rightclickstudios / Shutterstock.com

حدود 900,000 کارگران بخش عمومی از جمله معلمان و پزشکان و پلیس و زندان, افسران خود را پرداخت افزایش تا 3.1%.

HM خزانه گفت: در این سال پرداخت جوایز منعکس کننده تلاش عظیم’ ساخته شده توسط بخش عمومی کارکنان در پاسخ به شیوع کروناویروس و هر جایزه توصیه شده توسط مستقل پرداخت نقد و بررسی بدن. اما مفسران گفت: آنها نه چندان دور به اندازه کافی برای جبران خسارت کارگران سال های پس از واقعی-شرایط پرداخت کاهش است.

معلمان مدرسه در انگلستان را ببینید بیشترین درصد افزایش در حقوق و دستمزد در 3.1% به دنبال پزشکان و دندانپزشکان در سراسر انگلستان (2.8%).

پلیس و زندان, افسران ملی و آژانس جرایم کارکنان در انگلستان و ولز را همه دریافت 2.5% افزایش پرداخت در حالی که نیروهای مسلح پرسنل ارشد نظامی ارشد کارمندان دولت و اعضای قوه قضائیه در سراسر انگلستان را ببینید 2% بالا بردن در پرداخت.

پرداخت جوایز برای نیروهای مسلح, زندان, افسران ارشد کارمندان و کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود backdated به ماه آوریل این سال در حالی که افزایش پرداخت برای پلیس و معلمان اجرا خواهد شد در ماه سپتامبر آنها به عنوان های مختلف پرداخت در سال است.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: “این ماه گذشته باید تاکید کرد آنچه که ما همیشه می دانستند که ما در بخش عمومی کارگران را یک نقش حیاتی برای کشور ما است و ما می توانیم با تکیه بر آنها هنگامی که ما به آنها نیاز دارید.

“این درست به همین دلیل است که ما به دنبال توصیه های مستقل پرداخت بدن با این مجموعه از املاک-شرایط پرداخت افزایش می یابد.”

پرستاران شامل نمی شد در اعلام آنها به عنوان مذاکره سه سال پرداخت معامله در سال 2018 است. خزانه اشاره کرد که یک میلیون بیمه خدمات درمانی کارگران در دستور کار برای تغییر قرارداد ادامه خواهد داد به استفاده از آن افزایش پرداخت و گفت: یک پرستار هنوز حرکت خود را پرداخت سازه را به طور متوسط پرداخت افزایش 4.4% در این سال است.

انجمن پزشکی بریتانیا گفت که دولت باید انجام شود بیشتر به رسمیت شناختن تلاش های کارکنان بیمه خدمات درمانی که با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر توسط درمان بیماران مبتلا به Covid-19.

آن گفت: 2.8% پرداخت بالا بردن تنها به بیمارستان مشاوران و کارکنان با درجه دانشیار متخصص و فوق تخصص و پزشکان در حالی که پزشکان و GPs را دریافت خواهد کرد به طور قابل توجهی کمتر خواهد شد و محدود به چند سال پرداخت جوایز مجموعه سال گذشته است.

صندلی BMA مشاوران کمیته Dr راب هارود گفت: “دولت قرار است میلیاردها پوند به کسب و کار و صنعت برای کمک به نگه داشتن اقتصاد شناور در طول این همه گیر اما امروز آن را نشان داده است و نه مایل به انجام همین کار را برای کسانی که در خط مقدم این بیماری همه گیر.

“این به معنی بالا بردن, برای بسیاری از آنها خانه را افزایش پرداخت بین فقط 15 پوند و پوند 24 هر هفته و پزشکان کاملا به درستی باید به تلخی نا امید و حتی ممکن است توهین های امروز, اخبار ویژه با توجه به فداکاری های آنها ساخته شده است.

“بسیاری از بسیار ماهر پزشکان در بیمه خدمات درمانی خود را دیده اند پرداخت محدودتر هم دور سال سال با حداقل یا بدون پرداخت افزایش می یابد – با بسیاری از داشتن دچار 30 درصد واقعی-شرایط پرداخت قطع بیش از دهه گذشته است. این بود که فرصت مناسبی برای دولت به آن نشان می دهد ارزش های ما پزشکان و آنها را به پرداخت آنها سزاوار است.”

کار MP Anneliese Dodds گفت: اعلام “را ندارد تا برای یک دهه واقعی از نظر کاهش پرداخت”.

“بسیاری دیگر از کارگران بخش دولتی – از جمله کسانی که مشغول به کار در خط مقدم در مراقبت اجتماعی – دریافت نخواهد شد افزایش پرداخت از این در همه به دلیل محافظه کاران ساخته نشده خوب در وعده های خود برای تقویت مقامات محلی بودجه,” او گفت:.

دولت همچنین نشان داد پیشرفت های ساخته شده در, استخدام در زمینه های مختلف از بخش دولتی است. برخی از 6,435 جدید افسران پلیس شدند نوامبر 2019 و مارس سال 2020 که 3,005 پیوست به طور خاص به عنوان بخشی از این برنامه به استخدام 20,000 بیش از سه سال آینده.

وجود دارد 30.9 درصد افزایش در تعداد به طور منظم نیروهای مسلح استخدام با 16,340 پیوستن به بین آوریل 2019 و مارس سال 2020 و یک 12,220 اضافی پرستاران و سلامت بازدید کنندگان برای بیمه خدمات درمانی در سال 2020 در مقایسه با سال گذشته است.

HR فرصت ها در بخش دولتی در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR فرصت ها در بخش عمومی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de