نویسنده و فعال دنی رمضان به نام SPL جدیدترین نویسنده-در-محل اقامت

محتوای مقاله

آخرین در یک خط طولانی از ساسکاتون کتابخانه های عمومی نویسندگان-در-محل اقامت او می گوید “راه در ابرها” روز او پیشنهاد شد.

دنی رمضان, برنده جایزه نویسنده و سخنران عمومی و LQBTQ-پناهندگان فعال معرفی شده به عنوان SPL نویسنده-در-محل اقامت برای 2020-21.

او اولین رمان — The Clothesline نوسان مستقل ناشر کتاب جایزه برای همجنسگرایان, داستان, کانادا نویسندگان انجمن جایزه بهترین داستان و شارت برای همیشه سبز جایزه Sunburst جایزه و Lambda جایزه. تازه ترین کتاب او — سلما سوریه آشپز کودکان انتشار — در ماه مارس منتشر شد.

“من واقعا افتخار به بخشی از این پر جنب و جوش و استقبال از تیم” ماه رمضان در بیانیه ای گفت.

“کار با ساسکاتون نوشتن در جامعه و تبدیل شدن به بخشی از این سفر بسیاری از up-and-coming نویسندگان و, نویسندگان, یک امتیاز است من با احترام. من نیز افتخار را به من تجربه نوشتن داستان و غیر داستان روزنامه نگاری و نوشتن برای کودکان و همچنین به عنوان من intersectional هویت به عنوان عجیب و غریب یک مرد از رنگ به کار من کار با این کتابخانه کار کنم با هر کس که به دنبال حمایت از من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>