۲ نکته در خرید و آموزش ساخت PBN

بک لینک های PBN برخی از بک لینک هایی هستند که همه دوست دارند برای وب سایت یا پروژه خود داشته باشند زیرا این نوع لینک دهنده می تواند وضعیت کلمات مورد نظر را بهبود ببخشد و حتی شما را در خط اول صفحه اول نتایج قرار دهد. گوگل

هنگامی که شما در رقابت سختی هستید ، بک لینک های PBN می توانند به عنوان یک سلاح مخفی بسیار کشنده عمل کنند ، و در نبرد به شما می دهد. استفاده از PBN بسیار دلپذیر است ، اما اگر در اجرای آن اشتباه ناچیزی انجام دهید ، قوانین بازی تغییر خواهد کرد و این شما هستید که بازنده میدان خواهید بود و این باعث خسارات بسیار سنگینی برای شما خواهد شد.

در این مقاله ، من سعی می کنم بر اساس تجربه خود ، هر آنچه در مورد بک لینک های PBN در رابطه با ساخت و نحوه استفاده از آن دارم را با شما به اشتراک بگذارم ، و توصیه می کنم اگر می خواهید این نوع بک لینک را تنظیم کنید ، مراقب باشید. و آن را به خوبی پس از آن.

البته قبل از خواندن این مقاله توصیه می کنم مقاله بک لینک چیست؟ برای برقراری ارتباط بهتر با آموزش ها و مباحث این مقاله ، تأثیر خرید بک لینک های قوی بر روی سئو را بخوانید و نتیجه مطالعه خود را از این مقاله دو برابر کنید.

بک لینک PBN چیست؟
اصطلاح PBN از شبکه های Blog Blog Private به معنای سایت خصوصی وبلاگ گرفته شده است. در این روش ، چندین سایت را در لایه های مختلف از طریق بک لینک ها به یکدیگر متصل می کنید و در آخرین لایه ، به وب سایت هدف خود پیوند می دهید که می خواهید رتبه بندی کنید.

برای مثال ساده تر ، اگر بخواهم توضیح دهم ، مثل این است که یک قطعه موسیقی را برای یک خواننده بسازید که همه هنرمندان نت ها را با سازهای موسیقی خود اجرا کنند تا این محصول به محصول یک قطعه موسیقی تبدیل شود و خواننده آن را اجرا کند. آن را با صدای او در این حالت ، تمام وب سایت ها در لایه های مختلف با فعالیت خود تنها یک هدف را دنبال می کنند ، و این یعنی توانمندسازی سایت اصلی برای گرفتن رتبه خوب در گوگل.

تاریخچه منشا PBN
سالهاست که کارشناسان SEO از backlinks برای به دست آوردن وب سایت ها به نتایج برتر گوگل استفاده می کنند و بیشتر اوقات سایتهای صفحه اول از نظر سرعت ، محتوا و کاربرپسندی بسیار ضعیف بودند و گوگل همیشه بوده است. این هدف برای نشان دادن نتایج به دست آمده از کاربر است که می تواند نیازهای کاربر را در چند لینک اول پاسخ دهد ، بنابراین در سالهای اخیر الگوریتم هایی برای شناسایی این سایت ها و حذف آنها از نتایج به دست آمده است تا اعتماد مردم را بدست آورد. بیشتر به Google بروید و لیست دقیق تری از نتایج قبلی کسب کنید.

اما کارشناسان سئو همچنین با رعایت تمام نکات الگوریتم ، سریعاً راه حلی را ارائه می دهند تا بتوانند وب سایت های خود را خیلی سریعتر از گذشته به صفحه اول بدست آورند. آزمایش های زیادی انجام شده است و نتیجه این تست ها استفاده از بک لینک های PBN بوده است که تأثیر بسزایی در رتبه بندی سایت ها داشته و تا به امروز الگوریتم های گوگل نتوانسته اند راه حلی پیدا کنند.