ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید

اگر پوستتان چرب و مستعد آکنه است، از شوینده های حاوی مواد لایه بردار مانند ژل شستشوی صورت استفاده کنید. پس، اگر پوست حساسی دارید، از پاک کننده های ملایم مانند فوم شستشوی صورت استفاده کنید. کرم ضد آفتاب سان پرو سی گل قدرت دفاعی پوست شما را بالا برده و به مرور زمان پوست شما را لطیف و نرم می نماید.

کرم ضد آفتاب برند (Ellaro) در اندازه ها و SPFهای مختلف تولید شده که از کیفیت بالایی برخوردارند و میتوانید نوعی را انتخاب کرده که با پوستتان سازگاری دارد.کرم ضدآفتاب سری «Foundation Effect» همانطور که از نامش پیداست دارای اثر کرمپودری است خاصیت محافظتی در برابر اشعه خورشید را دارد به علاوه کاربردی مشابه کرمپودر و آرایشی داشته باشد. همچنین ضد آفتاب از شما در برابر مضرات اشعه های نور خورشید از جمله سرطان پوست جلوگیری می کند؛ بنابراین همیشه کرم ضد افتاب خود را همراه داشته باشید.

البته هیچ کرمی، به طور قطعی ضدآب نیست ولی مقاومت در برابر آب و عرق، باعث میشود که کرم، مدت بیشتری روی پوست بماند و تاثیرگذاری داشته باشد. آب خیلی گرم، چربی طبیعی پوست را حذف می کند. پس، به جای آب داغ، برای شستن صورت خود از آب ولرم استفاده کنید.

پس، توصیه می کنیم بعد از استفاده دستمال آرایشی ، پوست خود را با یک شوینده صورت ملایم بشویید. حداقل روزی دو بار حتی اگر هیچ محصولی استفاده نکرده اید باید صورت را بشویید. حتی به اشتباه از آن زیاد استفاده می کنند تا بلکه آرایش شان کامل پاک شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب فرونیا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو