شروع آوریل 14, پردیس تست برای coronavirus گسترش یافته است که شامل هر گونه دانش آموزان و برخی از دانشگاه وابسته است که نمایشگاه علائم.

تا همین اواخر ابتکاری ژنتیک موسسه یا IGI پایبند به معیارهای توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و فقط تست شده کسانی که نمایش داده می شود علائم شدید هستند و پزشکی در معرض خطر شناخته شده بود قرار گرفتن در معرض و یا اخیرا به شدت تحت تاثیر قرار کشور است. با توجه به پردیس آزادی مطبوعات تست خواهد شد در حال حاضر در دسترس به هر یک از دانشجویان پردیس اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارمندان ضروری است که صفحه نمایش علائم.

“ما اعتقاد داریم که این را به ما احساس بهتری از COVID-19 حضور در زمان جمعیت دانشجویی و از آن خواهد شد کمک به ما در برنامه ریزی و تلاش” گفت: پردیس سخنگوی جانت گیلمور در ایمیل. “این کمک خواهد کرد جلوگیری از گسترش به عنوان کسانی که می دانند آنها عفونت خواهد شد به مراتب کمتر احتمال دارد به انتقال آن به خصوص برای یک جمعیت آسیب پذیر.”

گیلمور اضافه شده که سخت جداسازی افراد آلوده بسیار مهم است برای محدود کردن گسترش بیماری که به شدت متکی به دسترسی سریع و دقیق تست.

قبل از مارس 6 افتتاح IGI آزمایشگاه بهداشت دانشگاه خدمات و یا UHS استفاده از یک overimpacted تجاری آزمایشگاه به فرآیند آزمون که به معنای یک هفته نرخ چرخش برای نتایج آزمون با توجه به گیلمور.

با IGI آزمایشگاه در حال حاضر در حال اجرا و نتایج پردازش شده در یک تا دو روز کسب و کار گیلمور اضافه شده است. هنگامی که آزمایشگاه آغاز می شود عامل در ظرفیت کامل رباتیک با استفاده از فن آوری می تواند به عنوان کمی تا چهار تا شش ساعت.

“برای بیماران را کاهش دوره انتظار و اضطراب در انتظار یک هفته یا بیشتر برای نتایج آزمون” گیلمور ” در ایمیل. “برای UHS آن کمک می کند تا جلوگیری از عمده پرونده از موارد در حال بررسی و اجازه می دهد تا UHS به داشتن یک درک بهتر از COVID-19 حضور در دانشگاه ما جامعه کارآمد تر و به موقع راه است.”

تا کنون تنها یک آزمون از نزدیک به 100 انجام شده از طریق آزمایشگاه یافت شده است مثبت و ساخت تعداد موارد تایید شده در میان دانشگاه های وابسته به 10 با توجه به گیلمور.

این شماره است که انتظار می رود به طور قابل توجهی با توجه به مقدار حجم بالاتر از آزمایشات که UHS است که قادر به تطبیق با آزمایشگاه عملیات. گیلمور اشاره کرد که این لزوما به معنی وجود دارد بسیاری از موارد جدید اما مواردی که قبلا ناشناس با توجه به عدم تست خواهد شد در حال حاضر تایید شده است.

با کمبود لوازم و تجهیزات موثر بر مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور عرضه زنجیره ای مسائل می تواند یک مشکل مطرح برای تست مرکز در آینده گیلمور اضافه شده است.

“در حالی که UHS کافی منابع برای چند ماه آینده همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد فراتر از آن است و اضافی زنجیره تامین مسائل ممکن است ظهور” گیلمور ” در ایمیل. “تست نیز در حال حاضر وابسته به سخت کار و ادامه داد: خوب سلامت پرداخت شده و پرداخت نشده پرسنل; منابع انسانی می تواند محدود شود اگر نیاز به افزایش بیشتر است.”

تماس با یعقوب سوزا در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @jsouza_dailycal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو