زن و شوهر, ضربان شانس برای پیوستن به Sask. جانشین برای تولد پسر

محتوای مقاله

زمانی که رابین Renyard شنیده می شود در اواسط ماه مارس که دولت کانادا شروع شد به نوبه خود بازدید کنندگان بین المللی در اطراف فرودگاه او دست پاچه.

رابین و همسرش, مایکل, زندگی در آدلاید استرالیا است. آنها برنامه ریزی شده بود به پرواز به ساسکاتون در اوایل ماه آوریل شاهد تولد پسر خود را که در حال انجام بود با قائم مقام و او را به خانه آورد.

سپس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به یک بیماری همه گیر و کانادا اعلام کرد آن را خواهد درهای خود را به جهان با محدود کردن پروازهای بین المللی و تبدیل بازدید کنندگان بین المللی به دور است. چند روز بعد, استرالیا مرزی بسته شده به عنوان به خوبی.

“ما مرتب کردن بر اساس از بین گیر قادر به کانادا چون ما نبودند ساکنان و قادر به خارج شدن از کشور خود ما نیز” رابین می گوید.

او رسید به وکلا در ساسکاچوان و استرالیا که شروع به کار بر روی خود و مایکل سفر معافیت برای مهربان دلایل. زمان تیک تاک است. پسر بچه کوچک خود را با توجه مارس 18 و آنها را به خود منزوی در کانادا برای 14 روز پس از فرود. هر روز برای آنها باقی ماند انتظار برای معافیت بیشتر پروازهای بین المللی لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im