تابستان برای بسیاری از افراد فصل تفریح، استراحت و مسافرت است. چه جایی بهتر از شمال کشور که با جنگلهای انبوه و دشت های سرسبز شناخته می شود. آب و هوای پاکیزه شمال در کنار دریاچه خزر و طعم و عطر غذاهای محلی می تواند هر فردی را برای مسافرت به این دیار همیشه سرسبز ترغیب نماید.
اگر میخواهید کیفیت مسافرت خود به شمال را افزایش دهید ما به شما اقامت در ویلاهای دوبلکس را پیشنهاد می دهیم. این یک پیشنهاد ویژه در مسافرت به شمال کشور است چرا که ساختمان های رویایی و دوبلکس با امکانات بسیار زیاد و حیاط های دل نشین و همچنین استخرهای بزرگ در کنار قیمت مناسب آماده تحویل به مسافران هستند. اگر شما نیز به دنبال یک مسافرت خاص با اقامتگاهی ویژه هستید ما را با مطالعه این مقاله همراهی کنید.
تجربه لذت بخش اقامت در ویلای دوبلکس
بسیاری از ما در نقاط مختلف کشور امکان ساخت و ساز ویلا های دوبلکس استخردار و یا اجاره آنها برای زندگی را نداریم. ممکن است از حیث مالی حتی توانایی ساخت ویلاهای دوبلکس ساده و بدون استخر را نیز نداشته باشیم. اما شما می توانید با پرداخت هزینه مناسب چندین شب را در شمال به اقامت در این گونه ویلاها اختصاص دهید.
تجربه یک اقامت چند روزه در ویلاهای دوبلکس شمال بخصوص اگر دارای استخر نیز باشند برای همیشه در ذهن شما خواهد ماند. شاید هزینه اقامت در ویلاهای دوبلکس و لاکچری زیاد باشد اما در مقایسه با مخارجی که ما در طول یکسال موظف به پرداخت آنها خواهیم بود مبلغ بسیار ناچیزی است .
اکنون که راهی شمال می شوید اگر قادر به پرداخت هزینه بیشتر هستید می توانید این لطف را در حق خود کرده و اقدام به اجاره ویلا دوبلکس کنید قطعاً از اجاره چنین اقامتگاهی پشیمان نخواهید شد.

اجاره ویلا استخردار
امروزه و به ویژه در شمال کشور شاهد افزایش املاک استخردار به خصوص در ویلاهای مسکونی هستیم. اغلب این ویلاها کاملاً شخصی و خصوصی بوده و تمامی موازین بهداشتی جهت استفاده از استخرهای آنها انجام میگیرد.
اگر دوست دارید تجربه شنا کردن در یک استخر خانگی را به دست آورید به شما اجاره ویلای استخردار در شمال را پیشنهاد می کنیم. هزینه ای که برای اقامت چند روزه در این ویلاها اخذ میگردد با توجه به تاریخ مسافرت شما کاملاً متفاوت است.
اگر در فصل تابستان و یا در ایام نوروز و یا تعطیلات مشخص در طی سال راهی شمال می شوید به احتمال بسیار زیاد مجبور به پرداخت هزینه‌های بیشتر جهت اقامت در چنین سکونتگاه هایی خواهید بود.
اگر می خواهید با پرداخت هزینه کمتر چنین ویلاهایی را اجاره کنید بهتر است در فصل زمستان و یا پاییز به شمال کشور مسافرت کنید. علاوه بر این می توانید به دنبال پیشنهادات وب سایت های گردشگری و اطلاع از تخفیف خوردن قیمت اقامت در برخی از ویلاها و اقامتگاه غیر هتلی کاملا لوکس و لاکچری باشید. امروزه وبسایت رنتی جا پیش قدم در زمینه معرفی اقامتگاه های تخفیف دار در عرصه اینترنت شده است و با این اقدام کمک قابل توجهی به مسافران شمال کشور ارائه نموده است.

