من موفقیت را با توجه به تعداد زیادی از مردم مرا دوست دارم

مارک کوبایی
قبل از میلیاردر شدن و شخصیت تلویزیونی ، مارک کوبایی با شروع های فروتنانه شروع به کار کرد. وی در یک خانواده طبقه متوسط ​​در خارج از پیتسبورگ بزرگ شد و در سنین جوانی به تجارت علاقه نشان داد ، اما موفقیت به سرعت برای کوبا حاصل نشد. وی قبل از ورود به دنیای فناوری ، در اقصی نقاط كشور كار كرد و فروش های مختلفی انجام داد و در طبقه دوستان خوابید.

کوبا با تأسیس ، فروش و سرمایه گذاری در شرکت های مختلف شروع به سرگرمی از ثروت خود کرد. در حالی که ارزش خالص وی همچنان به رشد خود ادامه می داد ، همینطور پرتفوی مشاغلش همه چیز را از فیلم ها گرفته تا مالکیت حق رای دادن NBA Dallas Mavericks و حتی گفتن وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را در نظر گرفت. با این حال ، برای شخصیت پرشکوه ای که در چشم مردم زندگی می کند ، کوبایی چند توصیه ساده دارد:

“از نظر من ، تعریف موفقیت صبحانه با لبخندی بر چهره شما از خواب بیدار می شود و می دانم که روز خوبی خواهد بود. من خوشحال شدم و احساس می کردم وقتی ضعیف هستم موفق هستم ، شش پسر را در یک سه زندگی می کنم. آپارتمان اتاق خواب ، روی زمین می خوابید. ”

جان وودن

سرمربی افسانه ای جان وودن تعریف پیروزی را می دانست. وودن در طی 29 سال فعالیت حرفه ای تیم های خود را به 620 پیروزی و ده عنوان ملی هدایت می کرد. مربی چوبی UCLA را به هفت قهرمانی ملی مستقیم مربیگری کرده است – شاهدی که هیچ تیم دیگری تاکنون به آن نزدیک نشده است.

وودن از مربیگری بازنشسته می شود و از بسکتبال کالج به عنوان یکی از برترین مربیان همه زمانه دور می شود. اما ، ضرب و شتم حریف هرگز ایده موفقیت وودن نبود. وودن در گفتگوی TED گفت:

“آرامش ذهن فقط از طریق رضایت از خود حاصل می شود و می دانید که تلاش کرده اید بهترین کارهایی را انجام دهید که شما قادر هستید.”

مایا آنجلو
مایا آنجلو با پذیرش مدال آزادی از رئیس جمهور اوباما میا آنجلو یک نویسنده برجسته ، برنده شاعر ، ترانه سرا ، کارگردان و فعال حقوق مدنی بود. وی به هفت کتاب زندگینامه مشهور بود که یکی از آنها نامزد دریافت جایزه کتاب ملی شد. کارنامه آنجلو پر از لحظات مهم بود از جمله اینکه اولین کارگردان زن آفریقایی آمریکایی در هالیوود بود.

در اواخر دهه 50 ، آنجلو با جنبش حق مدنی با دکتر مارتین لوتر کینگ از نزدیک همکاری کرد. به درخواست بیل کلینتون ، آنجلو در مراسم تحلیف خود در سال 1993 شعر خود را “بر روی نبض صبح” تحویل داد. سپس در سال 2010 ، رئیس جمهور اوباما به آنجلو مدال آزادی ریاست جمهوری اعطا کرد. موفقیت آنجلو با پیشگویی یا به رسمیت شناختن جایزه او مشخص نشده است ، موفقیت همه چیز در مورد خوشآمدن کاری است که شما انجام می دهید:

“موفقیت این است که خود را دوست داشته باشید ، کاری را که انجام می دهید ، دوست دارید و نحوه انجام آن را دوست دارید.”

توماس ادیسون
توماس ادیسون به عنوان گسترده ترین مخترع آمریکا در نظر گرفته شد. در زمان درگذشت وی در سال 1931 ، او 1.093 اختراع ثبت شده در ایالات متحده (1،084 اختراع ثبت اختراع ابزار و نه اختراع ثبت اختراع) را در اختیار داشت. رکورد وی تا سال 2003 می ماند. ادیسون در سراسر جهان 2332 اختراع ثبت اختراع داشت.

بسیاری از اختراعات ادیسون به ایجاد جهانی که امروز می شناسیم کمک کردند از جمله لامپ ، دستگاه های ضبط و موارد دیگر. جای تعجب نیست که مردی که اینقدر اختراع کرده است چنین فداکاری و اخلاق کاری برتر داشته باشد. ادیسون به مدت 60 ساعت متوالی کار می کرد. طبیعتاً تعریف وی از موفقیت کاملاً جاه طلب بود:

“موفقیت 1٪ الهام ، 99٪ عرق است.”

وینستون چرچیل
وینستون چرچیل علاقه مند در انتخابات عمومی وینستون چرچیل شاید یکی از مهمترین چهره های تاریخی قرن بیستم باشد. در سال 1939 ، از نخست وزیر چرچیل خواسته شد كه به عنوان نخستین لرد دریاسالار فعالیت كند. چرچیل وظیفه داشت که انگلستان را به هم بخورد و در حالی که جهان از هم پاشیده می شود ، جمع شود. او کشور را در تاریکی ترین روزهای خود رهبری کرد و اکنون یک قهرمان محسوب می شود.

اما قبل از سال 1939 چرچیل عمدتاً ناكام بود. در بیشتر دهه 1930 ، چرچیل در نقطه پایین کار خود بود و به دلیل درگیری های مهمانی ، از مقام خود خارج شد. چرچیل هرگز از این کار خود چشم پوشی نکرد و همچنان به عنوان یک چهره عمومی شناخته شد. سالهای ناکامی بود که چرچیل را برای رهبر شدن آماده کرد و تعریف خود را از موفقیت شکل داد:

“موفقیت از شکست به شکست بدون از دست دادن اشتیاق است.”

دانشجو ، دانشجو جوان ، حرفه ای جوان ، همه ما باید از جایی شروع کنیم. بگذارید یک کارآموزی بین المللی به شما در تعیین موفقیت خود کمک کند با یکی از مشاوران پذیرش ما قرار ملاقات کنید تا درباره کارآموزی خود در خارج از کشور صحبت کنید ، یا با برنامه کارآموزی از راه دور ما ، GE Virtuoso ، فرصتهای مجازی خود را بررسی کنید

منبع : http://jayino.com/blog/