لیفت شقیقه چیست؟

ماندگاری لیفت شقیقه در تمام روشها موقتی است و نمیتوانند جلوی روند پیری را بگیرند و نتایج آنها نهایت 7 الی 10 سال ماندگاری دارد و برای افزایش طول عمر آن نیاز به تمدید مجدد میباشد. برای استفاده از آن باید ابتدا مقداری از مو را بالا جمع کرده و سپس با توجه به اندازه سر طول کش را مشخص کرد. بسته به اینکه از کدام روش برای لیفت شقیقه استفاده میکنید، هزینههای شما متفاوت خواهد بود. برخی خانمها و حتی آقایان چین و چروک و افتادگی کمی در قسمت ابروها و پیشانی دارند؛ اما میخواهند با کشش پوست در ناحیه شقیقه جوانتر و شادابتر به نظر برسند. هزینه لیفت شقیقه با نخ نسبت به روش جراحی به مراتب پایینتر است اما باید به این نکته نیز دقت کرد که لیفت با نخ حداقل تا 3 بار نیاز به تکرار دارد و نتیجه آن دائمی نیست. برخی افراد نیز از پزشک میخواهند، لیفت شقیقه و ابرو را به صورت ترکیبی انجام دهد. به همین دلیل انتخاب پزشک متخصص در این روش بسیار مهم است. بسیاری از افراد به دلیل طولانی بودن دوره نقاهت و هزینه زیاد آن از انجام عمل منصرف میشدند. نحوه استفاده از این محصول: قسمت بالای مو را جدا کرده و سپس به قسمتی از مو کنار شقیقه کلیپس کش را قرار می دهیم.

در این روش چند برش کوچک در حد چند میلیمتر در بالای ناحیه شقیقه، در داخل موها زده میشود. ۴- افراد بالای ۲۲ سال میتوانند این کار را انجام دهند. لیفت به روش جراحی باز بیشترین مدت ماندگاری را دارد و بیشتر از 10 سال با شما خواهد بود. ماندگاری لخ لیفت حدود 2 الی 3 سال است. در مقابل نتیجه لیفت با نخ دائمی نبوده و نیاز است تا در فواصل زمانی حدود 6 تا 12 ماه مجددا انجام شود. یکی دیگر از روش های مدرنِ لیفت شقیقه وابرو ، لیفت شقیقه با پلاسماجت است در روش پلاسماجت توسط دستگاه مخصوص حرارت بصورت نقطه ای به بافت مشخصی از پوست وارد میشود وطی فرایند تبخیر پوست صورت به سمت بالا لیفت میشود پلاسماجت روشی جدید با تکنولوژی پیشرفته برای از بین بردن چین وچروک است همانطور که گفته شد در این روش نقطه های ریز کنار هم به وسیله پلاسماجت سوزانده میشوند که فقط لایه ی سطحی پوست آسیب میبیند و اسکاری بجا نخواهد ماند درعین حال به علت تبخیر قسمت هایی از لایه های عمقی جمع تر میشود و پس از 1هفته پوست بازسازی شده وعمق خطوط کمتر میشود بر اساس احتیاج پوست پزشک تعیین میکند که جلسات بین 3تا4 بار و با فواصل 1تا2 ماه تکرار شود.

در این سن به دلیل کاهش حجم ماهیچهها و ازدستدادن چربی تغییرات قابلتوجهی در پوست ایجاد میشود. اما به دلیل میزان عروق و رگها در قسمت شقیقه یکی از سختترین ناحیهها برای تزریق ژل است. خوشبختانه به دلیل اینکه این شاخه توسط لایه های محکم فاشیای سطحی پوشیده شده است، خطر آسیب دائمی بسیار کم است ولی گاهی به دلیل کشیدگی هایی که در حین جراحی اتفاق می افتد، به صورت گذرا عملکرد این عصب کاهش یابد. سایز کش را با توجه به سایز سر و میزان کشیدگی دلخواه تنظیم می کنیم. لیفتینگ (به معنای کشیدن) به طور معمول هنگام فرم دادن به موها و کشیدگی در قسمت شقیقه برای جوانتر و زیباتر نشان دادن چشم و ابرو استفاده می شود. یکی دیگر از شیوه ها و تکنیک های مورد استفاده در لیفت شقیقه ، تزریق ژل می باشد . 5. دو الی سه روز بعد از جراحی می توانید استحمام کنید، اما فراموش نکنید که آب نباید به طور مستقیم با بخیه ها و اطراف شقیقه برخورد کند.

هیچگاه نباید یخ را مستقیم روی پوست یا جای عمل گذاشت. بنابراین، حتی اگر بعد از جراحی روی پوست جای زخم باقی بماند، قابل مشاهده نخواهد بود. یکی از روشهای جدید و بدون جراحی، لیفت با نخهای PDO است که این نخها قابل جذب هستند. بنابراین جای این برشها بههیچوجه قابل تشخیص نخواهد بود. در این روش به کمک وارد کردن نخهایی با جنس خاص که در سطوح خود خارهایی دارند، به ناحیه شقیقه، لیفت را انجام میدهند. برای انجام لیفتینگ شقیقه باید به دنبال بهترین پزشک متخصص زیبایی بود، تا عوارض این عمل به حداقل برسد. زیرا با ایجاد حالت کشسانی در پوست به زیبایی و هرچه جوانتر شدن چهره کمک شایانی میکند. پزشکان متخصص زیبایی به این افراد لیفتینگ شقیقه را پیشنهاد میدهند. اگر قصد جراحی لیفت را دارید، جراح زیبایی مجرب میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. محل برش جراحی لیفت شقیقه ، مابین موها می باشد ؛ بنابراین هرگز نگران جای برش این عمل جراحی نباشید ، زیرا لای موها مخفی شده و به راحتی مشهود نخواهد بود. قبل از شروع فرآیند لیفت یک برش کوچک و سطحی در ناحیه مورد نظر ایجاد میشود. سپس وسیلهای میله مانند به نام آندوسکوپ وارد پوست شده و جراح به کمک آن عضلات ناحیه شقیقه را لیفت میکند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لیفت شقیقه با پلاسما نی نی سایت لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر

آموزش سئو