در ارتباط با انگلیسی, مواد غذایی, Primark را به صاحب آن گفت: تا به حال furloughed 68,000 کارگران در سراسر جهان. عکس: Bastian Pudill/شاتر

بیش از 70 ٪ از شرکت ها تا به حال furloughed برخی از کارکنان در هفته گذشته روز قبل از HM مالیات و گمرک,’ پورتال برای Coronavirus کار احتباس طرح زنده رفت.

این می آید به عنوان HMRC آمار منتشر شده نشان می دهد که در طرح کردند و در روز اول 185,000 کارفرمایان ارائه شده ادعا می کند در مجموع £1.5 میلیارد دلار به نمایندگی از 1.3 میلیون نفر از کارکنان.

هفتاد و یک درصد از پاسخ دهندگان به اتاق بازرگانی هفتگی بررسی کرده furloughed کارکنان از 66 درصد از هفته قبل است.

BCC را tracker که اقدامات همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار و اثربخشی حمایت دولت اقدامات دریافت 678 پاسخ و بزرگترین مستقل بررسی در نوع خود در انگلستان است. آخرین دور از نظرسنجی انجام شده از 15-17 مارس.

نزدیک به یک سوم (30%) از کسب و کار گفت: آنها تا به حال furloughed سه چهارم و یا بیشتر از نیروی کار خود را.

جریان نقدی قابل توجهی نگرانی برای بسیاری با 59 درصد از شرکت گزارش داد که آنها سه ماه پول در بانک و یا کمتر است. با دیدار نزدیک برای بسیاری از شرکت های Coronavirus کار احتباس طرح (CJRS) آغاز شد که پذیرش برنامه های این هفته فقط در یک زمان کوتاه به مقدار مورد نیاز پول نقد به شرکت.

دولت متعهد شده است تا وجوه سپرده به کارفرمایان در شش روز کاری به معنی آن است که در اعمال روز اول جمعه 20 مارس باید دریافت کردند پول نقد توسط سهشنبه 28 آوریل.

BCC مدیر کل Dr آدم مارشال گفت: “با حدود 140,000 ادعا می کند ساخته شده است در اولین روز این است که یک بحران هفته برای کسب و کار با تکیه بر کار احتباس طرح برای پرداخت به کارکنان خود را. تحقیقات ما نشان می دهد که بیش از 70 درصد از کسب و کار خواهد بود استفاده کردند طرح در برخی از فرم به طوری که آن را کاملا حیاتی است که از آن ارائه می شود.

“HMRC ظرفیت برای مقابله با تقاضا از کسب و کار است دلگرم شده است تا کنون – و کارکنان خود را به کار تحت فشار بسیار زیاد به آن را دریافت و در حال اجرا شایسته ما به رسمیت شناختن و تشکر.

“این است که در حال حاضر مهم است که پرداخت از کردند طرح رسیدن به کسب و کار به عنوان هموار و به سرعت به عنوان ممکن است به منظور حفاظت از مشاغل و معیشت. وزیران همچنین نیاز به در نظر داشتن این طرح در جای دیگر برای کمک به کسب و کارهای انتقال به عنوان مستند کاسته است و اقتصاد حرکت به تدریج به سمت جدید طبیعی است.”

صدراعظم Rishi Sunak در حال حاضر تمدید CJRS یک ماه تا پایان ماه ژوئن و گسترش واجد شرایط بودن برای آن دسته از کارکنان در حقوق و دستمزد به 19 مارس. آن را قبلا 28 فوریه.

در حالی که شده است وجود دارد بسیار ستایش کردند عملیات قابل انتقاد همچنان ادامه دارد. برای مثال کارکنان که در حقوق و دستمزد 19 مارس اما کسی نیست که اطلاعات در زمان واقعی (RTI) فرستاده شده به HMRC حذف شده اند.

هدر خود شریک در مالیات و مشاوره شرکت Blick Rothenberg گفت: “HMRC باید تبریک گفت برای گرفتن مقدار زیادی از چیزهایی که درست در یک زمان بسیار کوتاه. اما آنها نیاز به دلسوز و در ادامه به ارائه پشتیبانی به کارفرمایان که در حال انجام بهترین خود را به پیروی از یک سیستم پیچیده”

او توضیح داد که مشکل دیگری بود HMRC را فرض کردند که مقدار باید ديه زن نصف ديه مرد در یک تقویم اساس است که او گفت: از “عجیب و غریب” نتایج. برای مثال حداکثر ادعا می کنند در هر هفته است £576.92 اما نرخ روزانه برای مارس £80.65 – ماهانه نرخ 2500 پوند تقسیم بر 31. اما £576.92 تقسیم £80.65 است 7.15 – معنی وجود دارد بیش از هفت روز هفته در ماه مارس است. “محاسبه نرخ روزانه به عنوان یک پنجم از £576.92 یعنی £115.38 باعث می شود بیشتر حس,” او گفت:.

هدر افزود: “کارفرمایان به احتمال زیاد گرفتار با تعطیلات پرداخت نیاز به پرداخت کارکنان اضافی است چرا که آنها را یک روز در طول تعطیلات کردند احتمالا تعجب تند و زننده. اما اگر کارکنان را در طول تعطیلات کردند آنها خواهد شد بسیاری از زمان نورد را به زمانی که آنها بازگشت به کار – که ممکن است با توجه کارفرمایان یا نه.”

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت

فهرست تمام comp و مزایای شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو