2019 یک سال بد برای راه آهن ایمنی به عنوان derailments نشت صعود

محتوای مقاله

سابق راه آهن ایمنی محقق می گوید: یک جفت آتشین derailments غرب ساسکاتون باید منجر به تغییر در صنعت است که در حال ظهور از یکی از بدترین سال در دهه گذشته است.

“سال گذشته یک سال بد” گفت: Ian Naish که قبلا به رهبری تحقیقات برای ایمنی حمل و نقل کانادا (TSB) و در حال حاضر اجرا می شود خصوصی و ایمنی مشاوره کسب و کار.

“این بود که خیلی دیر از خواب بیدار کردن تماس, اما من امیدوارم که آن را یک بیدارباش و راه آهن در حال پرداخت کمی بیشتر توجه خود را به پیگیری شرایط و بهره برداری از واحد روغن, قطار,” او اضافه شده است.

کانادا راه آهن رنج می برد در مجموع 169 حوادث مربوط به کالاهای خطرناک در 2019 تا به شدت از 125 گزارش شده در سال 2018 و بالاتر از حد متوسط 10 ساله از 127, با توجه به داده های جدید از TSB.

آنها همچنین تجربه بیشتر حوادث که در آن کالاهای خطرناک منتشر شد از در هر سال از سال 2010 — در مجموع هشت دو 10 سال به طور متوسط TSB گزارش روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>