کتاب روانشناسی

رمان صوتی این روزها رواج پیدا کرده است. گوش دادن به رمان های صوتی همانند دیدن یک فیلم است. این ر

توسط AKHSHIJNEWS در 25 آذر 1399
رمان صوتی این روزها رواج پیدا کرده است. گوش دادن به رمان های صوتی همانند دیدن یک فیلم است. این رمان های صوتی معمولا با لحن های مختلف و توسط افراد مختلف مانند یک فیلم ضبط می شوند. بنابراین دقیقا صحنه های رمان در جلوی چشمان شما تداعی می شوند. رمان های صوتی را می توانید با مراجعه به سایت های مختلف دانلود یا نسخه های اصلی آن ها را خریداری کنید. آنچه که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم خرید، نسخه های رمان های صوتی است که به زبان های دیگر هستند. این رمان های صوتی باعث تقویت زبان های خارجی می شوند. داستان گونه بودن این رمان ها باعث می شود تا در هنگام گوش دادن به آن ها احساس خستگی نکنید و بتوانید به خوبی مهارت صبحت کردن و گوش دادن به زبان های مختلف را در خود تقویت کنید.
رمان صوتی
رمان صوتی
موضوعی که مطرح است، نحوه دسترسی به این رمان های صوتی با زبان های مختلف است. برای دانلود و پیدا کردن این نسخه ها می توانید آن ها را مرور گر خود جست و کنید. اگر کتاب شما در سایت های فارسی و ایرانی وجود داشته باشد می توانید به راحتی آن ها را دانلود کنید. اما اگر فایل صوتی رمان مورد نظر شما در سایت های خارجی وجود داشته باشد، موضوع کمی سخت می شود.

برای دریافت فایل های صوتی که در سایت های خارجی وجود دارند، دو مشکل اساسی وجود دارد:

۱٫ هزینه بالایی که با تبدیل قیمت آن ها به تومان ایجاد می شود. ۲٫ نیاز به داشتن کارت بانکی بین الملی که بتوانیم با استفاده از آن ها به درگاه های در نظر گرفته شده برای پرداخت متصل شویم. حل مشکلات رمان های صوتی از سایت های خارجی را به ایبوک رالی بسپارید… ایبوک رالی سایتی است که اکثر کتاب های الکترونیک و صوتی که در سایت های خارجی وجود دارند، را بدون مشکل در اختیار شما قرار می دهد. این سایت به منظور حل مشکل خرید کتاب های صوتی و الکترونیکی از سایت های خارجی تاسیس شده است. با مراجعه به این سایت دیگر نه نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای کتاب های صوتی خود دارید و نه نیازی به داشتن کارت های بانکی بین المللی … ایبوک رالی این کتاب ها را با روش هایی بسیار آسان در اختیار شما قرار می دهد.

خرید رمان های صوتی زبان اصلی تنها با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ آن در سایت مرجع…

تخفیفی که ایبوک رالی بر روی کتاب ها اعمال کرده بی نظیر است. این تخفیف بر روی تمام کتاب ها اعمال می شود. با مراجعه به ایبوک رالی و سایت مرجع می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید تا از این ویژگی مطمئن شوید. ایبوک رالی قبل از آن که کتاب ها را در سایت موجود کند، از هزینه تبدیل ان ها به تومان ۸۰ درصد از قیمت را کم خواهد کرد. این میزان کاهش قیمت باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی نسخه های صوتی کتاب را تهیه کنید. برای خرید فایل های رمان های صوتی کافی است به سایت ایبوک رالی با ادرس ebookrally.ir مراجعه کنید و سپس با وارد کردن نام کتاب مورد نظرتان در بخش مربوطه جست و جو را آغاز کنید. ایبوک رالی در میان کتاب هایش عبارت یا کلمه ای که شما وارد کرده اید را جست و جو کرده و لیستی از کتاب ها را در اختیار شما قرار می دهد. با مشاهده این کتاب ها می توانید گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب، کتابتان را به سبد خریدتان اضافه و سفارشتان را نهایی کنید.
کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی

رمان های صوتی زبان اصلی کمیاب را به ایبوک رالی سفارش دهید…

این موضوع نه تنها در مورد رمان های صوتی بلکه در مورد تمام کتاب ها در موضوعات مختلف وجود دارد. پس از آنکه نام کتابتان را در سایت ایبوک رالی جست و جو کردید. اگر این کتاب در آرشیو ایبوک رالی موجود نباشد، با گزینه ای به نام سفارش کتاب رو به رو می شوید. با کلیک کردن بر روی سفارش کتاب، صفحه ای را مشاهده خواهید کرد. این صفحه مربوط به سفارش کتاب است. با داشتن لینک دانلود کتاب مورد نظرتان و ارائه آن به سایت ایبوک رالی سفارش را تکمیل کنید. این سفارش توسط ایبوک رالی دریافت و قیمت گذاری می شود. پس از اعلام قیمت به شما و پرداخت آن در عرض ۱۲ ساعت لینک آن را دریافت خواهید کرد.

۲۰ درصد تخفیف اضافه تر را در هر خرید کتاب صوتی دریافت کنید…

هنگامی که لیست کتاب ها برای شما نمایش داده می شود، در زیر قیمت های کتاب، گزینه ای با نام بن تخفیف مشاهده خواهید کرد. میزان این بن تخفیف ۲۰ درصد قیمت آن کتاب است. به عنوان مثال در مورد یک کتاب ۱۰۰ هزار تومانی، ۲۰ درصد معادل ۲۰ هزار تومان می شود که به عنوان بن خرید به شما هدیه داده می شود. از این بن تخفیف می توانید در خرید های بعدی خود تا ۱ ماه آینده استفاده کنید. read more
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن