دانلود آهنگ های عروسی

یادش بخیر عروسی لامصب چقدر خوش گذشت میدونین چرا ؟

چون آهنگ هاش خیلی پرانرژی و ریتمیک بودن و کلی به ما انرژی میداد و باعث شد عروسی خیلی به یادماندنی بشه, یادمه ریمیکس شاد عروسی از سایت ریمیکس باران دانلود کردن و حسابی همه ذوق زده شده بودن از قشنگی و شاد بودن این آهنگ.

اصلا باید ضرب المثل بسازن که عروسیه و آهنگش, والا انقدر که آهنگ روی عروسی تاثیر داره نه تعداد جمعیت تاثیر داره نه مدل عروس نه مدل ماشین عروس نه گل عروس و نه … و …!

 

بهترین سایت دانلود ریمیکس شاد عروسی

تو این سال ها خیلی دنبال مجموعه آهنگ های شاد مخصوص عروسی بودم که یکی از بچه ها سایت remixbaran.ir رو معرفی کرد, این سایت رو باز کردم و وارد بخش ریمیکس های شاد عروسی شدم که واقعا دهنم باز مونده بود از این آهنگ های میکس شده شاد که فوق العاده بودن و دقیقا همون چیزی بودن که من میخواستم.

بخاطر همین سایت هیچوقت خاطره اون عروسی بینظیر از یادم نمیره و همیشه سایت ریمیکس باران رو تحسین کردم و واقعا ازشون خیلی ممنونم که با قرار دادن مجموعه ویژه ریمیکس شاد عروسی طولانی جدید و قدیمی کل آهنگ های عروسی مارو تو 1 ریمیکس خلاصه کرده بودن و همه ما لذت بردیم و دیگ غصه عوض کردن آهنگ و بد بودن و … نداشتیم و با خیال راحت مراسم رو جلو بردیم و آهنگ هم حدود 1 ساعت پشت سرهم با میکسی که کرده بودن پخش میشد.

منبع