بانک توسعه آفریقا COVID-19 پاسخ: حرکت از تعهد به عمل

آفریقا, کمک, اقتصاد و تجارت, بهداشت و سلامت,

Jun 15 سال 2020 – بانک توسعه آفریقا پاسخ سریع به نیازهای آن کشورهای عضو در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

عملیات بانک در ادامه به اجرای روان پس از اولین موارد به نظر می رسد در اوایل ماه مارس با وجود طیف گسترده ای از مستندات و اقدامات اعمال شده توسط دولت برای پهن کردن منحنی.

این COVID-19 همه گیر است که هوا به علت آفریقا تولید ناخالص داخلی به رها کردن بین $22.1 میلیارد دلار و 88.3 میلیارد دلار است.

کشورهای آفریقایی با تجربه داشتن مبارزه ابولا در حال کار برای انطباق با این تهدید جدید و به دنبال آن بانک موثر و همه جانبه پاسخ به بحران است.

در تاریخ 12 ژوئن بانک COVID-19 اضطراری بسته های رسیده قاره پنج مناطق جغرافیایی.

غرب آفریقا

قبل از ظهور COVID-19 گیر غرب آفریقا بود و به حداقل چهار قاره سریعترین اقتصاد در حال رشد است و این احساس تاثیر این بیماری سخت به عنوان مرز بسته باقی می ماند و اقتصادی و اجتماعی پریشانی عمیق تر.

گامبیا و مالی و نیجر را بهره مند از یک ECOWAS بسته حمایتی برای تقویت نظام بهداشتی درمانی در پاسخ به این بیماری همه گیر. بسیاری از کمک های مالی به این منطقه دنبال خواهد شد به آدرس کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), پنکه و دیگر تجهیزات اضطراری. حمایت خواهد شد و همچنین فعال کردن دولت به ارائه کمبود پول نقد به میلیون ها نفر از افرادی که آسیب دیده اند و اخراج های دسته جمعی و یا قادر به کار به دلیل مستندات.

شمال آفریقا

شمال آفریقا بدترین آمار COVID-19 گیر با بیش از 60 ، 000 موارد که در 12 ژوئن. این بیماری در حال حاضر باعث افت شدید در درآمد خانوار در شمال آفریقا به عنوان صادرات و گردشگری درآمد رنج می برند. منطقه خواهد بود با کمک یک سری از عملیات اضطراری برای افزایش مهار اقدامات و کمک به اطمینان از تامین و توزیع از تست های آزمایشگاهی و مواد. بسته خواهد شد و همچنین حمایت ملی و منطقه ای هماهنگی مکانیزم.

شرق آفریقا

شرق آفریقا و قاره سریعترین رشد منطقه از لحاظ اقتصادی بوده است به طور همزمان زده coronavirus شیوع و هجوم بیابان ملخ دو whammy برای منطقه را به کشاورزان و اقتصاد.

در یک منطقه از تغییرات آب و هوایی و کمبود آب, پس از برداشت و زیان و ضعیف توسعه بازارهای کشاورزی را تهدید می وعده اصلاحات اقتصادی و سرمایه گذاری است.

اتیوپی و کنیا و رواندا هستند بالا انجام کشورهایی که شاهد یک کاهش شدید در درآمد گردشگری.

    • کنیا – 188 میلیون یورو

آفریقای جنوبی

تعیین کننده مستند شده است موثر در جلوگیری از گسترش COVID-19 در منطقه نیروگاه اقتصادی آفریقای جنوبی. گسترش ویروس به هیچ وجه محدود. اقدامات انجام شده در سراسر منطقه برای مهار این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم بسیاری از آنها کار در اقتصاد غیررسمی.

کمک به این منطقه می آید در قالب پیشگیری و اقدامات حفاظتی و همچنین کمک مالی به آسیب پذیر فراتر از پایان اپیدمی.

آفریقای مرکزی

در آفریقای مرکزی و کامرون گزارش شده بیش از 8000 موارد که در 12 ژوئن و جامعه مهم انتقال است.

بسته تایید شده برای این منطقه $13.5 میلیون دلار را هدف ارائه PPEs تست کیت و بهداشت و درمان و امکانات آزمایشگاهی برای چاد و جمهوری دموکراتیک کنگو و جمهوری آفریقای مرکزی است که در میان کشورهای با حداقل تعداد هواکش در این قاره.

جدول زمانی از COVID-19 پشتیبانی:

بانک rollout از واکنش های اضطراری پشتیبانی برای کمک به کشورهای آفریقایی آغاز شد و در ماه مارس و ارائه یک بسته کمک مالی و آمادگی و پاسخ کمک.

آوریل 27: این بانک افزایش 3 میلیارد دلار از مبارزه COVID-19 اجتماعی پیوند بزرگترین دلار گرانتر اجتماعی پیوند تا کنون تولید شده در بازارهای سرمایه بین المللی. درآمد حاصل از اوراق قرضه با سه سال سررسید خواهد شد کمک به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در معیشت و آفریقای اقتصاد.

مارس 2: بانک ارائه 2 میلیون دلار در کمک های اضطراری به سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای تقویت ظرفیت کشورهای عضو در پیشگیری از عفونت و تست مورد مدیریت. که آفریقا را نیز تقویت سیستم های نظارت تهیه و توزیع تست آزمایشگاهی کیت و حمایت و هماهنگی در سطح ملی و منطقه ای سطح.

آوریل 8: بانک اعلام کرد COVID-19 دیدگاه تسهیلات که ارائه خواهد شد تا به 10 میلیارد دلار به دولت و بخش خصوصی برای مقابله با این بیماری و کاهش درد و رنج حاصل از رکود اقتصادی و زیان کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im