چگونه براول پس را در بازی براول استارز فعال کنیم؟

همانطور که تا به حال متوجه شده اید برای اجرای بازی در تمامی مراحل باید از نقشه های مختلفی استفاده کنید و خوشبخ

توسط AKHSHIJNEWS در 14 آذر 1400

همانطور که تا به حال متوجه شده اید برای اجرای بازی در تمامی مراحل باید از نقشه های مختلفی استفاده کنید و خوشبختانه براول استار توانست در این امر به خوبی عمل کند و نقشه های بسیار خوبی را در بازی قرار دهد که هر کدام دارای استراتژی ها و طراحی های خاصی هستند.  در آن استفاده شده است.

به عنوان مثال می توانید از یکی از این نقشه ها برای ساختن دیوار دفاعی برای خود استفاده کنید یا می دانید چه زمانی حمله کنید و چه زمانی از خود دفاع کنید، این نقشه ها دارای چمنزار هایی هستند که می توانند تمام جراحات شما را ترمیم کنند.

اما به خاطر داشته باشید که تمام نقشه هایی که دارید به صورت روزانه تغییر می کنند.  ضعیف است و امیدواریم توسعه دهندگان بتوانند هر چه زودتر این مشکلات را حل کنند.  در آپدیت های جدید بازی شاهد حضور براولر های قدرتمند تری خواهیم بود.

اگر شما هم از سبک بازی های مزرعه ای لذت می برید، می خواهیم اچ دی پاپ را نیز به شما معرفی کنیم.  اچ دی پاپ یک بازی کشاورزی است که در آن با حل پازل های مختلف امتیاز کسب می کنید و مزرعه خود را گسترش می دهید.

گرافیک و صدا

در مورد گرافیک و صدا گذاری بازی براول استارز باید گفت که گرافیک بازی کیفیت بسیار خوبی دارد و یکی از نقاط قوت بازی را می توان گرافیک آن دانست زیرا همه چیز به صورت سه بعدی طراحی شده است.

کاربران می توانند با توجه به زاویه دوربین بازی، کل نقشه و کل محیط بازی را کنترل کنند و اگر بخواهیم در مورد صدای آن صحبت کنیم، باید بگویم که در هر رویدادی که در آن شرکت می کنید، موسیقی های مختلفی برای ویژگی های آن طراحی می شود.  رویداد.  به طور کامل خستگی بازی را از بین می برد.

اگر هنوز بازی براول استارز را نصب نکرده اید، پیشنهاد می کنیم این بازی را روی گوشی خود نصب کنید و ساعت ها سرگرمی و لذت داشته باشید.  همچنین برای خرید جم برول استارز برای اندروید و آی او اس اینجا کلیک کنید تا جم ها با بهترین قیمت و تحویل سریع برای حساب شما شارژ شوند.

پس همانطور که گفته شد براول استارز یک بازی مهیج و در عین حال شاید اعتیاد آور هم باشد و ما در این پژوهش تصمیم داشتیم از تمام جنبه ها صحبت کرده و شما را به یک آگاهی نسبی برسانیم امید که موفق عمل کرده و شما استفاده لازم را برده باشید

بیشتر بخوانید: در خصوص براول پس در بازی براول استارز چه می دانید؟

آخرین مطالب