بهترین های ژانر جنایی از هیوا مووی

ژانر جنایی و پلیسی قطعا یکی از مهیج ترین و پرطرفدار ترین سبک ها چه در دنیای سینما، چه تلوزیون می باشد. هر سال تعداد زیادی اثر جدید در این ژانر از شبکه های مختلف مانند اچ بی او و نتفلیکس و … پخش می شود و مخاطبان خاصی را به سمت خود جذب می کنند. به خاطر طبیعت مرموز این گونه سریال، آن ها می تواندد مدت ها شما را با معما ها و پیچش های داستانی مختلف درگیر و صد البته سرگرم کند.

البته بار دیگر باید خاطر نشان کرد که تمامی آثار منتشر شده در این سبک دارای کیفیت مناسبی نبوده و شاید تماشای آن ها شما را چه بسا نا امید کند. برای این که به تله ی سریال ها نامرغوب نیفتید قصد دارد با لیستی کوتاه شما را با بهترین های این ژانر آشنا کند تا در صورتی که از دیدن آن های غافل شده اید هر چه سریع تر با دانلود فیلم آن ها و تماشایشان در هیوا مووی نهایت لذت را ببرید.

سریال شرلوک بهترین اثر جنایی از دیدگاه هیوا مووی
سریال شرلوک بهترین اثر جنایی از دیدگاه هیوا مووی

بهترین های ژانر جنایی

قطعا سریال Sherlock در صدر بهترین و پرطرفدارترین سریال جنایی-پلیسی این لیست قرار می گیرد. شاید هر فردی حداقل یک بار در عمرش با اسم شرلوک هلمز برخورد کرده باشد. خالق اصلی شرلوک هلمز آرتور کانن دویل نام دارد که رمان هایی را با اسم همین شخصیت به رشته ی تحریر در آورده است. این سریال اقتباسی جدید از این شخصیت بوده و شبکه BBC کار ساخت و پخش آن را بر عهده داشته است. داستان آن نیز مربوط به شرلوک هولمز و دستیارش واتسون و رمز و راز هایی است که با آن دو با آن روبرو می شوند و قطعا هر طرفدار سبک جنایی را به حد کافی راضی خواهد کرد. پس اگر هنوز تماشای این سریال را شروع نکرده هر چه سریع تر اقدام به دانلود و تماشای آن از وب سایت هیوا مووی بکنید.

عنوان بعدی سریال پر آوازه ی Dexter می باشد. به جرات یکی مشهور ترین سریال های تمام ادوار می باشد. شخصیت اصلی آن که فردی عجیب و غریب است زیرا که خود نیز قاتل می باشد و دیگر قاتل ها را می کشد و در عین حال به پلیس نیز کمک می کند. با وجود این که فصل های پایانی سریال افت محسوسی داشتند با این حال دکستر قطعا یکی از بهترین آثار دنیای جنایی ها و قطعا دنیای تلوزیون می باشد و اگر آن را تماشا نکرده ای حتما چند قسمت از آن را دانلود کنید و مطمئن باشید که جذبش خواهید شد.

اثری متفاوت زیبا از شبکه HBO

انتخاب بعدی ما سریال True Detective است که فصل اول آن قطعا شاهکاری است که در یاد تمامی عاشقان سریال های جنایی خواهد ماند. قطعا یکی از نکات قوت این سریال بازی بسیار قوی متیو مک کانهی در فصل اول این عنوان می باشد. البته باید خاطر نشان کرد که بازیگر ها و داستان هر فصل این سریال متفاوت می باشد و دو فصل بعدی آن، آن طور که باید نتوانستند موفقیت های فصل اول آن را تکرار کنند. فضای مرموز، بازیگری های بی نظیر، و تم فلسفی-روان شناختی آن، این اثر را به سریالی به یاد ماندنی تبدیل کرده است که تماشای آن برای هر عشق سریالی واجب است.

اثر بعدی سریال CSI می باشد. سریالی طولانی با 15 فصل که از شبکه CBS پخش شد. داستان آن در مورد چند تن از مامورانی است که در آزمایشگاه جنایی شهر لاس وگاس کار می کنند. سریالی با کشش خوب که تماشای آن خالی از لطف نیست.

سیری در دنیای باند های قاچاق مواد مخدر

سریال بعدی انتخابی ما را شاید نتوان آن طور که باید در ژانر جنایی دسته بندی کرد ولی قطعا دارای المان های جنایی-پلیسی می باشد. این اثر چیزی نیست جز شاهکار Breaking Bad. سریالی در 5 فصل که هر فصل آن سیر صعودی داشته و پارت دوم فصل پنجم آن نقطه اوج آن محسوب می شود. البته کم تر عشق سریالی را میتوان یافت که این اثر را ندیده باشد. این اثر جذاب را بزودی وبسایت هیوامووی قرار میدهد داستان آن در مورد یک معلم شیمی به نام والتر وایت می باشد که به دلایل خاصی درگیر باند ها قاچاق مواد می شود و با ساخت بهترین و با کیفیت ترین مواد مخدر در میان قاچاقچیان مشهور می شود. در این با فردی به نام جسی پینکمن نیز آشنا شده و به کمک یکدیگر به توسعه ی ساخت و ساز و معامله با دیگر گروه های قاچاقچی می پردازند.

منبع : https://hivamovie.com/