گاوین ویلیامسون
اخبار بهبهان

MBA عنصر از سطح 7 ارشد رهبر کارآموزی استانداردهای برداشته شود پس از تردید توسط وزیر آموزش و پرورش.

موسسه برای دوره های کارآموزی و ویژگی های آموزش و پرورش (IfATE) در پاسخ به نامه ای از وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون ارسال شده در اواخر فوریه به مدیر اجرایی آن, جنیفر Coupland که مورد سوال که آیا با استفاده از دوره های کارآموزی برای MBAs ارائه شد ارزش خوبی برای پول. ویلیامسون در خواست رسمی نقد و بررسی.

در پاسخ IfATE کار کرده با رهبری و مدیریت پیشگامی (یک گروه از کارفرمایان) به منظور توسعه یک نسخه نونما از شغلی استاندارد و نقطه پایان ارزیابی (EPA) طرح بدون MBA.

این IfATE اظهار داشت: “به عنوان یکی از رهبران ارشد وجود دارد و هیچ نظارتی نیاز به برگزاری چنین صلاحیت [MBA] وجود ندارد و نیاز به یک عضو از بدن حرفه ای و یک فرد نمی خواهد به طور قابل توجهی محروم در ارشد رهبر بازار کار بدون چنین صلاحیت.”

“پیشگامی موافقت کرده است به تجدید نظر شغلی استاندارد بر این اساس تمرکز بر حصول اطمینان از عبور از تجدید نظر در نقطه نهایی ارزیابی (هنوز هم به پیش نویس) را ارائه تضمین لازم که کامل صلاحیت شده اند را به دست آورد.”

IfATE افزود: “یک کارفرما است که با نگاه از نزدیک در یکی از رهبران ارشد سطح 7 پس از درخواست برای بررسی توسط وزیر امور خارجه.

“این کارآموزی مجموعه دانش و مهارت و رفتارهای کارفرمایان نیاز به صالح رهبران ارشد و هر گونه مدارک باید متناسب با این معیار.

“کارفرما گروه را ساخته اند روشن توصیه که ما در حال حاضر مشاوره در. ما می خواهیم به شنیدن از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.”

سطح 7 ارشد رهبر کارآموزی راه اندازی شد در ماه فوریه 2018 و می تواند منجر به کارآموزان به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت هر دو مقطع کارشناسی ارشد یا MBA. آن است که ثابت شده است بسیار محبوب پس از راه اندازی آن در ماه فوریه 2018.

با توجه به FE هفته وجود دارد 6,387 شروع می شود در این برنامه تا پایان سه ماهه اول 2019-20. و با هر یک شروع به ارزش £18,000 از کارآموزی لوی گلدان آن محاسبه شده است که به بیش از £100 متر صرف شده در این استاندارد است.

مشاوره عمومی در استاندارد جدید را اجرا خواهد کرد تا 29 مارس با یک استاندارد جدید را در بودجه آینده به تصمیم 1 ژوئن.

با استفاده از مالیات برای بالا سطح مدارک همواره بحث برانگیز در بخش آموزش با آماندا Spielman, Ofsted رئیس بازرس در میان منتقدان. او گفت: 2019 سالانه کارآموزی کنفرانس: “آنچه که از نگرانی واقعیت این است که لوی پول است که همیشه بودن صرف در راه در نظر گرفته شده. بنابراین برای مثال در تحصیلات تکمیلی و طرح های هستند که در اثر بودن “دوباره بسته بندی شده’ به عنوان دوره های کارآموزی.”

در زمان کارآموزی لوی و راه اندازی CIPD هشدار داد شواهد وجود دارد که بسیاری از کارفرمایان به سادگی استفاده از آن را دوباره نشان موجود یادگیری و تصویب آن به عنوان دوره کارآموزی. مفهوم این است که مدیریت آموزش از جمله MBAs شد و در حال حاضر ارائه شده توسط سازمان.

ویلیامسون نامه در فوریه مطلع Coupland: “من ديپلمات که داشتن کارآموزی استاندارد که شامل MBA پرداخت مالیات است که در روح ما اصلاح دوره های کارآموزی و یا فراهم می کند ارزش برای پول است. من سوال که آیا MBA ضروری قانونی یا حرفه ای نیاز به کار در این زمینه از رهبری ارشد.

“من متعهد به حفظ یک کارفرما-led سیستم اما من متقاعد نشده لوی باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای کارکنان که اغلب در حال حاضر بسیار مجرب و بسیار پرداخت می شود, برای دریافت مدرک MBA می باشد.

“من می خواهم به جای دیدن بودجه کمک به پا زدن شروع حرفه و یا سطح مهارت ها و فرصت ها. همین دلیل است که من خواسته ام برای بررسی ارشد رهبر کارآموزی استاندارد برای اطمینان از آن است که نشست خود را با هدف.”

در ماه ژانویه گزارش EDSK تام ریچموند به نام فراری, آموزش ذکر این واقعیت است که تعدادی از سطح 2 دوره های کارآموزی افتاده بود پس از لوی معرفی شد (در 2017-18 مالیاتی سال) 15 درصد در حالی که آموزش در سطوح 4-7 رشد کرده بود نه درصد است. او به این نتیجه رسیدند که سطح بالاتر دوره های کارآموزی گران تر شد و برای ارائه به طوری که این روند منجر به سطوح بالایی از ولخرجی. ریچموند پیشنهاد کرد که مالیات باید استفاده نمی شود برای کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح آموزش.

IfATE اظهار داشت که این امر سهم همه پاسخ به مشاوره با پیشگامی گروه “به طوری که آنها می تواند به تولید نسخه نهایی شغلی استاندارد در حال حاضر در نظر گرفته شده برای ثبت نام به موسسه مصوبات فرایند 20 مارس”.

فرصت های آموزشی در پرسنل امروز

فهرست مطلب آموزش شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو