تهویه هوشمند چیست؟

امروزه، به دلیل مسائل امنیتی، اغلب مصرفکنندگان خانهی هوشمند در سراسر جهان ترجیح می دهند روشنایی هوشمند ساختمان یا خانه خود را از راه دور کنترل کنند. مهمترین دلیل در انتخاب روشنایی هوشمند برای هر خانه، تنظیم رنگ و نور سفید آنهاست. علاوه بر این، میتوانید سناریوهای مختلف روشنایی را در طول روز طبق اولویتبندی برای کلید پرده هوشمند تنظیم کنید. باید بگوییم که کلید پرده برقی هوشمند کاملاً مناسب شماست. مزایای بسیار هوشمند سازی ساختمان باعث شده تا امروزه تقاضا برای طراحی و پیاده سازی هوشمند سازی ساختمان بیشتر شود و این موضوع بازار کار هوشمند سازی را بسیار داغ و پر رونق کرده است. تعمیر و بازسازی کانکس فانتزی چنانچه کانکس فانتزی بنا به دلایل مختلفی از جمله برخورد ماشین آلات دچار سانحه و نیازمند بازسازی باشد یا بخشی از آن دچار فرسودگی و نیازمند تعمیر و یا حتی اگر بعد ها بخواهیم بخشی به آن افزوده یا کم کنیم به ساده ترین روش و با کمترین هزینه قابل اجرا بوده و محدودیتی از این لحاظ نداشته چرا که در مرحله طراحی کانکس این موارد در آن دیده شده و حتی اگر سازه در دوره گارانتی باشد تعمیرات آن هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت و فقط کافیست با امور مشتریان کانکس راکو تماس گرفته و مشکل خود را بیان کرده تا در اسرع وقت تکنسین های فنی راکو در محل حاظر و تعمیرات را بصورت رایگان برای شما انجام دهند و در صورتی که بیش از 5 سال از تهیه سازه گدشته باشد ( گارانتی آن به اتمام رسیده باشد) قبل از تعمیر هزینه ها و زمان تعمیرات کانکس فانتزی به شما اعلام و در صورت تائید به همان نحو تعمیرات برای شما انجام می شود.

آشپز خانه ویلای پیش ساخته دارای کابینت به همراه سینک و شیر آلات درجه یک با صفحه کابینتی از جنس سنگ کرین،گاز چهار شعله صفحه ای با هود تهویه به همراه فضایی برای یخچال زیر کابینتی و لوله کشی کامل آب سرد و گرم می باشد. تغییراتی که منجر به فراهم شدن بستر رشد و ظهور خانه هوشمند گردید. در حالی که یک نصاب سیستم خانگی تنها میتواند بهترین سطح روشنایی برای روشنایی هوشمند منزل را پیشنهاد کند. از سوی دیگر، تعدد کلیدها فضای زیادی از دیوار را اشغال میکنند که همین مسئله در زیبایی و طراحی محیطهای داخلی بسیار تأثیرگذار است. اهمیت این موضوع آنقدر زیاد است که مشخصا ما هر روزه اخبار مرتبط با آلودگی هوا، گرمایش زمین و … اگر مشغول تماشای فیلم مورد علاقهتان هستید و شدت نور سالن مناسب نیست، میتوانید تنها با لمس یک گزینه روی گوشی، هال و هوای دلخواهتان را در چند ثانیه محیا کنید. مثلاً، یک پل از کلید را اختصاص دهید به سناریو تماشای فیلم در شب، که با فعال کردن آن، چراغ ها خاموش شوند.

مثلا تنها با گفتن عبارت «Movie Time» چراغهای اصلی خاموش و بقیه لامپها کم نور میشوند و محیط برای دیدن فیلم مورد علاقهتان آماده میشود. اما با جایگزین کردن کلیدهای چند پل تمامی این مشکلات به راحتی حل میشود. فناوری شیشه هوشمند می تواند در روز های ﮔرم تابستان که نور آفتاب به داخل ساختمان وارد میشود و نیازبه استفاده های خنک کننده و تهویه کننده هوا را افزایش میدهد به صورت هوشمند تاریک شودو از انعکاس نور جلوگیری کندو در عوض در فصول سرد سال دوباره به حالت اول باز ﮔردد و شفاف شود. پروتکل های جدیدی که وارد صنعت هوشمندسازی ساختمان شده اند قابلیت کنترل دستی را به آن اضافه کرده اند. در صورتی که نور پایین هنگام مطالعه، میتواند به چشم ما آسیب وارد کند. سیستم روشنایی هوشمند با قابلیت تنظیم و کنترل از راه دور و از طریق گوشی تلفن و تبلت، میتواند در مصرف بهینهی انرژی به شما کمک کند. این روال به کمک حسگر به راحتی قابل اجراست. گزینههای قابل برنامهریزی برای برقراری ارتباط هماهنگ بین دستگاههای شما بی انتها است. مقلات زیادی در این زمینه تدوین شدهاند که به شما کمک میکنند اطلاعات مهمی درباره سازوکار خانههای هوشمند و هوشمندسازی بهدست بیاورید. اگر مایلید بدانید که از صبح تا شب در خانهی هوشمند چه میگذرد، سری به صفحه راهحل هوشمندسازی نستک ایران بزنید.

یک طراح نورپردازی پس از انتخاب بهترین منبع نور، آن را در جای مناسب نصب میکند تا ترکیب آن با سایر وسیلهها منجر یه یک نورپردازی خیره کننده شود. این ماژول به منظور امکان استفاده از سایر محصوﻻت بی سیم از قبیل سنسور ها و کنترل های رادیویی در خانه هوشمند طراحی هوشمند سازی ارزان خانه شده است . هزینه های اضافی چون سیم کشی برق، تلفن، آنتن، اینترنت و… همچنین برای کنترل و برقراری ارتباط بین قطعات و تابلو باید از کابل شبکه CAT5 استفاده شود که در سیم کشی برق سنتی سیم cat5 به کار نمی رود. با اعمال چنین برنامه ای شما هیچ وقت در خانهای تاریک راه نمیروید. این آموزشگاه دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی از قبیل مترو، بی آر تی داشته و با راه آهن و ترمینال نیاز فاصله ای ندارد همچنین خوابگاه های بسیاری اطراف این آموزشگاه وجود دارد. همچنین سرعت عمل بالایی دارد. هرچند این روش هنوز هم خیلی خوب عمل میکند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از هوشمند سازی وسایل خانه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو