روز قبل از منطقه خلیج جشنواره کتاب برای انتشار کامل آن برنامه نویسی برای جشنواره امسال افزایش نگرانی های بهداشت عمومی با توجه به COVID-19 محاوره شناخته شده به عنوان coronavirus منجر به اعلام این خبر که سال 2020 در این جشنواره خواهد بود لغو شد. این جشنواره می شده اند و ششم در نوع خود با بیش از 200 سخنرانان میله میله برای شرکت در جشن.

“ما تا به حال همه از این برنامه های جایگزین قبل از آن آشکار شد که ما فقط باید کاملا لغو” گفت: Cherilyn پارسونزبنیانگذار و مدیر اجرایی این جشنواره است. از دست دادن جشنواره منجر به “یک بیت از یک حس یک مرگ” برای پارسونز و تیم او را که در هشت ماه از کار سخت برای دیدن این جشنواره از طریق.

اما پارسونز و جشنواره تیم نیست اجازه COVID-19 اقدامات پیشگیرانه نگه داشتن آنها را از ادامه برای بالا بردن جامعه ادبی — به دور از آن. ژانویه تا اواسط ماه مارس شلوغ ترین زمان از سال برای برگزارکنندگان جشنواره و همه چیز درست شد و شروع به استراحت زمانی که پناهگاه در محل سفارشات صادر شد. به جای هدف قرار دادن مکث در آن همه پارسونز تصمیم به محوری برای مجازی حوادث و حفظ به عنوان بسیاری از کارکنان خود را به عنوان امکان پذیر است.

اواسط تا اواخر مارس را ببینید جشنواره حضور آنلاین افزایش به عنوان مجازی حوادث شروع به خاموش. به گفته پارسونز چندین نویسنده در حال حاضر به موافقت زوم مصاحبه و تیم ماهر صدا و مهندسین تولید خواهد شد که انتگرال در کشیدن آنلاین برنامه نویسی.

“ما باید این فوق العاده حق رای برنامه ریزی شده است. این بود که به پنج پانل های مختلف … نگاه کردن به جنبه های مختلف از چالش های رای گیری امروز که (شامل) رای دهندگان سرکوب و چالش های پیش روی جوامع بومی و…. بنابراین ما در حال انتقال است که برنامه به صورت آنلاین محیط زیست” پارسونز گفت. “این واقعا محور این جشنواره است.”

این فقط یکی از راه های که این جشنواره در حال افزایش است به این مناسبت و در ادامه به ارائه حیاتی اجتماعی مربوط به برنامه نویسی. در پاسخ به برکلی شورای شهر راه اندازی برکلی صندوق امداد است که با هدف افزایش 3 میلیون دلار برای کمک به هنر غیر انتفاعی کسب و کارهای کوچک و مسکونی مستاجران جشنواره قرار دادن با هم یک برنامه ویدئویی برای صندوق حساب YouTube. این برنامه ویژگی های محلی نویسندگان مانند Michael Chabon برندا هیلمن و رابرت هاس و ساخته شده بود در امید garnering کمک کننده برای حمایت از این صندوق.

پشتیبانی دهنده به خصوص مهم تبدیل شده برای این جشنواره است که در زمان یک ضربه بزرگ در شرایط از دست دادن درآمد پس از لغو. به عنوان جشنواره چرخ دنده تا برای راه اندازی به طور منظم آنلاین, برنامه نویسی, یک بار ماهانه خبرنامه جشنواره آغاز شده است بیرون رفتن سه بار در ماه. خبرنامه است که به قلم سوزان Riveccaهمیشه می پرسد برای حمایت مالی از کسانی که می تواند به. و این خیلی بیشتر از فقط یک خبرنامه در مورد جشنواره اتفاقات: آن را نیز برجسته بخش های مختلف ادبی گسترده تر جامعه مانند spotlighting کتاب جدید منتشر شده است.

“ما تا به حال مردم نوشتن به ما گفت:” من احساس جدا شده و من نمی توانم به کتابخانه بروید و … در خبرنامه شما واقعا تسلی به من — از شما بسیار سپاسگزارم برای افزایش کمیت” پارسونز گفت. “تمام نظریه خبرنامه… (این است که) آن را به معنای یک هدیه به خواننده.”

برای پارسونز دیدن جامعه ادبی گرد هم می آیند در این زمان از نزاع بوده است به خصوص لذت بخش است. بین جشنواره در سراسر کشور وجود دارد یک حس خویشاوندی به جای رقابت. پارسونز در تماس با بسیاری دیگر از جشنواره مدیران در ایالات متحده و صحبت در مورد چگونه جشنواره شده اند به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر در مورد pivot به گسترده آنلاین برنامه نویسی یک حرکت ادبی بسیاری از جشنواره ها در حال حاضر در تلاش برای انطباق با.

پارسونز همچنین ارسال تماس به دیگر جشنواره ها درخواست اگر کسی خواست به همکاری با حقوق رای دهندگان برنامه نویسی و heartened زمانی که 11 جشنواره های مختلف ابراز علاقه خود را. زبان به طور گسترده تر در راه است که در آن نویسندگان و کتابفروشی ها شده اند محوری با هم نیز نشاط بخشی به شاهد.

در پرشن کلمات “جامعه ادبی شده است واقعا درک هر یک از دیگر.”

“این حس در جامعه ادبی جهان که در نوع خود از دنیای من … (و) آن را واقعا است پایدار” پارسونز ادامه داد.

این عمل به سادگی خواندن بیش از حد شده است خوش آمدید مسیر فرار برای پارسونز و booklovers به طور کلی. کشیش بخش گسترده “currently reading” لیست شامل رمان “Godshot” توسط چلسی Bieker و جین Hirshfield جدید مجموعه شعر “لجر” — هر دو آثار نویسندگان بودند که میله میله به نظر می رسد در این جشنواره به عنوان به خوبی به عنوان “بهشت ساخته شده است در جهنم: فوق العاده جوامع بوجود می آیند که در فاجعه” توسط ربکا Solnit ویژه مرتبط خواندن برای هم زندگی میکنیم.

با وجود استرس فعلی چشم انداز پارسونز است که به دنبال به آینده و احساس خوش بینانه در مورد زمان تغییر در نحوه و که در آن رویدادها را. می تواند در جشنواره شرکت کنندگان که نمی تواند به حمایت پولی می تواند همچنان به حمایت از این جشنواره با درگیر شدن با آن حضور آنلاین از طریق ساده مانند و یا به اشتراک گذاری.

“ماموریت ما غیر انتفاعی است که برای ساختن جامعه و پرورش عشق از ادبیات” پارسونز گفت. “مردم می تواند کمک به حمل است که حتی اگر ما در حال ملاقات نه جسمی.”

الکس جیمنز ادبیات را پوشش می دهد. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @alexluceli.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو