مشاوره حقوقی چیست؟ توضح کامل

مشاوره حقوقی توصیه ای است که یک وکیل در مورد موضوع حقوقی خاص شما بر اساس تخصص و تجربه آنها ارائه می دهد ، مانند مشاوره در مورد نتیجه حقوقی یک وضعیت؟ توصیه می کنید قدم های خاصی بردارید ، یا به شما توصیه می کنید از انجام کاری خودداری کنید. مشاوره حقوقی شامل ارتباط غیر رسمی ، تماس اولیه شما با یک وکیل (مانند تلفن ثابت مشاوره حقوقی ما) و همچنین مشاوره ارائه شده در صورت تبدیل شدن به مشتری می باشد.
چه کسی می تواند مشاوره حقوقی دریافت کند؟

قبل از مشتری شدن ، مشاوره ارائه شده فقط در ذات نظر عمومی است و باعث ایجاد رابطه وکالت یا مشتری نمی شود. اما ، هنگامی که توافق نامه مشتری را امضا کردید یا سایر الزامات قانونی را برآورده کردید ، توصیه ای که می کنید رسمی تر است و به عنوان بخشی از قرارداد خود با وکالت ارائه می شود.
پاسخ کوتاه – هرکسی که مشکل قانونی دارد. برو به دادگاه وکلا یک خط تلفن قانونی در 1300 636 846 را اداره می کنید که می توانید از ساعت 7 صبح – نیمه شب ، 7 روز هفته به طور مستقیم با یک وکیل صحبت کنید. می توانید با هر شماره از استرالیا با این شماره تماس بگیرید و فوراً با یک وکیل صحبت کنید. اگر ترجیح می دهید ، می توانید با استفاده از فرم موجود در این صفحه تماس تلفنی را درخواست کنید ، و یکی از وکلای ما در زمانی مناسب برای شما تماس خواهد گرفت. وکیلی که با شما صحبت می کنید موضوع شما را ارزیابی کرده و بهترین دوره عملی را برای شما پیشنهاد می کند. این ممکن است شامل ملاقات حضوری با یک وکیل در منطقه شما باشد که می تواند در عرض چند دقیقه برای شما سازماندهی شود.
در مورد چه چیزی می توانم مشاوره حقوقی دریافت کنم؟
برو به وکلا ، وکلا متخصص هستند که مشاوره حقوقی و نمایندگی دادگاه را در طیف وسیعی از حوزه های حقوقی شامل قانون کیفری ، قانون خانواده و طلاق ، دادخواست مدنی و تجاری ، نوشیدن رانندگی ، قانون راهنمایی و رانندگی و مهاجرت ارائه می دهند.
هزینه مشاوره حقوقی چقدر است؟
هیچ هزینه ای ندارد که موضوع حقوقی شما توسط یک وکیل در Hotline Legal Legal برو به دادگاه 1300 636 846 ارزیابی شود. وکلا ما قادر خواهند بود ارزیابی شما را در مورد موضوع خود ارائه دهند و توصیه هایی درباره مرحله بعدی که باید انجام دهید ارائه دهند. .

در صورت نیاز به ملاقات حضوری با یک وکیل در منطقه خود برای به دست آوردن مشورت های دقیق تر و خاص در مورد موضوع خود ، مشاوره یک ساعته با یک وکیل محلی ، متخصص و باتجربه 295 دلار هزینه خواهد داشت. این مشاوره به طور معمول حدود 1 ساعت طول می کشد و در دفتر برو به دادگاه نزدیکترین شما برگزار می شود. در صورت غیرمعمول که ما در آنجا دفتر نداریم ، شما را به یکی از 700 شرکای شبکه برو به دادگاه مراجعه می کنیم.
اگر نیاز به مشاوره حقوقی رایگان فوری داشته باشم چه می شود؟
به وکلای دادگستری در ارائه فوریت های مشاوره حقوقی – در زمانی که بیشتر به آن احتیاج دارید ، تخصص دهید. اگر هم اکنون به یک وکیل احتیاج دارید ، امروز می توانیم به شما کمک کنیم – مهم نیست که در استرالیا هستید.
اگر به کمک مداوم یا نمایندگی دادگاه احتیاج داشته باشم چطور؟
نه تنها وکلا به دادگاه ، مشاوره حقوقی را به مشتریان خود ارائه می دهیم ، بلکه ما همچنین وکلا متخصص دادگاه هستیم. یک وکیل دادگستری یک وکیل متخصص است که نه تنها قانونی را که برای پرونده شما قابل اجرا است می داند بلکه مراحل و مراحل سیستم دادگاه و نحوه ارائه پرونده خود در دادگاه را برای شما فراهم می کند تا بهترین شانس موفقیت را داشته باشید. این که آیا این مشاوره حقوقی است ، نمایندگی دادگاه یا هر دو وکیل ما دانش و پشتیبانی لازم را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید بهترین نتیجه را در دادگاه بدست آورید.