آفریقا معضل بهداشتی: حفاظت از مردم از COVID-19 در حالی که چهار بار به عنوان بسیاری از می تواند مرگ از مالاریا

آفریقا و کمک به توسعه و کمک های, ویژه, عناوین, سلامت, جمعیت فقر & SDGs پایداری TerraViva سازمان ملل متحد

سلامت

Africa is grappling with managing diseases like malaria, HIV/AIDS, and tuberculosis as health systems that are unable to cope with both this and the coronavirus pandemic. Sleeping under a net and taking antimalarial pills helps prevent malaria. Credit: Mercedes Sayagues/IPS

آفریقا است دست و پنجه نرم با مدیریت بیماری هایی مانند مالاریا HIV/AIDS و سل به سلامت سیستم است که قادر به کنار آمدن با این بیماری همه گیر کوروناویروس. خواب تحت خالص و مصرف قرص های ضد مالاریا مالاریا جلوگیری می کند. اعتبار: مرسدس Sayagues/IPS

بولاوایو زیمبابوه, مارس 11 2020 (IPS) – کارشناسان در سراسر آفریقا در حال هشدار است که به عنوان بیمارستان و امکانات بهداشتی تمرکز بر COVID-19 کمتر توجه است که با توجه به مدیریت بیماری های مرگبار مانند اچ آی وی/ایدز ، سل و مالاریا که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر بیشتر مردم است.

“امروز اگر شما مالاریا علائم شما را در دردسر بزرگ چرا که آنها بسیار نزدیک به COVID-19 علائم شما رفتن به بیمارستان هنگام آن است گفت: ما باید رفتن نیست وجود دارد؟” صدای تند و تیز Boum دوم منطقه ای و نماینده کانون آفریقا بازوی تحقیقاتی پزشکان بدون مرز گفت: IPS.

“بیمارستان ها در حال مبارزه هستند زیرا آنها خوب امکانات و تجهیزات; آن خواهد شد سخت به را در یک بیمار مبتلا به مالاریا چرا که مردم می ترسند. به عنوان یک نتیجه مدیریت مالاریا مبتلا COVID-19,” Boum که همچنین یک استاد میکروبیولوژی در مبررا دانشگاه علوم و تکنولوژی در اوگاندا گفت و اشاره کرد که از اچ آی وی/ایدز و سل نیز نادیده گرفته می شود.

در واقع سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که چهار بار به عنوان بسیاری از مردم می تواند مرگ ناشی از مالاریا از coronavirus.

“با COVID-19 كردن ما نگران اثرات آن بر سلامت سیستم در آفریقا است و این ممکن است تاثیر منفی بر ارائه خدمات معمول که شامل مالاریا کنترل. این ممنوعیت در جنبش را بر سلامت کارگران به امکانات بهداشتی و ایمنی خود را از قرار گرفتن در معرض” Akpaka Kalu, تیم, رهبر گرمسیری و بردار بیماری های منتقله از برنامه در دفتر منطقه ای که برای آفریقا گفت: IPS.

این که مقامات کشورهای عضو را فراموش نکنید مالاریا برنامه های پیشگیری آنها مسابقه شامل COVID-19 گسترش یافته است. بدون حفظ برنامه های پیشگیری یعنی باید همه حشره کش تحت درمان net مبارزات معلق خواهد شد و اگر دسترسی به موثر ضد مالاریا داروها کاهش می یابد به دلیل مستندات مالاریا مرگ می تواند دو به 769,000 در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در این سال است. در همان زمان این آژانس پیش بینی کرده است که برخی از 190,000 مردم می میرند و از COVID-19.

با توجه به این که یکs از امروز, مارس 11 آفریقا ثبت بیش از 63,000 تایید COVID-19 موارد با 2,283 مرگ و میر در 53 کشورهای آسیب دیده در منطقه است.

  • هر چند قابل پیشگیری و قابل درمان آفریقا است که مبارزه برای از بین بردن مالاریا با وجود کاهش موارد بیش از چهار سال گذشته.
  • این قاره دارای بالاترین مالاریا بار در جهان, حسابداری برای 93 درصد از تمام موارد این بیماری است.
  • مالاریا یکی از ده علل مرگ و میر در آفریقا کشته شدن بیش از 400 000 نفر در سال است.

ضعیف مجهز و understaffed ملی خدمات بهداشتی و درمانی در بسیاری از کشورها در آفریقا می تواند سازش تلاش برای از بین بردن مالاریا معضل اشاره کرد Kalu.

