یک رابطه عشق و نفرت با اکالیپتوس

“سرد هوا بوی اوکالیپتوس در راه است که همیشه مرا به یاد برکلی” نوشت geochemist امید jason dsouza در او تحسین خاطرات “آزمایشگاه دختر.” در واقع تند دارویی, بوی تاسمانی آبی آدامس Eucalyptus globulus دارای نفوذ خاطرات من و با توجه به هر دو پردیس و منطقه خلیج یک شخصیت شبیه هیچ دیگر است. این لکه لکه, لایه برداری از پوست درخت مخروطی برگ افتخار تنه ایستاده بلند — بدون شک وجود دارد که اوکالیپتوس است که یک درخت با شکوه. اما آن را نیز شناخته شده به عنوان منفور ترین درخت در کالیفرنیا است. آنچه در آن است در مورد استرالیا در این درخت است که تا پلاریزه و کدام طرف باید ما را ؟

اوکالیپتوس است که گونه های مهاجم که معرفی شد به کالیفرنیا در پاسخ به 1850 طلا راش جمعیت بوم. در ابتدا تصور می شد به عنوان یک رشد سریع چوب منبع اکالیپتوس چوب به زودی ثابت می شود بیش از حد شکننده و gnarled برای کار با. درختان اکالیپتوس را پس گرفته شده بیش از پوشش گیاهی بومی و اکوسیستم برای تبدیل شدن به یکی از شایع ترین درختان در کالیفرنیا ساحلی مه کمربند ، رایگان به گسترش بدون محدودیت از شکارچیان طبیعی مانند کوآلا اکالیپتوس هر دو outcompetes بومی و گونه های گیاهی و اساسا تغییرات محیط اطراف خود را به طور نامناسب برای گفت گونه است. این است چگونه اکالیپتوس گرو در سمت غرب از پردیس مرز زندگی علوم علاوه بر تبدیل به چنین متمایز کشت خالص. آن است که در حال حاضر بزرگترین, ترین موضع اکالیپتوس در جهان است.

مهم ترین اکوسیستم تاثیر اکالیپتوس است که آن را خطرناک و اشتعال پذیری. در مقیاس یک تا 10 برای احتراق بالقوه اکالیپتوس گل یک: بالاترین ممکن است احتراق بالقوه است. چرب رزین تولید می کند باعث آتش سوزی برای سوزاندن برای بار دیگر و در شدتهاي بالاتر. اکالیپتوس نیز تجمع بیشتر سوخت زیاد و انتشار آتش سوزی سریعتر از سایر چمن های بومی و گونه های درخت. با توجه به خدمات پارک های ملی درختان اکالیپتوس برای اختصاص حدود 70 درصد از انرژی آزاد شده در احتراق پوشش گیاهی در کشنده اوکلند طوفان از سال 1991.

ترسناک کالیفرنیا آتش سوزی فقط دو سال پیش — که به کشته شدن چند غیر نظامی سوخته بی شمار خانه های (هزینه های دولتی بیش از $3.5 میلیارد دلار) و ارائه کیفیت هوا خطرناک برای همه — هنوز هم تازه در حافظه ما. آن است که به شدت روشن چرا اشتعال پذیری از اوکالیپتوس یک نگرانی عمده است. بسیاری از کارشناسان محیط زیست می خواهید برای دیدن این گونه حذف شده به دلیل آن است که یک قوی خطر آتش سوزی و همچنین به عنوان یک غیر بومی مهاجم درخت است که تخریب زیستگاه و outcompetes بومی گونه های درخت.

اما نه هر کس از حذف از اکالیپتوس. یکی دیگر از جناح محیط زیست از جمله تپه های حفاظت از شبکه و جنگل اکشن, تیپ, اشاره می کند که گونه های بومی نیز ممکن است قابل اشتعال که درختان اکالیپتوس نیز ممکن است ارائه زیستگاه ارزشمند و درختان اکالیپتوس جدا کردن کربن و ارائه سایه زیبایی و تفریح و سرگرمی. این طرفداران هستند به خصوص مخالف به قتل خاموش درختان اکالیپتوس به دلیل انجام این کار به طور کلی نیاز به مقدار زیادی از احتمالا سرطان زا glyphosate علف کش ها. Dousing محیط زیست با این مواد شیمیایی مضر به طور بالقوه می تواند حتی بدتر از سادگی اجازه اکالیپتوس رشد.

در سال 2015 این جناح از محیط زیست با موفقیت متوقف شد طرح به صندوق ریشه کن کردن درختان اکالیپتوس در اوکلند تپه آتش مدیریت. حامیان شامل معترضان از TreeSpirit پروژه که لخت در آغوش گرفت و درختان در UC برکلی اکالیپتوس بیشه.

این دیرینه بحث بر سر حذف اوکالیپتوس است که به لحاظ سیاسی متهم به دلیل آن است که یک مسئله دشوار است با علم پشتیبان گیری از هر دو طرف. من تعجب می کنم چرا این بحث باقی می ماند بنابراین دودویی. روشن است که هر دو گروه دارای هدف همان یک مولد wildland-شهری رابط; تضاد نهفته در خود را متفاوت ارزش که دیکته روش خود را برای دستیابی به این چشم انداز است. ما باید سعی کنید به درک هر دو طرف به منظور توسعه متوسط بیش رویکرد است.

یک راه حل ممکن است به دنبال مشاوره از مستقل اشخاص ثالث مانند آکادمی ملی علوم است که نه درک شده به عنوان آلوده توسط صنعت روابط. شرق خلیج پارک منطقه ای منطقه نیز به تصویب رسید وسط رویکرد به پیشگیری از آتش سوزی توسط نازک شدن اکالیپتوس نخلستان از آنجا که 1,700 به 100 اصله درخت در هر هکتار برای ایجاد سایه firebreaks که آهسته کردن آتش سوزی. حرکت نزولی در این روش این است که آن را بسیار گران قیمت از نظر زمان و پول است. برخی ممکن است می گویند این دخالت انسان را اساسا کاهش اکالیپتوس جمعیت به یک باغ وحش وحشی است که وابسته به ثابت و هزینه تعمیر و نگهداری. در عین حال شاید این تجارت است که ارزش جایگزین روش حذف سمی علف کش ها. هر چه پیشنهادی اقدام آن است که همیشه مهم است به درک که مدیریت اکالیپتوس باید سایت و زمینه خاص به عنوان هدف گرا. سازمان های دولتی نیاز را به حساب هر دو فرهنگی و زیست محیطی ملاحظات هنگامی که در حال توسعه روشها به منظور اطمینان از امنیت جامعه.

آن است که همیشه آسان تر برای دسته بندی از طرف دیگر به اشتباه به جای سعی کنید برای پیدا کردن یک مصالحه. اما تنها از طریق افزایش همکاری ها می تواند به ما اطمینان از سلامت اکوسیستم و طبیعت است که ما را خیلی دوست دارم.

Fionna لی است که در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل مولکولی, زیست شناسی محیط زیست در دانشگاه برکلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو