کشاورزی: ریشه در نژادپرستی

تغییر آب و هوا جرم و جنایت و عدالت, اقتصاد و تجارت, مواد غذایی و کشاورزی, جنس, جهانی, عناوین, سلامت, حقوق بشر, نابرابری و فقر & SDGs

نظر

نژادپرستی نظاممند در بخش کشاورزی است و دردناکی آشکار است. چرا از آن گرفته شده است جدید جنبش حقوق مدنی به وضوح در معرض کثیف و ریشه های امروزی نابرابری در مواد غذایی و کشاورزی ؟

اعتبار: Heifer بین المللی

Jun 22 سال 2020 (IPS) – وجود دارد به مراتب کمتر بوده است پیشرفت اجتماعی در ایالات متحده در آخرین 155 سال از بسیاری از مردم می خواهم به این باور است. در سال 2020 نژادپرستی هنوز هم تراوش می کند راه خود را به هر جنبه ای از زندگی; از ناخودآگاه تعصب و میکرو آسیب در تعاملات روزمره به داخلی و سیاست بین المللی و اجرای.

به عنوان یک سازمان با 76 سال سابقه حمایت از تولید کنندگان خرده پا ما باید مسئولیت استفاده از تجربه ما به نام و شکستن موانع که گرفتار سیاه بومی و مردم رنگ و کشاورزان است. مبارزه با بی عدالتی در همه اشکال آن – گرسنگی و سوء تغذیه و فقر و نابرابری درآمد تغییر آب و هوا و نابرابری جنسی – شده است یک شعار ما کار می کنند.

یک کشاورز که در شرکت تلیسه بین المللی و Prentiss موسسه 30 سال همکاری در می سی سی پی. اعتبار: Heifer بین المللی

ما کار کرده اند به شکستن موانع است که جلوگیری از ورود و موفقیت گروه های به حاشیه رانده شده در بخش کشاورزی. Heifer بین المللی کمک کرده است با حقوق زمین کمک کشاورزان سازماندهی ارائه کمک های فنی برای افزایش تولید و بهره وری و بهبود دسترسی به سرمایه و بازار. اما نیت خوب نیست برابر با تاثیر مثبت. کافی است به این معنی هست. ما باید به خوبی انجام دهد.

ماموریت ما نمی تواند انجام شود بدون شناخت چگونه عمیقا کشاورزی است که ریشه در نژاد پرستی. ضروری است به آدرس چه مترادف ریشه از سیستم غذایی ما هستند با جنگ در حال حاضر در حال مبارزه – چگونه موفقیت جهانی کشاورزی شده است کاشته شده و با خون و عرق از مردم از رنگ.

در ایالات متحده, مدرن, کشاورزی ساخته شده بود در پشت بردگی گرفته شده بودند تا مردم استفاده می شود به عنوان اموال و ارزش تنها به عنوان واحد تولید. آنها تولید پنبه و تنباکو و شکر, نیلی, برنج, سیب زمینی شیرین, بادام زمینی و هندوانه و بامیه. این بی امان نیروی کار رایگان همراه با استخراج همزمان کشاورزی دانش به طور مستقیم منجر به امریکا سلطه اقتصادی از قرن 18 و فراگیر صنعتی کشاورزی تعالی است که باقی می ماند امروز — تسهیل یک امپراتوری از تولید و تجارت است. زمانی که برده داری در نهایت تبدیل شد به غیر قانونی, سنت, سیاه, بهره برداری برای مواد غذایی-جریان به دست آوردن ادامه داد: در صورت مستاجر کشاورزی sharecropping و زمین گرفتن.

در دهه 1930 به عنوان حداقل دستمزد و سایر قوانین تصویب رسید برای حفاظت از حقوق کارگران صنعت کشاورزی باقی مانده معاف و farmworkers (در آن زمان عمدتا آفریقایی آمریکایی) از مطالعه حذف شدند; این راه گریز بود و نه اصلاح تا 1980s. به سادگی قرار داده و کشور ما را تعیین به عنوان ” محصول سبد از جهان ممکن نبود بدون تمایلی قربانی از آفریقایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار.

