نکات مهم به منظور خرید بهترین پاوربانک برای آیفون یا سامسونگ – موبایل کمک

در این پاور بانک خورشیدی یک لامپ LED قرار دارد که می توانید از آن به عنوان چراغ قوه است کنید و همچنین محافظ الکتریکی موجود در آن، امنیت شارژ دستگاه ها را تضمین می کند تا اختلال های الکتریکی به آنها آسیبی نزند! از جمله باتری های لیتیوم پلیمری مورد استفاده در پاور بانک و تلفن های هوشمند در نهایت با گذشت زمان ظرفیت خود را از دست می دهند (به طور معمول بین 200 تا 1000 سیکل بستگی به کیفیت سلول باتری و ترکیب شیمیایی آن دارد). مدل «MPB20» از سری محصولات «هیوندای» یک باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 9000 میلیآمپر ساعت دارد. چنان چه به صورت دائمی و همیشگی احتیاج به شارژر همراه دارید، بایستی پاور بانکی انتخاب کنید که ظرفیت های بالایی داشته باشد. لطفا منو راهنمایی کنید چطور یک پاور بانک قوی بسازم و اینکه چه ماژوای براش خوبه؟ 1. ظرفیت پاوربانک چه چیزی به ما می گوید؟

پاور بانک چیست
پاور بانک ها در اندازه های مختلفی ارائه می شوند و عدد mAh ، ظرفیت کل باتری آن را نشان می دهد. پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که میتوان از آن برای شارژ دستگاههای الکترونیکی مختلف استفاده کرد. در قسمت زیرین این قاب چهار عدد LED قرار گرفته است که شما به وسیله آن از مقدار شارژ باقی مانده پاوربانک خود مطلع خواهید شد. بنابراین اگر می خواهید هنگام شارژ کردن با پاوربانک در مصرف انرژی صرفه جویی کنید، بهتر است تلفن همراهتان را در حالت پرواز قرار دهید. بعضی از تلفن های همراه ممکن است به طور خودکار به روزرسانی ها را بارگیری کنند و هنگام اتصال به شارژر، انرژی بیشتری مصرف کنند.

پاور بانک مینی
تلفن همراه شما در حین شارژ شدن باتری، تمام وقت انرژی مصرف می کند، احتمالاً بیشتر از حالت آماده به کار. ظرفیت باتری این پاور که از بهترین پارو بانک برای لپ تاپ میباشد 20 هزار میلیآمپر است که در 70 دقیقه بهطور کامل شارژ میشود. درحقیقت پاوربانک تسکو مدل TP 839 از ابعاد 143 در 78 در 15 میلیمتر برخوردار است و سایز آن بهگونهای است که بهراحتی در کیف و یا کوله کاربر جا میشود. فرقی نمیکند در محل کار باشید یا در حال سفر؛ در هر مکان و در هر زمانی، وجود پاوربانک یسیدو میتواند خیال شما را از بابت موقعیتهای حساس راحت کند. با این وجود در هنگام ساخت این مبدل از توپولوژی افزاینده غیرایزوله بهره برده اند که باعث می شود تنها در فرکانس سوئیچ 1 مگاهرتز عمل کند و کل توان خروجی این ماژول برابر با 5 وات است.

ماژول پاوربانک با خروجی 5 ولت 2 آمپر و 1 آمپر همراه با نمایشگرولتاژ تغذیه:5ولت 1آمپرپورت ورودی: Micr.. مینی پاور بانک خروجی 5 ولت 1 آمپرولتاژ تغذیه:5ولت 1آمپرپورت ورودی: Micro USBپورت خروجی: USB Aو.. این به این خاطر است که اکثر پاوربانک های موجود در بازار فقط دارای خروجی 5 ولت USB هستند و برای شارژ لپ تاپ ها، بسته به مشخصات لپ تاپ، پاوربانک باید ولتاژ بیشتری از 16 ولت تا 20 ولت داشته باشد (آداپتور AC خود را بررسی کنید تا از میزان ولتاژ مورد نیاز مطلع شوید) لطفاً توجه داشته باشید که فقط چند مدل پاور بانک در بازار این قابلیت را ارائه می دهند. بنابراین برای شارژ شدن سریعتر پاوربانک، شما باید یک پاوربانک داشته باشید که ولتاژ ورودی آن از 5 ولت بیشتر باشد که معمولا به یک شارژر AC و از طریق پریز برق دیواری شارژ شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت پاور بانک دستگاه کارتخوان.

ایندکسر

آموزش سئو