محتوای مقاله

برای ساسکاتون هنرمند ونسا Hyggen دانه در ماسک به نظر می رسد مانند زره.

Hyggen که کری میان هنرمندان در ساسکاچوان استفاده سنتی تسبیح به همه گیر ماسک. او می گوید: آثار هنری افزایش ماسک به منابع قدرت و قدرت است.

“وجود دارد یک شدت به این ماسک” او گفت:. “ما در حال مبارزه برای آینده ما و آنچه که ما در آینده خواهد بود. چگونه از آن است که رفتن به تغییر دهید و از این؟”

زمانی که این بیماری همه گیر آمار و بیشتر مردم شروع به پوشیدن ماسک Hyggen دانست و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از مهره های هنرمندان شروع به استفاده از مهارت خود را به صورت پوشانده اند. او را دیدم پرنس آلبرت هنرمند اموزش Cuthand مهره یک تصویر از coronavirus و درخواست آن را به یک N95 ماسک و همچنین متوجه دیگران به اشتراک گذاری کار خود را در رسانه های اجتماعی.

“به خصوص در طول یک بیماری همه گیر وقتی همه چیز آنقدر نامشخص, من نمی توانستم فکر می کنم از یک فعالیت بهتر از تسبیح به دلیل آن deflates اضطراب” Hyggen گفت.

Hyggen ماسک غیررسمی با عنوان “تا زمانی که چمن رشد می کند و جریان رودخانه” را به عنوان یک مرجع به پیمان 6. او گفت که او به خود جلب کرد در تجربه او به عنوان یک هنرمند چشم انداز و تقسیم قطعه پایین وسط منعکس کننده روز و شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de