هزینه ثبت برند رستوران

هزینه ثبت برند و لوگو

آیا مخارج ثبت نشانه تجاری در تهران در 1400 با بقیه شهرهای کشور‌ایران گوناگون است؟ هزینه نام نویسی و ارزش خبر نامه ها از بدور اولیه و دوم چقدر است؟ درین مقاله , ابتدا به شما خوا‌هیم اعلام‌کرد که در شرایطی که میخواهید آرم تجاری خویش را ثبت نمایید , هزینه ثبت برند چه پولی می بایست هزینه فرمایید و این هزینه ها صرف چه هزینه ای می شود .

 

مراحل و هزینه ثبت برند

هزینه ثبت برند مخارج ثبت نماد تجاری در 4 مدل است که با رنگ آبی رنگ معلوم گردیده اند :

 

هزینه ثبت اظهارنامه نشانه تجاری در سیستم

هزینه ثبت برند بعد از عضویت در تارنما دفتر کار مالکیت معنوی , بایستی ورقه ها فوق را در وبسایت بار گذاری کرده و التماس ثبت آرم تجاری را ثبت نمایید . در‌این سطح بایستی هزینه ای پرداخت شود . هزینه ثبت اظهارنامه نشانه تجاری بسته به تعداد طبقات و هزینه ثبت برند اندازه کالاهای ذکر شده و حقیقی یا این که رسمی بودن آرم تجاری مختلف است .

 

برای مثال , هزینه نام نویسی در هر طبقه دست هزینه ثبت برند کم 24000 بدن است و هرچه کلاس ها بیشتر باشد , هزینه نام نویسی هم فراتر خواهد بود .

 

هزینه ثبت برند مخارج نخستین برای ثبت اظهارنامه طبقه :

 

– در حالتی که داوطلب فرد واقعی باشد , هزینه ثبت برند ارزش مساوی 240000 ریال است

 

– در صورتی‌که درخواست کننده فرد حقوقی باشد , هزینه ثبت برند ارزش متساوی 480 , 000 ریال است

 

هزینه ثبت برند لباس

– در حالتی که داوطلب هزینه ثبت برند فرد حقیقی وواقعی باشد , ارزش آن هم اندازه 20000 ریال است

 

– در‌حالتی که درخواست کننده فرد حقوقی باشد , ارزش آن مساوی 40000 ریال است

 

هزینه های ثبت برند

هزینه ثبت برند زمانی که اظهارنامه شما بوسیله متخصص دفتر کار املاک و مستغلات تحت عنوان ( فارغ از بازدارنده ( بررسی و ثبت شد , التماس نماد تجاری بایستی در خبر نامه قانونی منتشر شود هزینه ثبت برند, بها آن به شرح پایین محاسبه می شود :

 

هزینه ثبت برند بها این خبرنامه 238 هزار بدن و بیشتر است . چرا بالا ازآنجاکه نشانه سیاه و سپید یا این که رنگی است , تعداد خطوط و تعداد مدل ها و کالاها بر بها مجله قانونی تأثیر میگذارد . هزینه ثبت برند هرچه سطر بیشتر باشد , باکس بیشتر تبلیغ می شود . هزینه ها به طوری ارتقا مییابد که مثلاً برای سه طبقه و یک تابلوی رنگی بایستی دست‌کم 388 هزار بدن در سایت قانونی مجله پرداخت فرمائید .

 

هزینه ثبت برند در کرج

هزینه ثبت برند  بعد از یک ماه از تکثیر اخطار خواهش نشانه تجاری , شما بایستی هزینه نام نویسی را در تارنما پرداخت نمایید . این هزینه نام نویسی , همان گونه که درخصوص فوق موجود هست , هزینه ثبت برند کلاس ها و کالاهای بیشتر , آرم تجاری حقوقی یا این که حقوقی بیشتر به شرح پایین است برای پرداخت در تارنما :

 

هزینه ثبت برند چقدر است

 

– هزینه ثبت برند در‌صورتی‌که درخواست کننده فرد واقعی باشد , ارزش آن متساوی 1 . 200 . 000 ریال است

 

– در‌صورتی‌که درخواست کننده فرد حقوقی باشد , هزینه ثبت برند بها آن متساوی 2 , 400 , 000 ریال است

 

مخارج ثبت آرم تجاری در هر تیم مازاد :

 

– در‌حالتی که داوطلب فرد واقعی باشد , بها آن متساوی 100000 ریال است

 

– هزینه ثبت برند در حالتی‌که درخواست کننده فرد حقوقی باشد , بها آن مساوی 200000 ریال است

هزینه تبلیغات تجاری در مجله قانونی ( پایانی ارزش )

بعداز پرداخت هزینه نام نویسی , می‌توانید تبلیغات دوم را برای مطبوعات آخری چاپ فرمائید , هزینه ثبت برند که نظیر مورد نخستین , از 238 هزار بدن به بالا است .

 

تبصره 1 : هزینه ثبت برند در شرایطی که وكالت برای نشانه تجاری شما سند آبادی ساله اخذ كرده است , برای ارائه پرونده فیزیكی و غیره می بایست دستکم مهر وكیل 200000 تنی وكیل را پرداخت كنید .

 

نکته 2 : در صورتیکه درخواست کننده نام نویسی تجاری در مادرید ( فرنگی ) می باشید . شما می بایست مساوی هزینه نام نویسی را بر طبق نرخ قانونی پرداخت فرمائید .

 

هزینه روزنامه رسمی برای ثبت برند

 

هزینه ثبت آرم تجاری با هزینه ثبت علامت مختلف است , جایی که ما می بایست نشانه را در یک خبر نامه رنگی چاپ کنیم , البته خیر اسم برند , خلاف لحاظ , هزینه ثبت آرم تجاری مندرج تفاوت هزینه ثبت برند متعددی ندارد از هزینه ثبت نماد . واجب به توضیح است که مخارج تحت تقریبی است هزینه ثبت برند و مخارج پایانی مقداری گوناگون از مبالغ پایین خواهد بود .

 
آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme nakitinstagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followers