اما امروز جامعه سیاه و سفید است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ناامنی غذایی سوء تغذیه, رژیم غذایی, بیماری های مربوط به عدم مالکیت زمین و تا حد زیادی خروج از کشاورزی به عنوان یک کل.

کشاورز با این نسخهها کار در بادام زمینی درست در زامبیا. اعتبار: Heifer بین المللی

ایالات متحده کشاورزی پایه و اساس سنت بیگاری پوشا بزرگ وسعت زمان و مکان است. بسیاری از ما علاقه اقلام مواد غذایی یک محصول از استعمار به طور گسترده ای در دسترس با تشکر از تقریبا استاندارد عمل یکی از قدرتمند عمدتا سفید ملت انداختن لنگر بر روی یک سرزمین خارجی را در و وحشیانه انقیاد خود مردم بومی ravaging خاک با اجباری نیروی کار انسانی ‘اموال’ و ارسال نتیجه محصولات کشاورزی به خود و دیگر کشورهای ثروتمند در یک سود.

کشاورز با این نسخهها کار در familys سیب زمینی شیرین زمینه در مالاوی است. اعتبار: Heifer بین المللی

هلندی شرق هند آورده فنی و شکر, انگلیسی, هند تولید چای و ادویه جات ترشی جات, آلمانی شرق آفریقا طلیعه کنجد و روبوستا, فرانسه غرب آفریقا آورده شکلات و بادام زمینی و کنگو بلژیک پالم روغن و قند و شکر. زمانی که برده داری بود دیگر چشم پوشی سرکوبگر شرایط به سرقت رفته زمین باقی مانده است. در حالی که هر موج استعمار خود را متنوع روایت همه آنها تبلیغ از همان دانه – نژاد پرستی.

این انقیاد همچنان به بازی کردن تحت نام جدید اما شیوه های مشابه در سراسر جهان است. در بسیاری از کشورها نظير بومی و قومی و یا طبقه گروه تلقی می شود ” کمتر از کمتر شایسته ایمنی اساسی و حقوق بشر از نمایشگاه پرداخت و فرصت های برابر و از کرامت است. با توجه به 70 درصد از جهان گرسنه هستند و یا استفاده به عنوان تولید کنندگان مواد غذایی این آماری یقین است که آنچه که ما در صفحات ناشی از یکی از این گروه است.

فقر است نه یک حادثه. زمانی که کل گروه از مردم تجربه مشابه اشکال اجتماعی و اقتصادی به حاشیه رانده است که با طراحی. آن است که بین نسلی. این سیستمیک به دنیا آمد و از لحاظ نژادی و قومی رانده ظلم و ستم. این غیر قابل تحمل است.

کشاورز و کارگر مزرعه Sevia Matinanga (راست) برداشت نیشکر در زامبیا. اعتبار: Heifer بین المللی

ما نمی توانیم گذشته را تغییر دهید اما ما به طور فعال می تواند آن را تصدیق. ما باید شروع مهم تر از تغییر این دوره از آینده که بدان معنی است که به طور فعال در حمایت از جوامع از رنگ در ما محلی و جهانی در سیستم غذایی. بسیار وجود دارد که باید انجام شود. دولت باید تصویب سیاست ها برای اطمینان از کامل و فراگیر و سالم مشارکت در کشاورزی معیشت و دسترسی. سازمان هایی مانند Heifer بین المللی نیاز به حتی عمیق تر تعهد اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی عدالت در هر سطح از کار ما “نه” گفتن به همدستی سیستم ها و “کاملا” به تسریع سند چشم انداز به حاشیه رانده شده کشاورزان خرده پا باید برای آینده خود را. مصرف کنندگان می توانید به دنبال سیاه و سفید متعلق به agri-کسب و کار و موضع در برابر شرکت های بزرگ که منبع مواد غیر اخلاقی برای قیمت و در بسیاری از موارد از طریق واقعی زوری و/یا کودکان کار. جهان رسیده است برای تغییر واقعی و ما برای آن آماده هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im