30-بعد پنجره برای شرکت اعتراف کردند تقلب شروع می شود در ماه آینده

File404 / شاتر

کارفرمایان بر این باورند که آنها ممکن است مورد آزار قرار گرفته اند Coronavirus کار احتباس طرح خواهد شد که یک دوره 30 روزه به اعتراف به اشتباهات خود را تحت برنامه های سریع-ردیابی از طریق پارلمان.

HM درآمد و آداب و رسوم در حال آماده سازی برای مقابله با تقلب و اشتباه ادعا می کند ساخته شده به CJRS و خود اشتغالی با درآمد پشتیبانی طرح (SEISS) اما برای اولین بار می خواهد متقاضیان به اعتراف به هر گونه سوء استفاده و با ارائه 30 روز پنجره فرصت.

پیش نویس قانون است که با عجله از طریق مجلس شورای اسلامی است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون در اوایل ماه جولای به عنوان بخشی از دارایی لایحه سال 2020 است. مشاوره دوره روز جمعه به پایان رسید.

سحر, ثبت نام شریک در حل اختلاف مالیاتی در BDO گفت: “روشن است که HMRC در حال حاضر آماده سازی خود برای مقابله با نادرست و جعلی ادعا می کند برای Covid-19 پشتیبانی پرداخت. آخرین آمار دولتی نشان می دهد چشم آبیاری و شماره پرداخت و به همین دلیل HMRC منابع را به تمرکز بر روی پتانسیل این منطقه جدید از تقلب است.”

تقریبا £20bn پرداخت شد به بیش از یک میلیون کارفرمایان در ادعا کردند که از 7 ژوئن 2020 و پوند بیشتر 7.5 میلیارد دلار پرداخت شده است به 2.6 میلیون SEISS متقاضیان در همان دوره است.

ثبت نام افزود: “این قانون است که انتظار می رود به معرفی 30 روز پنجره فرصت به ‘اعتراف’ و اطلاع HMRC از هر گونه اشتباه. پس از این از آن خواهد شد ‘دستکش’ به صورت HMRC به دنبال نادرست متقاضیان استفاده از کیفری و مدنی قدرت… برای صاحبان کسب و کار بسیاری از آنها ممکن است اجرا شده ادعا می کند در یک عجله در شروع مستند در حال حاضر زمان برای بررسی و چک کردن مقدار مناسب هستند. مطمئن شوید که مدارک دقیق و دولت دستورالعمل ها به رعایت کلیدی است.”

همانطور که از 29 مه HMRC دریافت کرده بود 1,868 گزارش ها از تقلب های دیجیتال خود را گزارش سرویس بیش از دو برابر تعداد آن را دریافت کرده بود در 12 مارس.

جو Stubbs, XpertHR جهانی سر از محصول استراتژی محتوا گفت: “CJRS ارائه یک تاسیسات برای بسیاری از سازمان ها و کارکنان خود را – اما مانند هر طرح ارائه کمک های مالی آن باز است به سوء استفاده.

“برخی از کارفرمایان ممکن است وسوسه به سوء استفاده از این طرح یا با این ادعا در کارکنان نمایندگی بدون دانش خود را و یا با انتظار کارکنان که furloughed به کار ادامه خواهد داد. این مهم کارفرمایان درک بالقوه عواقب آگاهانه ساخت جعلی ادعا می کنند. و با توجه مالی و اعتباری خطرات کارفرمایان نیز باید اطمینان حاصل شود آنها روشن در آنچه کارکنان می تواند و نمی تواند انجام دهد در حالی که furloughed برای جلوگیری از سهوا خود را باز به ادعای آنها defrauding این طرح است.”

ثبت نام افزود: “برای کسانی که در آن HMRC مظنون به تقلب ما می توانیم انتظار جدی تحقیقات. پیش نویس قانون شامل قدرت به دنبال دفتر شرکت دارندگان که در آن کسب و کار ورشکسته با مسئولیت مشترک و چند.”

جزئیات منتشر شده در روز جمعه در مورد چگونگی CJRS عمل خواهد شد از 1 جولای تا 31 اکتبر سال 2020 به عنوان HMRC معرفی قوانین جدید اجازه می دهد انعطاف پذیر furloughing.

حقوق و دستمزد و فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر حقوق و دستمزد مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de