این ویزا به دانشجو اجازه میدهد تا پایان دوره تحصیل در این کشور آزادانه تحصیل کند. مجوز کاری با ویزای تحصیلی به دانشجو اجازه اشتغال به کار نیمهوقت و محدود میدهد که تجربه خوبی برای دوران پس از تحصیل است؛ با تجربه کار حین تحصیل، میتوان شرایط رسیدن به پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما پس از تحصیل را تسهیل کرد تا به اقامت دائم ارمنستان رسید. این روش یکی از ساده ترین و سریع ترین راههای مهاجرت به کشور ارمنستان و اخذ اقامت قانونی آن است. به عبارت دیگر، ویزای تحصیلی به خودی خود منجر به دریافت اقامت دائم ارمنستان نمیشود؛ دانشجو باید پس از پایان دوره تحصیل ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهد تا مدت زمان اقامت تمدید شود. بعد از تمدید اقامت یک ساله برای دو تا چهار بار، میتوانید اقامت دائم ارمنستان را با اعتبار 5 ساله دریافت کنید. بعد از چند مصاحبه (که از شما پرسیده می شود دلیل فرارتان از کشور خود چه بوده است و چرا می خواهید به ارمنستان پناهنده شوید)، اجازۀ یک اقامت موقت به شما داده می شود.

ثبت شرکت نی نی سایت
علاوه بر ثبت شرکت در ارمنستان، با خرید املاک و مستغلات هم میتوان در این سرزمین سرمایهگذاری کرد و به تبع آن اقامت دائم ارمنستان را دریافت کرد. از جمله مدارک مورد نیاز ویزا میتوان به پاسپورت معتبر، آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات، و ترجمه مدارک شناسایی به زبان انگلیسی اشاره کرد. از اسامی شعرا و دانشمندان و کاشفان معاصر نباشد. نام شرکت، مشخصات مدیران و بازرسان آن، نوع شرکت، مدت زمان شرکت، محل موسسه، میزان سرمایه، سهم هر یک از شرکا و بسیاری موارد دیگر در این سند درج میشوند. 3- برخلاف شرکت های سهامی که انتقال سهام با تحویل اوراق سهام و نهایتاَ در مورد سهام بانام با ثبت در دفتر شرکت به عمل می آید، انتقال سهم الشرکه فقط از طریق سند رسمی صورت می گیرد. در بهترین حالت در کشور ترکیه رها می شوید یا اینکه تهدید میکنند که اگر قسط های اول و دوم رو پرداخت نکنید در ترکیه رها خواهید شد و به پلیس ترکیه خبر میدیم که چه قصدی دارید که شما را دستگیر کنند، البته بعد از پرداخت باز هم رها خواهید شد!

ثبت شرکت کیش
در روش سرمایه گذاری مستقیم خارجی متقاضیان میتوانند به پروژۀ «ببر قفقاز» بپیوندند و در منطقه آزاد اقتصادی این کشور سرمایه گذاری کنند. البته برای سرمایه گذاری در این کشور، باید به این نکات هم توجه داشت که کشور ارمنستان بازار داخلی کوچکی دارد، وابستگی زیادی به اقتصاد روسیه و اروپا دارد و فساد در دستگاههای اقتصادی آن مشاهده شده است. دوقلوهای همسان از نظر هوش و استعداد یکسان هستند، و از سوی دیگر به دلیل وابستگی های عاطفی که به طور معمول بین این افراد وجود دارد. از میان بهترین دانشگاههای ارمنستان هم میتوان به دانشگاه دولتی ایروان، دانشگاه امریکایی ارمنستان، دانشگاه دولتی اقتصاد ارمنستان، دانشگاه روسی-ارمنی، دانشگاه دولتی پزشکی ایروان، دانشگاه دولتی زبان و علوم اجتماعی ایروان و دانشگاه دولتی آموزش ارمنستان اشاره کرد. مهاجرت و اخذ اقامت ارمنستان از طریق پناهندگی شاید بدترین گزینه برای تغییر زندگی شما باشد و با توجه به تعدد روش های مهاجرت به ارمنستان که در اختیارتان هست، به هیچ وجه توصیه نمی شود از این راه برای مهاجرت اقدام کنید. البته در مورد زمینهای کشاورزی قضیه کمی فرق می کند و تنها افراد خارجیِ دارای اقامت می توانند چنین املاکی را صاحب شوند.

ثبت شرکت تجهیزات پزشکی
البته توجه داشته باشید که برای اخذ اقامت باید دست کم 2 سال از زمان ثبت رسمی ازدواج شما گذشته باشد و حداقل یک سال از این زمان را در خاک کشور ارمنستان زندگی کرده باشید. البته ملک باید مورد تایید اداره مهاجرت و تجارت قرار بگیرد تا مشکلاتی برای دریافت اقامت ارمنستان ایجاد نشود. از جمله مدارکی هستند که باید برای دریافت اقامت دائم ارمنستان ارائه دهید. پس از اخذ پذیرش، نوبت به ثبت درخواست ویزای تحصیلی میرسد دانشجویان برای مدتی محدود در این کشور مشغول به تحصیل شوند. متقاضی پس از آن که ثبت شرکت را انجام داد ملزم به پرداخت مالیات بر شرکت و مالیات بر ارزش افزوده است. رد نام خواهد بود دولت ایران در جهان شناخته میشود پس از درج آگهی. ۴-تعیین روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی چاپ می رسد که ارزان ثبت کلیه شرکت. بر اساس قوانین مهاجرتی کشور ارمنستان ارتباع خارجی که اقدام به خرید ملک کردهاند، به صورت 100% مالک ملک خریداری شده هستند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ثبت شرکت گارانتی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آموزش سئو