این آالمدا کانتی هیئت ناظران فعال امداد رسانی صندوق در هیئت مدیره مارس 31 جلسه در پاسخ به نیازهای روزافزون این شهرستان ساکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به آالمدا کانتی مطبوعاتی فاجعه صندوق امداد در اصل در پاسخ به سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و نیز فعال در عمده دیگر بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا کشتی ارواح انبار آتش و 2018 آتش سوزی کالیفرنیا.

فاجعه صندوق امداد شامل دو جداگانه بودجه: COVID-19 امداد رسانی صندوق اضطراری و امداد رسانی بازیابی صندوق. ترزا Drenick یک سخنگوی آالمدا کانتی و دستیار دادستان منطقه از دفتر آالمدا کانتی دادستان منطقه گفت: دو بودجه ایجاد شد به این دلیل که جامعه دارای یک تنوع از نیازهای.

“از آنجا که زمان آن را دوباره فعال شده است در موارد متعدد به آدرس هر دو محلی و بین المللی حوادث و بلایای طبیعی ملی,” Drenick گفت. “شهرستان واقعا می خواستم به گام تا به عنوان یک نشان از حمایت و کمک و انعطاف پذیری برای دیگران در یک زمان نیاز است.”

صندوق اضطراری می رود به سمت کمک به افراد مبتلا به بیماری همه گیر خواهد شد و ارائه کمک برای جوانان و خانواده ها و سالمندان با عرضه این گروه با نیازهای از جمله پناهگاه مواد غذایی, مراقبت از کودکان, ادامه مزایا و تجهیزات حفاظت شخصی.

Drenick اشاره کرد که صندوق اضطراری نیز اجازه می دهد تا برای کارکنان این شهرستان برای اهدای زمان کار است که پس از آن هم با هم مخلوط و می تواند توسط کارکنان دیگر که نیاز به زمان خاموش. این صندوق همچنین پشتیبانی از سازمانهای مبتنی بر جامعه که در حال کمک به کسانی که نیاز دارند.

با توجه به آزادی مطبوعات بازیابی صندوق است, پذیرش, نقدی, کمک های مالی از افراد کسب و کار و موسسات خیریه برای تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم برای کمک به کسانی که به طور فعال در مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله به عنوان اولین پاسخ اضطراری کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“بودجه حمایت از ساکنان شهرستان ما و سازمانهای مبتنی بر جامعه که در حال خدمت به آنها” Drenick گفت. “که در بالا نیاز به زمینه هایی مانند غذا و سرپناه و مراقبت از کودکان و اضطراری نیاز دارد.”

در علاوه بر این به امداد رسانی صندوق شهرستان و همچنین تاسیس یک وب سایت که از طریق آن شخصی دنده محافظ از جمله ماسک های فولاد لباسهای ضد عفونی کننده دست و حفاظت از چشم را می توان اهدا کرد.

Drenick اضافه شده است که این صندوق فعال خواهد بود تا زمانی که دیگر مورد نیاز است. به منظور دریافت کمک های مالی برای بازیابی صندوق Drenick گفت: این شهرستان شده است به برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی و مطبوعات.

“ما رو به آینده نامشخص خواهد بود که به چالش کشیدن” Drenick گفت. “مردم درد و رنج خواهد بود و به عنوان یک شهرستان ما نیاز به انجام همه ما می توانیم به مراقبت از ما ساکنان به خصوص کسانی که در میان ما که در حال شکننده ترین و ما باید به مراقبت از ما قهرمانانه اورژانس و مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

تماس با میله Seyoum در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @melaseyoum.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو