بوریس جانسون وعده کمیسیون در مسابقه نابرابری

عکس: شاتر

نخست وزیر بوریس جانسون در پاسخ به دو هفته از ضد نژادپرستی تظاهرات توسط امیدوار کننده یک کمیسیون برای رسیدگی به نابرابری در انگلستان است. اما این طرح مواجه شده است و انتقاد از کسانی که می گویند عمل نمی بررسی بیشتر مورد نیاز است.

نوشتن در تلگراف جانسون گفت: “ماده بسیار مهم تر از این نمادها”. او با انتقاد از کسانی که به “ویرایش و یا فتوشاپ کل چشم انداز فرهنگی” نوشت و از آن خواهد شد بیشتر شاد به راست جدید مجسمه از جمله بیشتری از مردم از رنگ و از اقلیت های قومی.

جانسون نوشت که “هیچ یک از کسانی که در مورد مراقبت از این کشور” می تواند چشم پوشی ضد نژادپرستانه تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید و اذعان رشد موفقیت بام مردم در محل کار و آکادمیک.

با توجه به بی بی سی جدید کمیسیون خواهد بود و اجرا از دفتر کابینه و گزارش به نخست وزیر و این امر می تواند خواسته به پایان کار خود را کریسمس.

یک صندلی است هنوز مشخص نشده اما کمیسیون خواهد شد نظارت عدالت وزیر کمی Badenoch مستقل اعضای همچنین در پانل.

اعلام یک کمیسیون تحت آتش از کار که می خواست سريعتر عمل است. سایه دولت برای عدالت و سایه خداوند صدراعظم دیوید Lammy گفت BBC Radio 4 صبح امروز که این مقاله به نظر می رسد نوشته شده در “بازگشت از جان کندن بسته دیروز برای ارام کردن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض”.

او گفت: تا به حال وجود دارد در حال حاضر بوده است مقدار زیادی از بررسی و جمع شدن از اقداماتی که نیاز به اجرا شود.

Lammy به بی بی سی گفت: “در [دیوید کامرون-سفارش] Lammy نظر من 35 توصیه – پیاده سازی آنها. وجود 110 توصیه هایی در Elish Angiolini را بررسی مرگ و میر در بازداشت پلیس – پیاده سازی آنها. وجود 30 توصیه ها در دفتر خانه [درس] وندی ویلیامز بررسی به Windrush رسوایی – پیاده سازی آنها. بیست و شش توصیه هایی ساخته شد در بارونس McGregor گزارش وجود تبعیض در محل کار – پیاده سازی آنها را.”

“این احساس که ما در حال رفتن در اطراف در محافل” Lammy گفت:, و اضافه کرد که او با تشویق رشد علمی و موفقیت های حرفه ای از بام جامعه است. اما “دوباره ما به نظر می رسد می خواهید آمار و ارقام و اطلاعات و نه عمل. نخست وزیر به خاک سپرده مقاله خود را پشت paywall در تلگراف میان بارهای چیزهای بیشتری در مورد چرچیل. شما نخست وزیر چیزی را انجام دهید!”

فرانسیس o’grady, TUC عمومی, منشی, ابراز احساسات مشابه. او گفت: مستقل: “شواهد شده است در خارج وجود دارد برای سال. آیا وقت آن نشده است که دولت در زمان برخی از عمل به اطمینان حاصل شود که سیاه و اقلیت های قومی کارگران یک فرصت عادلانه در زندگی و رفتار منصفانه در کار است ؟ وجود دارد مقدار زیادی است که آنها می تواند انجام دهد. من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از گزارش های آنها نیاز دارند.”

جانسون مقاله با اشاره به “احساس تبعیض و قربانی” در میان تشویق اقلیتهای قومی به شرکت جامعه است. این گفت: مارشا د Cordova, سایه زنان و عدالت, وزیر بود و مهربان.

خداوند وولی بنیانگذار عملیات سیاه رای و صندلی از دولت نژاد اختلاف واحد گفت که او “خوشحال است که ما ساعت به وضوح اذعان عمیق و مداوم نژادی و نابرابری در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و سیستم عدالت کیفری”.

اما او افزود: “استفاده از کلمه قربانی غیر ضروری حواس پرتی و به برخی از دیده خواهد شد به عنوان مدعی است.

محافظه کار و نامزد حزب برای 2021 لندن انتخابات شهرداری شان بیلی بی بی سی گفت که تغییر قانون را تغییر نمی دهد چگونه مردم تعامل در محل کار. او گفت: دفاع از تاخیر درگیر در تشکیل یک کمیسیون: “بسیاری از این چیزها به زمان تغییر دهید. ما واقعا نیاز به تغییر سیستم است.”

با اشاره به برنامه ریزی برای یک کمیسیون برابری و حقوق بشر کمیسیون صندلی دیوید اسحاق گفت: صبح امروز به وست اشتغال فروم سیاست, کنفرانس, بام برابری در محل کار: “ما در حال حمایت از نیاز به یک پیوست تا استراتژی در رابطه با برخورد با تثبیت مسائل برای بام افراد در این کشور و پرداختن به مسائل در محل کار یکی از زمینه های کلیدی که در آن ما فکر می کنم یک مقدار زیادی از کار انجام شده است اما در جایی که ما نیاز به اقدام خاص.”

در ضمن جدید ایپسوس موری نظرسنجی نشان داد رشد خوش بینی در مورد فرسایش نژادپرستی در انگلستان است. هشتاد و چهار درصد به شدت به مخالفت با بیانیه “شما باید سفید باشد واقعا انگلیسی” از 55% از یک دهه پیش. و وقتی پرسیده شد که اگر خوش بینانه انگلستان خواهد بود بیشتر تحمل و متنوع در 10 سال زمان دو سوم گفت: آنها از نیمی از در سال 2009.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de