یک بررسی تاریخی از پناه

به عنوان شش منطقه خلیج شهرستانهای استان اعلام کرد پناهگاه در محل سفارشات بیش از یک ماه پیش گوشی من روشن با اطلاعیه از هر پلت فرم رسانه های اجتماعی. “این دیوانه است!” خروشان یکی از همکاران سابق. یکی دیگر از ranted در مورد “ناعادلانه اعمال محدودیت بر حقوق اولیه ماست.” دیگران بودند بیشتر محدود اما با این وجود شدت دستپاچه جدید طبیعی است که شامل بسیاری از محدودیت ها و چند آزادی.

این نظرات من باعث به انجام سریع پروژه های تحقیقاتی. من تصور آنچه پدران بنیانگذار ما فکر می کنم در مورد ما مدرن متصل شدن جمعیت جدا شده و محدود. معلوم است آنها را به رسمیت شناخته اند ضرورت این بی سابقه سفارش. هر چند پدران موسس بودند و فرار از ظلم و ستم از یک سرکوبگر شاه آنها می دانستند که تامین آزادی نیز نیاز به قربانی. ساکنان منطقه خلیج به خصوص آنهایی که جوان باید با توجه به چشم انداز از پدران موسس در دو نقطه کلیدی: اولین, افزایش آزادی مستلزم افزایش مسئولیت; و دوم, آزادی فردی باید محدود شود زمانی که آن را تهدیدی برای دیگران.

“همه دولت, در واقع هر انسانی بهره مند شوند و لذت بردن از هر فضیلت و هر محتاطانه عمل می کنند تاسیس شده است در سازش و داد و ستد کالا” اظهار داشت: ادموند برک سیاستمدار ایرلندی. برک نشده اند ممکن است یک پدر و بنیانگذار اما افکار خود را سوخت بسیاری از احساسات انقلابی. آنچه که آمریکایی ها به رسمیت شناخته شده پس از آن که دولت نیاز به “سازش و داد و ستد کالا” است واضح تر از همیشه به آمریکایی ها امروز. اما برای بسیاری از جوانان آمریکایی از جمله خود من دولت نیست بسیار مورد نیاز آنها.

در حالی که نسل قبلی تجربه سهمیه بندی در جنگ جهانی دوم و یا پیش نویس برای جنگیدن در ویتنام جوان آمریکایی ها هنوز به واقعا داد تا جنبه های آزادی خود را برای دولت و به طور کلی رفاه اجتماعی. در عین حال این تعهد بود و پیش بینی توسط پدران موسس که اشتیاق برای ساکنان به شناخت و انجام وظیفه مدنی خود. برای برخی از منطقه خلیج وای اگر چه بزرگترین تعهد آنها به انجام برسانند به دولت است که بار مالیاتی خود را. این پناهگاه در محل سفارشات از تمام ساکنان به خصوص جوان تر تلفن همراه شهروندان به انجام یک قربانی کوچک (که در مقایسه با نسل های قبلی) برای یک بدون شک نتیجه مهم: صرفه جویی در زندگی از اعضای جامعه که بیشتر در معرض COVID-19 محاوره شناخته شده به عنوان coronavirus. هنوز هم بسیاری از دوستان من به نظر می رسد فکر می کنم که فداکاری ما همه باید به حال بیش از حد بیش از حد به زودی و در حال بیش از حد نامشخص به تولید مزایای.

مسلما سهم من از سرخوردگی خود را. پس از همه, این نسل های دسته جمعی شناخته شده بیشتر در صلح و رفاه بیش از هر نسل دیگر. مطمئن, ما مجبور به تحمل شرایط دشوار و بیش از حد بسیاری از ما شده اند زین با بدهی بر دوش نابرابری اما گسترده تاریخی بررسی اجمالی نشان می دهد ما لذت می برد ثبات نسبی و رفاه. این فداکاری را تغییر دهید چه بسیاری از دوستان من با توجه به زندگی عادی — سفر خارج از کشور شام روز سنت پاتریک نوار خزد شما نام آن را. هنوز این تغییرات ارزش آن و چین با چگونه پدران بنیانگذار ما فکر آزادی.

“تنها هدف که قدرت را می توان به حق اعمال بیش از هر عضو از یک جامعه متمدن در مقابل (خود) را برای جلوگیری از آسیب رساندن به دیگران” به گفته جان استوارت میل در قرن 19 فیلسوف و نویسنده. آسیاب مانند پدران موسس در نظر گرفته شده پیگیری آزادی به عنوان یک هدف اصلی آمریکا آزمایش سیاسی. اما حتی در چشم انقلابیون آزادی تا به حال محدودیت های آن است. دولت تا به حال به “جلوگیری از آسیب رساندن به دیگران” در آسیاب کلمات و هر Thomas Jefferson “مهار مردان (و همه مردم) از مجروح شدن یکی از دیگری” در حالی که در غیر این صورت خروج افراد “رایگان به تنظیم حرفه خود را از صنعت و بهبود است.”

ما دیگر نمی تواند تنظیم خود ما حرفه اما باید به جای توجه به تعهد و اقتدار دولت برای جلوگیری از آسیب از آمدن به دیگران است. این آسان نخواهد بود فداکاری برای هر کسی به خصوص کسانی که عادت به بزرگ آزادی با چند رشته متصل است. اما اگر ما جدا هستند ما باید گروه با هم و انجام بهترین های ما به هیچ کس آسیب و کمک به همه کسانی که نیاز دارند. در حال حاضر هم به صورت جمعی به دنبال فرصت هایی برای فداکاری خود ما منابع و آزادی برای کمک به جمعیت های آسیب پذیر.

یک درک جدید برای این اثر است که یک فرد می تواند در یک جامعه باید همچنان به نفوذ آمریکا پس از COVID-19 را تصویب کرده است. ما جمعی آن را مدیون کسانی است که نمی خواهد آن را به ما فصل بعد را آماده جوامع ما و ملت برای حوادث بعدی — که آماده سازی باید با شروع شدن بیشتر درگیر در سیاست است. به عنوان انتخابات اخیر در ویسکانسین نشان داد COVID-19 قرار دادن فشارهای جدیدی در دموکراسی ما. ما می توانیم و باید در پاسخ به این فشار خواستار پاسخگویی شفافیت بیشتر و بیشتر به معنی برای همه آمریکایی ها برای انجام وظایف مدنی خود را.

کوین Frazier یک دانشجو در دانشگاه برکلی دانشکده حقوق و بنیانگذار همسایگان برای سازمان های غیر انتفاعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>