بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای کالیفرنیا

بپرسید نه آنچه که خود را رئیس جمهور می تواند برای شما انجام دهد (آن را بسیار ممکن است) اما آنچه شما می توانید انجام دهید برای خود و جامعه (خیلی).

فقط به عنوان یک آتش سوزی جنگل پاک راه را برای رشد جدید, هر, مدرن, بحران ملی است قبل موجی از مشارکت مدنی — اغلب زوج با یک عنصر از نیروی کار و توسعه است. در پی رکود بزرگ 3 میلیون آمریکایی پیوست Civilian Conservation Corps, همچنین شناخته شده به عنوان روزولت درخت ارتش. پس از جنگ جهانی دوم, پیر و جوان, آمریکایی ها در پاسخ به رئیس جمهور جان اف کندی را به خدمت در خارج از کشور با پیوستن به سپاه صلح.

امروز ما در حال تجربه همان فاجعه بار کاهش اقتصادی تعریف شده است که برخی از ملت ما سخت ترین دهه. چگونه ما پاسخ به این جامعه نیاز دارد در معرض بودن و تشدید coronavirus? در اوایل دهه, دولت فدرال به رهبری که پاسخ. در حال حاضر آن است که در دولت ها و افراد برای شروع بهبودی.

آن را بعید است که دولت فدرال ارائه خواهد شد یک فرصت برای آمریکایی ها به طور جمعی کار در جهت بهتر عادی پس از این بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شناسایی اولویت های دیگر مانند محدود کردن مهاجرت و برش مقررات زیست محیطی بنابراین متحده باید منجر به اتهام در ایجاد بهتر عادی. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مجموعه استاندارد با کالیفرنیا داوطلبان برنامه.

اگر فرانکلین D. روزولت تا به حال یک درخت ارتش و سپس Newsom و جاش Fryday کالیفرنیا رئیس سرویس افسر اساسا فرمانده مدنی “اسکادران.” کالیفرنیا داوطلبان شیپور خاموشی به خصوصی عمومی و خیریه منابع به کالیفرنیا از همه پیشینه ها و استفاده از این فرصت برای خدمت به دیگران است.

در جنگ در برابر ضعف و بی تفاوتی اعضای کالیفرنیا داوطلبان در خط اول جبهه مشارکت مدنی. در مورد نقطه مدنی اقدام یاران در کالیفرنیا داوطلبان دفتر ایجاد فضا برای کالیفرنیا برای خدمت به جامعه خود. یاران جفت منابع دولتی و فدرال AmeriCorps برنامه با دانش آموزان در هشت دانشگاه دولتی و خصوصی در سراسر کشور. از طریق این برنامه کالیفرنیا در حال سرمایه گذاری در یک نسل از دانش آموزان تبدیل شدن مادام العمر مدنی داوطلبان. UC برکلی دانشجویان در میان کسانی که واجد شرایط برای به دست آوردن $10,000 نسبت به آموزش و پرورش خود را با گذراندن یک ترم در برخی از سازمان خدمات مدنی. در نهایت این برنامه امیدوار به حمایت 10,000 همراهان.

کشورهای دیگر باید راه اندازی طرح های مشابه. در انجام این کار آنها را تغذیه دو پرنده با یک بیسکویت: سرمایه گذاری در معنی تلاش برای بهبود جوامع محلی و القای بسیار مورد نیاز حس وظیفه مدنی در افزایش نسل. دوم این هدف در حال رفتن به تبدیل همه مهم تر به عنوان جوامع در سراسر کشور مجبور به بافت جدید بافت اجتماعی پاره تلاطم coronavirus. مردمی جوان در حال مرتب کردن بر اساس زیرک و پر انرژی و آرمان داوطلبان جامعه ما نیاز به گره ما سست به پایان می رسد با هم در حالی که دوخت قوی تر و خالص ایمنی.

