به عنوان COVID-19 مورد افزایش کشورهای آفریقایی دست و پنجه نرم کردن با خیال راحت کاهش مستندات

آفریقا, کمک, عناوین, سلامت بشردوستانه اضطراری TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

Franck Kuwonuآفریقا تجدید*

زندگی مردم در دولت لاگوس در نیجریه, شبیه سازی عطسه به آرنج خود را در طول یک coronavirus پیشگیری و مبارزه است. اعتبار: آفریقا تجدید

سازمان ملل متحد Jul 23 سال 2020 (IPS) – Re-opening اقتصاد دشوار است عمل تعادل بین نگه داشتن مردم ایمن از ویروس در حالی که آنها هنوز هم می تواند زندگی را.

برخی از چهار ماه پس از اولین COVID-19 مورد در آفریقا گزارش شد در مصر کشور در این قاره شروع به سهولت بهداشت عمومی و اجتماعی اقدامات مانند مستندات و حکومت تحمیل برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

در ساحل عاج فعالیت های تجاری را از سر گرفت و دانش آموزان در کلاس های درس در حالی که در آفریقای جنوبی که در آن ارتش اجرا سخت مستند قوانین دولت اجازه داده است تمام خدمات ضروری برای از سرگیری عملیات و در روز دوشنبه 8 ژوئن برخی از مدارس بازگشایی شد.

همانطور که از 29 ژوئن, سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آفریقا گزارش بیش از 380,000 تایید COVID-19 موارد – با بیش از 181,000 بهبود. 9,500 مردم از دست داده اند زندگی خود به این بیماری است.

در سراسر این قاره همچنان مردم را تشویق به عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و اغلب دست خود را بشویید. مرزهای بین المللی باقی می ماند بسته به طور منظم مسافر سفر. با این وجود بسیاری از کشورها به آرامی کاهش محدود ماندن در خانه و اقدامات در چهره خود عواقب بسیار شدید در معیشت مردم است.

در کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا (ECA) تخمین زده است که این قاره از دست بدهد تا به $65.7 میلیارد دلار (2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه) برای هر ماه از مستند.

نیجریه بالا, افریقایی, اقتصاد, ممکن است از دست داده اند و حدود 18 میلیارد دلار است که نشان دهنده یک 38 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در فقط پنج هفته از مستند از مارس تا آوریل, International Food Policy Research Institute (IFPRI) یافت.

اما به عنوان COVID-19 موارد باقی می ماند در چشم انداز مثبت از جمله در کشورهایی که دوباره خود را باز اقتصاد دولت ها نیاز به تعادل مهار با حفظ مردم را وسیله درآمد زندگی.

Franck Kuwonu

به عنوان یک نتیجه از برخی از کشورها متوقف شد برنامه های خود را برای باز کردن بیشتر در حالی که دیگران باید خود را گسترش داده مستندات به طور نامحدود. در عین حال دیگران همچنان به دوباره باز کردن اقتصاد خود را در حالی که ramping تا تست و انزوا از موارد.

رواندا یکی از اولین کشورها را به اعمال کامل و مستند مجاز افراد مشغول به کار در عمومی و خصوصی خدمات ضروری از جمله فروشندگان بازار به بازگشت به محل کار خود را در اوایل ممکن است. یک ماه بعد مقامات لغو برنامه را دوباره باز بیشتر به عنوان COVID-19 نفر افزایش یافت و این کشور ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ است.

زیمبابوه همچنان تحت نامحدود مستند هر دو هفته یکبار با یک نقد و بررسی برای تعیین زمانی که به دوباره باز کردن.

در شروع این بیماری همه گیر غنا رئیس جمهور نانا Akuffo-Addo اعلام کرد یک مستند در داخل و اطراف پایتخت آکرا و دیگر مراکز شهری مانند کومسی در جنوب.

