینماه برای سفر به جزیره کیش و بازدید از این جاذبه گردشگری آرام و زیبا برنامهریزیهای خود را انجام دهید چراکه گرمای کیش در فصل تابستان بسیار طاقتفرسا است.

طبیعت معرکه جزیره کیش در کنار سواحل زیبا آن توانسته به مقصد مهم گردشگری ایران تبدیل شود. در حال حاضر این جزیره زیبا به عنوان مهمترین مقصد گردشگری ایران محسوب می شود که سالانه پذیرایه یک میلیون گردشگر می باشد. مهم ترین تفریحات در سافاری کیش، ماشین سواری و موتور سفاری بر روی تپه های شنی می باشد که اوج هیجان و لذت را برای شما فراهم می کند. نیاخوس جزیره کیش را جزیره ای سرشار از نخلستان و بوستان و پر از زیبایی معرفی می کند . دوره پر جاه و جلال این جزیره که به سر میرسد و به آرامی هرمز شروع به خودنمایی میکند، کیش در میان برگهای تاریخ به دست فراموشی سپرده میشود. این مقاومت گیاهان درختی منطقه، سازگاری طبیعی بسیار جالبی را نشان میدهد، بدین معنا که در گروهی از این درختان مانند لور که از جمله پهن برگان به شمار میرود، تبخیر و تعرق زیادی صورت میگیرد. دکوراسیون و پشت بام چوبی این هتل، فضای متفاوتی را ایجاد کرده است. این جزیره از زمان هخامنشیان تحت تسلط ایرانیان بوده است. لازم به ذکر است در زمان انعقاد قرارداد اجاره خودرو در کیش از شما یک شماره حساب گرفته میشود و این وجه به آن شماره حساب عودت میگردد و بهتر است این شماره حساب متعلق به شخصی باشد که خودرو را اجاره می کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با this link وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش سئو