آفریقا باید به مقابله با COVID-19 بدون فراموشی مالاریا

ممدو Coulibaly رئیس مالاریا مرکز آموزشی در دانشگاه باماکو مالی موافقت که همه گیر شد و زور زدن سیستم های سلامت در کشورهای در حال توسعه. وی مالاریا بومی کشور به اخلال پیشگیری و درمان برنامه های.

“برای جلوگیری از این فاجعه بار سناریو کشورها باید خیاط مداخلات خود را به این چالش زمان تضمین سریع تست تشخیصی, درمان, دسترسی و استفاده از حشره کش تحت درمان با شبکه” Coulibaly است که محقق اصلی هدف مالاریا در مالی گفت: IPS.

مالی است که یکی از 10 کشور آفریقایی با شیوع بالای مالاریا.

مالاریا نیاز بیشتر پول ملی

Kalu تاکید کرد که داخلی تامین مالی برای مالاریا مورد نیاز بود. او تقدیر صندوق جهانی مبارزه با ایدز سل و مالاریا و سایر بخش خصوصی مشارکت کرده اند که ارائه کمک های مالی برای مالاریا. اما او اشاره کرد که این نه ایده آل و نه پایدار مگر اینکه دولت های ملی کمک یک سهم به مالاریا کنترل.

  • وجود دارد 2 میلیارد دلار بودجه سالانه فاصله زمانی که می آید به مالاریا پیشگیری است که باید بسته به اندازه کافی محافظت از مردم در مالاریا مبتلا کشورها با توجه به RBM همکاری برای پایان دادن به مالاریا جهانی بخش خصوصی ابتکار تاسیس در سال 1998 است. مشارکت منابع مالی و تجهیزات برای مالاریا خیز کشور ارائه پشه بند, سریع تست های تشخیصی و ضد مالاریا.

بیشتر عمل کمتر صحبت کنید

در حالی که خوشحال و با پیشرفت به سوی از بین بردن مالاریا در آفریقا از سال 2008 زمانی که ابوجا اعلام در بهداشت سرمایه گذاری امضا شد, Kalu گفت: آفریقا می تواند بهتر انجام دهید.

  • در سال 2001 دولت های آفریقایی کشید تا ابوجا اعلام به سرمایه گذاری 15 درصد از بودجه های ملی در بهبود خدمات مراقبت های بهداشتی.
  • برای هر 100 دلار است که می رود به یک کشور آفریقایی را به خزانه دولت به طور متوسط 16 دلار اختصاص داده شد به سلامتی. از این میزان تنها 10 دلار صرف شد با کمتر از $4 رفتن به سمت راست و خدمات بهداشتی و درمانی.

“برای اولین بار در طول عمر ما به انسان و جهان است متوجه باشند که مهم ترین چیز ما است ما, سلامت” گفت: Mohamed سوال که چرا دولت های آفریقایی باید تمام نمی همگانی هزینه های بهداشت و درمان با وجود ابوجا اعلام شده است.

“با مرزهای ما بسته شده و ما همه در حال مراقبت از گرفته شده در سیستم بهداشت ضعیف است که ما ساخته شده است” Boum گفت: IPS. “وجود دارد هیچ بیشتر پرواز به هند و لندن و یا ایالات متحده است. ما همه در همان قایق از آنجا که ما باید سرمایه گذاری و نه آنچه که ما قرار است برای سرمایه گذاری و من امیدوارم که فراتر از همه گیر ما خواهد شد مراقبت های بهداشتی یک علت فقط و حتی مدیریت را به فراتر از 15 درصد سلامت سرمایه گذاری توافق شده است.”

با سطح کنونی از سرمایه گذاری در سیستم های بهداشتی که ترس آفریقا را نه رسیدن به سازمان ملل اهداف توسعه پایدار (SDGs) به خصوص SDG3 در تضمین زندگی سالم و تندرستی برای همه و پایان دادن به مالاریا تا سال 2030.

“ما نمی خواهیم یک وضعیت که در آن ما در حال حفاظت از مردم از COVID-19 و آنها می میرند مالاریا و بیماری های دیگر” Kalu گفت: IPS.

“ما در حال درخواست از دولت برای قرار دادن پول در مالاریا به تنهایی اما در نظام بهداشتی درمانی. COVID-19 نشان می دهد که آفریقا نیاز به امکانات و تجهیزات آن در حال حاضر نیست که به طور موثر مقابله با این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>