به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد, SPCA می گوید ترک نمی سگ در وسایل نقلیه

محتوای مقاله در ادامه

روز چهارشنبه حمایت از حیوانات ماموران کشف و ضبط یک سگ از یک وسیله نقلیه با خود ویندوز نورد پایین توسط شش تا هشت اینچ است. دمای داخل رسیده بود 58 C هانسون گفت: در یک ایمیل. سگ گره خورده بود به وسیله نقلیه با یک دسته سه تایی. آن را با عجله به یک دامپزشک, او گفت:.

برخی از علائم شایع سکته گرما و گرمازدگی می تواند شامل: افزایش میزان تنفس و بیش از حد سرازیر شدن آب دهان در ابتدا به دنبال آن بی حالی و سکندری به عنوان پیشرفت. علائم می تواند شامل سقوط شوک, لثه, تغییر رنگ و حتی خود به خود خونریزی و تشنج دکتر گفت: اردن Woodsworth غربی دانشکده دامپزشکی.

یک سگ که برای بقای سکته گرما می تواند تجربه نارسایی کلیه و دیگر اندام آسیب از جمله به مغز و قلب و یا سیستم گوارشی است.

Woodsworth گفت: سگ ها با مسائل مربوط به خنک کننده مانند pugs, خروس ، سگ چاق یا آنهایی که از قبل موجود قلبی و مشکلات تنفسی هستند بیشتر در معرض خطر است. او همچنین توصیه می کند که سگ نمی شود از سمت چپ بر روی یک سگ اجرا و یا در حیاط بدون آب کافی و یا سایه.

اگر یک سگ را نشان می دهد نشانه هایی از گرما سکته مغزی Woodsworth گفت: صاحبان باید آن را به دامپزشک فورا. انتظار بیش از 90 دقیقه پس از شروع علائم می تواند خطرناک باشد.

تمام تماس ها در مورد حیوانات در پریشانی باید به SPCA در 306-374-7387 برای رسیدن به یک حمایت از حیوانات افسر یا SPCA اورژانس در تماس پرسنل.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im