‘بی سابقه زمان’: U S پیاده سازی شهریه یخ برای 2020-21 سال تحصیلی

محتوای مقاله

پرداختن به آنچه آن را “بی سابقه برای اعضای دانشگاه ما جامعه” دانشگاه ساسکاچوان می گوید: شهریه توقف اجرا شده برای اکثریت برنامه های خود را در 2020-21 سال تحصیلی.

فقط چگونه کلاس را نگاه کنید و تحویل داده می شود با شروع پاییز بلاتکلیف باقی مانده است. با توجه به دانشگاه در روز پنج شنبه “برنامه دقیق برای سقوط مدت برنامه تحویل” اعلام خواهد شد در طول ماه مه و ژوئن و برنامه ها می تواند تحویل داده می شود “در کلاس از راه دور و یا ترکیبی” از این دو گزینه.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

“ما می دانیم که شهریه یک سرمایه گذاری قابل توجهی برای دانش آموزان و ما امیدواریم که با حفظ شهریه در سطح فعلی خود را 2019-20 نرخ در اکثر برنامه های ما برای سال آینده زمان فشارهای مالی احساس توسط دانش آموزان و خانواده های آنها ممکن است کاهش می یابد,” U S شهردار و معاون علمی تونی Vannelli گفت: در نامه ای فرستاده پنج شنبه برای دانش آموزان است.

“حتی به عنوان نرخ شهریه بدون تغییر باقی می ماند ما باقی می ماند متمرکز بر برنامه و تحویل پیشرفت به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما دریافت غنی و جدی آموزش و پرورش است که آنها می خواهند برای رسیدن به موفقیت پس از فارغ التحصیلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im