“هیچ وقت مثل حال حاضر” هرگز دقیق تر وقتی که می آید به ترغیب موج جدیدی از مشارکت مدنی. از طریق جداسازی بسیاری از آمریکایی ها آمده اند به رسمیت شناختن است که ما همه خیلی بیشتر متصل از ما قبلا اذعان کرد. زمان به زودی خواهد آمد که ما باید به نوبه خود آگاهی ما اتصال به جامعه-غنی سازی فعالیت های. وجود ندارد و یک نوع عمدی بازسازی اجتماعی ما پارچه بنابراین ما ممکن است به رهبری نسبت به بیش از یک رکود اقتصادی. با توجه به Vivek Murthy سابق جراح عمومی وجود دارد یک شانس ما برای دسترسی به یک رکود اقتصادی اجتماعی نیز هست.

چه اجتماعی و رکود است ؟ این قطع ارتباط به نظر می رسد که اگر ترس از دیگران, عمومی تعامل یا تعامل جامعه به طور کلی نگه می دارد و هنگامی که مردم در داخل پناهگاه در محل سفارشات برداشته شده است. این دشواری از رسیدن به غریبه ها هنگامی که ما تبدیل به عادت کرده اند به زندگی می کنند تنها با خودمان است. این کمبود فرصت برای دیدار با افراد جدید و مشترک مشکلات را حل کند.

اما فقط به عنوان یک رکود اقتصادی می تواند حل شود با هجوم سرمایه اجتماعی رکود اقتصادی به طور مشابه می تواند برداشته شود توسط یک تورم از جامعه سرمایه است. زمانی که آزاد از محدوده اتاق نشیمن ما نمی توانیم عقب نشینی به عادات قدیمی از انزوا. در عوض ما باید تعویض اتاق نشیمن برای میدان مدنی, کتابخانه, مرکز جامعه محلی مدرسه و یا هر کجا که شما می توانید به بازگشت و درگیر کنید. خوشبختانه کالیفرنیا داوطلبان در حال حاضر در کار سخت به آن را به عنوان آسان که ممکن است برای بازگرداندن و بهبود اجتماعی ما پارچه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برابر coronavirus بحران به یک جنگ اما او اغلب جنگیدند اشتباه جنگ (برای مثال با محکوم متحده برای در نظر گرفتن اقدامات مقدماتی). جنگ های واقعی — در برابر گسترش این بیماری و به زودی در برابر اجتماعی رکود اقتصادی در حال مبارزه با آمریکایی ها شجاع داوطلبانه وقت خود را در, انرژی و منابع برای خوب بیشتر.

آیا شما آماده برای پیوستن به مبارزه و “طلب کردن” در کالیفرنیا مدنی اسکادران?

من به مبارزه پیوست با شروع همسایگان برای سازمان های غیر انتفاعی و یا N4N: سازمان متعهد به تبدیل محله پچ پچ به عمل است. هنگامی که ما قادر به دریافت از همسایه و بیرون رفتن از ما جلو درب N4N را ارائه کالیفرنیا با منابع آنها نیاز به پیدا کردن یک علت ايمان دارند و به سرعت به قرض دادن یک دست. در N4N از بین بردن موانع به خدمات با آوردن سازمان های غیر انتفاعی برای شما. با اتصال شما به جامعه خود و هسته های غیر انتفاعی N4N آن را بسیار آسان تر برای کالیفرنیا برای ساخت بهتر عادی پس از coronavirus.

مبارزه خود را می توانید شروع به در حال حاضر. شناسایی علت خود. شناسایی یک عضو جامعه نیاز دارند. شناسایی اولین گام خود را و رفتن. حتی کوچکترین اقدام ارسال می تواند یک موج دار شدن از حال پیشرفت است. #CaliforniansForAll.

کوین Frazier یک دانشجو در دانشگاه برکلی دانشکده حقوق و بنیانگذار همسایگان برای سازمان های غیر انتفاعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>