“ما می دانیم که چگونه به را اقتصاد و برگشت به زندگی است. چه ما نمی دانیم این است که چگونه به مردم را به زندگی” رئیس جمهور Akuffo-Addo گفت: در آن زمان.

غنا در میان صفوف پیشرو کشورهای آفریقایی در آزمون و ثبت نام تعداد زیادی از موارد حتی به عنوان مستند برداشته شد. از ماه آوریل Ghanaians می توانید حرکت بین مراکز شهری که زودتر محاصره کردن. پروازهای داخلی از سر گرفته اند. آنها مجاز به خانه های نماز اما تجمعات عمومی باقی می ماند بسیار محدود و در اندازه و مدارس بسته باقی می ماند.

برخی از کشورها تصمیم گرفت در برابر مستندات در دسترس نباشد در میان نگرانی های اجتماعی و اقتصادی اثر است. بنین رئیس جمهور پاتریس Talon نیست اجرای اقدامات محدود کننده است که او گفت را “گرسنگی همه” و “تا پایان به مبارزه طلبیده و تجاوز” و اضافه کرد که دولت فاقد “به معنی از کشورهای ثروتمند.”

“[A] one-size-fits-all رویکرد به COVID-19 می تواند پیامدهای مرگبار” برای آفریقا هشدار داد در دو دانشگاه ژوهانسبورگ دانشگاهیان در ماه مارس, در, گفتگو, مجله, به عنوان بیش از نیمی از قاره عجله برای قرار دادن در جای خود بسیار دقیق انتقال-مهار اقدامات است.

کاستن از مستندات به نظر می رسد به اذعان کسانی که نگرانی. اما شتاب افزایش در تعداد COVID-19 موارد شاهد بودن در حال حاضر نشان می دهد که قبلی stay-at-home سفارشات بودند موثر در مهار گسترش ویروس.

با توجه به تعداد روز برای مورد شماره دو در یک کشور داده می شود – افزایش طول مستند دوره در بسیاری از کشورهای منطقه (5 روز به 41 در ساحل عاج, 3 روز تا 14 در آفریقای جنوبی).

در یک بررسی اخیر در سراسر 28 شهرستانها در 20 کشور آفریقایی یک اکثریت مردم می گویند که آنها پشتیبانی این بهداشت عمومی و اجتماعی اقدامات حتی بیشتر محدود با هدف کاهش بیماری همه گیر. در همان زمان برخی از اعتراف به نقض stay-at-home سفارشات به دنبال مواد غذایی است.

بررسی های انجام شده بین 29 مارس و 17 مارس توسط PERC (مشارکت مبتنی بر شواهد در پاسخ به COVID-19) جهانی خصوصی-عمومی و مشارکت در سلامت از جمله این که آفریقا و مراکز کنترل بیماری ها (آفریقا CDC) و مجمع جهانی اقتصاد.

به عنوان COVID-19 شروع به گسترش در آفریقا و دولت ها در زمان اقدامات اولیه بر روی کوسن مردم از اجتماعی و اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر. نامیبیا است ارائه اضطراری درآمد کمک های مالی به کارگران که از دست داده اند, مشاغل, Cabo Verde ارائه نقل و انتقالات پول نقد و کمک های غذایی در حالی که در توگو است پرداخت یارانه دسترسی به آب و برق, به نام چند.

هنوز PERC هشدار می دهد که کسانی که اقدامات هدفمند و تدریجی دوباره باز از فضاهای عمومی ممکن است به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای مردم در دراز مدت به عنوان داخلی و بین المللی زنجیره تامین باقی می ماند مختل شود.

این نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط دولت های آفریقایی به عنوان آنها ادعا با کی و چگونه به دوباره باز کردن اقتصاد خود را در حالی که هنوز مدیریت سلامت جنبه های بحران در حال اجرا.

*این مقاله در اصل منتشر شده در سازمان ملل متحد آفریقا تجدید به روز شده است تا منعکس کننده تعداد تایید موارد بهبود و مرگ و میر که از 29 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو