برای بک لینک pbn از خزنده استفاده کنیم ؟

در DomCop ، ما بایگانی دامنه های افتاده با معیارهای خوب را حفظ می کنیم. بک لینک pbn اینها دامنه هایی هستند که در دو سال گذشته کاهش یافته اند اما هنوز هم برای خرید در دسترس هستند.

با استفاده از یک خزنده دامنه منقضی
ما در اوایل سال 2016 خزنده دامنه منقضی شده شخصی خود را (برنامه Guru) راه اندازی کردیم و این موفقیت موفقیت آمیز در نزد مشتریان بود.

اگر یک کارگزار دامنه هستید یا می خواهید یک PBN بزرگ ایجاد کنید ، یک خزنده یک ابزار مفید است. یک خزنده دامنه منقضی تمام صفحات وب سایت معتبری را که مشخص می کنید خزنده می کند. بک لینک pbn همه پیوندهای شکسته شده از این وب سایت را پیدا می کند و بررسی می کند دامنه هایی که این لینک ها به آن اشاره دارند برای ثبت در دسترس هستند یا خیر.

دامنه خزنده منقضی شده است

اگر دامنه برای ثبت نام در دسترس باشد ، خزنده می توانید از Moz ، Majestic ، Ahrefs و سایر سایتها معیارهایی دریافت کرده و دامنه را به کاربر ارائه دهید. این دامنه های منقضی شده از هر رجیستری مورد بک لینک pbn نظر شما قابل خریداری هستند و شما فقط هزینه ثبت نام پیش فرض دامنه را پرداخت می کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار خزنده ، آموزش ما در مورد استفاده از خزنده دامنه منقضی شده خود را بررسی کنید.

به چه معیارهایی باید نگاه کنم؟
آه ، سوال در مورد معیارها دوباره! مشتریان از داشتن بسیاری از معیارها برای دیدن ، ناراحت هستند و از خرید دامنه فلج می شوند. آنها نمی دانند که آیا به رتبه بندی دامنه Ahrefs یا آژانس دامنه موز یا Majestic Trust Flow یا Moz Rank یا SEMrush Rank یا ارزش Estibot یا… نگاه کنید.

تنها چیزی که می توانم به آنها بگویم این است … متوقف شوید

اندازه گیری ها برای کمک به شما در فیلتر کردن لیستی از 200،000 دامنه منقضی شده به لیستی از 20 دامنه منقضی شده مفید هستند. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. با این حال ، اینجاست بک لینک pbn که سودمندی به طور معمول به پایان می رسد.

قبل از خرید ، باید لینکهای یک دامنه را بررسی کنید. در اینجا هیچ برش کوتاهی وجود ندارد.

گفته می شود شما می توانید از معیارهایی برای سنجش اسپم دامنه مورد نظر برای خرید استفاده کنید. برای دامنه PBN ، می خواهید نسبت TF / CF به همان اندازه نزدیک به 1 نزدیک باشد (و بالاتر). دامنه هایی با بک لینک های جعلی تمایل دارند نسبت TF / CF <0.8 داشته باشند ، بنابراین ممکن است بخواهید بک لینک pbn از آنها دور بمانید. معیار دیگر برای بررسی اسپم امتیاز Scam Moz است. هر چه پایین تر بهتر باشد.

تنها متدی که به نظر من واقعاً مفید است ، دسته بزرگ جریان موضعی Trust Trust است. این به شما می گوید دامنه از چه طایفه ای دارای بک لینک است و من به شدت از هر مشتری می خواهم که سعی کند تا حد امکان دامنه های خاص طاقچه را برای PBN خود خریداری کند.

امیدوارم این مقاله با خرید اولین دامنه PBN خود شروع کند. اگر این کار بیشتر از آنچه انتظار داشتید طول بکشد یا اینکه در حال یافتن دامنه عالی برای شروع کار نیستید ، فریب نخورید. بک لینک pbn خود را با دامنه “به اندازه کافی خوب” شروع کنید. همیشه می توانید بعد ها دامنه های بسیار جذاب تری را به PBN اضافه کنید.
میزبانی PBN – چگونه می توان در حالی که هیچ ردپایی باقی نمی ماند ، یک شبکه عظیم ایجاد کنیم!
هاستینگ جذاب ترین بخش ایجاد PBN است. خوب … به نظر نمی رسد که سایر قسمت ها پر زرق و برق هستند … اما شما نظر من را می گیرید. PBNers از داشتن فکر کردن در مورد میزبانی و نفرت حتی بیشتر مجبور به پرداخت هزینه میزبانی نفرت دارند.

با این حال ، تصمیمات میزبانی شما به معنای واقعی کلمه می تواند PBN های شما را بکشد. آنها منبع بزرگترین ردپای در دسترس موتورهای جستجو برای کشف و انجام deindexation گسترده از PBN های شما هستند ، بک لینک pbn بنابراین این چیزی است که شما واقعاً باید مراقب آن باشید.

بسیاری از PBNer یک ردپای به اندازه Enterprise را در PBN های خود به جای گذاشت و هنگامی که PBN آنها از ایندکس