هتل گران نرو، ویلای لوکس اجاره کن
امروزه بسیاری از مردم به این حقیقت پی برده اند که هتل های لوکس و لاکچری هر چند امکانات مناسبی ارائه می کنند اما با توجه به متراژ کم و محدودیتهای آنها می توان این گونه نتیجه گیری کرد که حتی مبلغ بسیار زیادی نیز از مهمانان دریافت می کنند.
با افزایش استقبال مردم از ویلاها و سوئیت های اجاره ای تعداد مالکانی که این اقامتگاه های غیر هتلی را جهت اجاره و اقامت چند روزه معرفی می کنند رو به افزایش است. با افزایش تعداد اقامتگاه های غیر هتلی می‌توان به رقابتی شدن قیمت‌ها و کاهش هزینه‌های اقامت در این املاک خصوصی اشاره کرد.
دیگر نیازی نیست مثل گذشته برای چند شب اقامت در هتل های لوکس و لاکچری و البته با متراژ کم هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت کنید و در عین حال با محدودیت های بسیاری از جمله قوانین تعیین شده در هتل ها مواجه شوید. شما می توانید با پرداخت یک هزینه کمتر، یک ویلا با متراژ بسیار زیاد و با محدودیت‌های بسیار کمتر اجاره کنید. این شرایط امروزه به صورت کاملا مطلوب در شمال کشور فراهم شده است و در دیگر بخش های کشور نیز در حال رونق گرفتن است.
بیشتر مسافرت کنید و کمتر پرداخت نمایید
صاحبان املاک اجاره ای از جمله ویلاهای دوبلکس و استخردار برای اقامت های بیش از سه شبانه روز، تخفیف های ویژه ای قائل هستند. بنابراین شما می توانید با افزایش مدت زمان مسافرت خود، شاهد مقرون به صرفه بودن هزینه های تمام شده در مقایسه با کیفیت مسافرت خود نیز باشید.
پیشنهاد ما این است که با توجه به شرایط خاصی که برای مهمانان ویژه فراهم می شود، لذت یک مسافرت یک هفته ای و یا حتی ده روزه را از دست ندهید. شمال مراکز تفریحی بسیار زیادی دارد که با چند روز اقامت محدود نمی توانید از تمامی آن ها بهره گیری کافی را داشته باشید.
ویلاهای لوکس و لاکچری شمال با فراهم نمودن امکانات مختلف از جمله آشپرخانه های مجهز، امکان آشپزی و کاهش هزینه های سفر را به دنبال دارند. نیازی نیست برای شست و شوی لباس های خود به خشک شویی مراجعه کنید و مبلغ زیادی پرداخت نمایید! اغلب ویلاهای استخر دار به امکانات پیشرفته ای همچون ماشین لباس شویی و ماشین ظرفشویی نیز مجهز هستند.

رنتی جا راهکار نوین اجاره ویلا
رنتی جا به عنوان یک وب سایت گردشگری در زمینه خدمات مربوط به اقامت های گاه‌های غیر هتلی راهکارهای متنوعی در خصوص اجاره ویلا در نقاط مختلف کشور و به خصوص در شهرهای شمالی ارائه می کند. شما در وب سایت اجاره اقامتگاه های غیر هتلی رنتی جا(Rentija.com) انواع پیشنهادات و اجاره ویلا و سوئیت-آپارتمان های غیر هتلی با قیمت های مختلف را مشاهده می کنید.
برای انتخاب یک ویلا اجاره ای دوبلکس استخردار کافی است فیلترهای مربوطه را تکمیل نموده و پیشنهادات مورد نظر را دریافت کنید. شما می توانید پیش از آغاز مسافرت خود نسبت به رزرو ویلای دوبلکس در شمال اقدام نموده و یا حتی در میان مسافرت خود جهت اقامت چند روزه در چنین ویلاهایی اقدام نمایید. با این حال رنتی جا رزرو ویلای دوبلکس استخردار پیش از شروع مسافرت را به شما پیشنهاد می دهد.