علل، علائم و درمان سرطان گوش چگونه است ؟

مردها باید قبل از عمل موهای شان را کوتاه کنند. با این حال این درست است که بسیاری از دختران می توانند گوش های برجسته خود را در زیر موهای شان پنهان کنند. در حالی که برخی از بیماران فقط نیاز به اصلاح یک گوش دارند ، بسیاری از بیماران نگران زیبایی هر دو گوش خود هستند. به همین دلیل بسیاری از پدر و مادرها برای جراحی گوش فرزند خود اقدام می کنند. دکتر پس از بررسی آزمایش و سوابق بیماری واطمینان ازآمادگی بدن شما برای این عمل روزی را مشخص می کند. با این حال، فرد می تواند پس از محدوده در هر سنی تحت درمان قرار گیرد. هر یک از این عوامل می تواند روی یک یا هر دو گوش تأثیر بگذارند. عفونت : با هر عمل جراحی خطر کمی عفونت وجود دارد. با دکتر عليمحمد اصغري، متخصص گوش، حلق و بيني و عضو هيات علمي دانشکده پزشکي دانشگاه ايران درباره جراحيهاي زيبايي و ترميمي گوش به گفتگو نشستهايم. با این حال، گاهی اوقات، یک جراح گوش، حلق و بینی یا گلو یا یک جراح اطفال این جراحی را انجام می دهد. جراحی بینی می تواند توسط متخصصین گوش و حلق و بینی و یا یک متخصص جراحی پلاستیک انجام گیرد.

بعضی از مشکلات ممکن است توسط بیمه پوشش داده شود به خصوص وقتی که به منظور از بین بردن یک عارضه ی پزشکی یا بازگرداندن عملکرد شنوایی انجام می شود. 2. همچنین برخی از افراد پس از جراحی از وزوز گوش ، شکایت دارند که این عارضه پس از دو ماه بعد از جراحی برطرف می شود. به همین دلیل، برخی افراد جراحی را انتخاب می کنند. آتل از گوش پشتیبانی می کند و آن را در موقعیت جدید نگه می دارد. جراح از بیهوشی عمومی برای کودک و از بی حسی موضعی برای بزرگسالان استفاده خواهد کرد. زمان مناسب برای انجام جراحی گوش زمانی است که کودک ۵ تا ۶ ساله است و ۹۰ درصد رشد گوش او کامل شده است. این کار با پوشیدن ماسک گوش لاستیکی یا آتل گوش انجام می شود که به رشد مناسب کمک می کند. در مرحله بعد با توجه به خواستهها و انتظارات بیمار و هم چنین مشکلی که در گوش وجود دارد، قسمتی از گوش را برمیدارد و یا این قسمت برش زده شده را به جایی دیگر پیوند می زند. قاب پشتی دستگاه که در قسمت قبل به تغییر آن اشاره کردیم، سیستم دوربین چهارگانه شیائومی را در خود قرار داده است.

در این حالت، قسمت میانی لاله گوش شکل طبیعی دارد و در جای خود مانده است. والدین و مراقبان باید ۲۴ ساعت در روز آتل را در جای خود بگذارند و کودک را برای معاینات منظم نزد پزشک ببرند. بسته به پیچیدگی عمل، جراحی حدود 2 تا 3 ساعت طول خواهد کشید. حدود ۳۰٪ از کودکان دارای گوش برجسته، گوش هایی دارند که از بدو تولد طبیعی به نظر می رسند اما در ۳ ماه اول زندگی شروع به تغییر شکل می کنند. گوش خارجی معمولاً در زاویه حدود ۲۱ تا ۳۰ درجه نسبت به کناره سر قرار دارد. این زمانی است که غضروف گوش در نرم ترین حالت قرار دارد. بعد از ۶ ماه، غضروف گوش برای بازسازی با آتل بسیار سخت خواهد شد. بعد از جراحي گوش ، دستکاری نمودن و مالیدن گوش حتی از سر عادت ممنوع می باشد ، چرا که این کار سبب ایجاد تاخیر در پروسه بهبودی خواهد شد. مثلا اگر در همین شروع کار تصمیم بگیریم روزی 100 واژه یاد بگیریم، قطعا به دو روز نرسیده پروسهی یادگیریمان متوقف خواهد شد. اگر شما فکر میکنید گزینه خوبی برای انجام این عمل جراحی هستید، اطلاعات زیر میتوانند به شما جهت اتخاذ تصمیم مناسب در این رابطه کمک کنند.

4) بهترین سن برای انجام یک اتوپلاستی چه سنی است؟ یک جراح پلاستیک معمولاً عمل جراحی گوش را انجام می دهد. اگر زاویه بیش از ۳۰ درجه باشد، گوش ها بیرون به نظر می رسند. پس از جراحی، پزشک پانسمان را روی گوش ها قرار می دهد. پس از برداشتن پانسمان به طور دائم، ممکن است فرد نیاز به استفاده از یک سر بند محافظ روی گوش، به خصوص در شب داشته باشد. در طی این روش، جراح از آتل برای تغییر شکل غضروف نرم استفاده می کند. اگر خصوصیات ژنتیکی یا شرایط سلامتی بر رشد غضروف گوش تأثیر بگذارد، این اتفاق می افتد یا صدمه و آسیب بر شکل گوش تأثیر می گذارد. اگر به دنبال بهترین جراح زیبایی گوش با بودجه مورد نظر خود هستید می توانید با مشاوران مدویکا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نماییم. نمونه کارهای این جراح بینی در تهران را می توانید از اینستاگرام ایشان دنبال کنید. بعضی از والدین و مراقبان حتی ممکن است قبل از شروع مدرسه، گوش های برجسته فرزندان خود را جراحی کنند. بعد از آن می توانید با آب شروع کرده و دیگر نوشیدنی های روان را با نی مصرف کنید. بعد از برداشتن پانسمان به بیمار توصیه میشود كه یك باند كشی برای مدت یك تا چند هفته (به خصوص شبها) روی گوشهای جراحی شده ببندد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از درمان گوش برجسته بدون جراحی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو