شکست و شکسته کارگران جنسی پایان دادن به بی خانمان

جنسيت و خشونت جنسیتی و سلامت

عکس: AFP

Jun 22 سال 2020 – زندگی کارگران جنسی در خیابان سخت به عنوان آن را در طول زمان عادی گرفته شده بدتر به نوبه خود پس از coronavirus همه گیر ضربه زدن به کشور است.

بسیاری از شناور کارگران جنسی شده اند تحت فشار قرار دادند به گدایی به عنوان خود را به طور منظم استفاده از درآمد تقریبا ناپدید شد.

آنها نیز در مواجهه با حمله و آزار و اذیت در دست محلی شنیدها مجریان قانون و مردم دیگر زندگی در خیابان.

Mukta, 40, شناور کارگر جنسی به اشتراک گذاشته و چگونه او را مورد حمله قرار گرفت و زخمی در حالی که به دنبال مشتریان در نزدیکی Golap شاه مزار شریف در گلستان در هفته اول آوریل است.

او گفت: سه مرد جوان availed خدمات خود را و در مورد به ترک بدون پرداخت. هنگامی که او خواست برای آنها berated او را برای کار جنسی در میان خاموش و سپس او را ضرب و شتم بیرحمانه. یکی از آنها ضربه Mukta بر روی بینی خود را با سفال تیغه.

“زخم های مورد نیاز شش بخیه و من فکر می کنم اسکار هرگز التیام” گفت: Mukta که در حال حاضر التماس در خیابان.

حداقل پنج تن دیگر از کارگران جنسی به اشتراک گذاشته تجارب مشابه با این خبرنگار.

آنها گفتند: آنها مجبور به بیرون آمدن در خیابان خطر عفونت کرونا ويروسی به عنوان بسیاری از آنها را کودکان به غذا و خانواده برای حمایت از.

Mukta گفت: برای سه ماه گذشته او نمی تواند پرداخت هزینه ماهانه Tk 2,000 برای او دو بچه که در زندگی خصوصی سرپناه برای کارگران جنسی کودکان.

“پناهگاه مسئول در تماس بوده است و فریاد در من برای پول است. چگونه می توانم او را درک است که من در چنین شرایطی است که من نیاز به جست و خیز بسیاری از وعده های غذایی من?”

Aleya بگوم لیلی دبیر کارگران جنسی شبکه (SWN) یک پلت فرم برای 29 کارگران جنسی سازمان گفت: بسیاری از اطراف 1,02,000 کارگران جنسی از جمله 5,000 ثبت نام در 10 فاحشه خانه ها از این کشور بیکار هستند در حال حاضر.

در پایتخت وجود دارد تقریبا 20,000 کارگران جنسی از آنها 8,000 فروش سکس در خیابان, هتل ها و آپارتمان های اجاره ای او اضافه شده است.

کسانی که زندگی در هتل ها و یا قادر به پرداخت اجاره خانه در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان, در, پارک, قبور, راه آهن, ایستگاه یا زیر پل ها Aleya گفت.

تعداد زیادی از کارگران جنسی که تحت کارگزاران نیز رنج می برند با توجه به کاهش شدید مشتریان خود را.

Nazma که زندگی و کار کرده به همراه پنج نفر دیگر در پایتخت Rayer بازار منطقه مواجه شد روال سوء استفاده دست خود را معتاد به مواد مخدر کارگزار.

“این مسئولیت خود را برای مدیریت مشتریان برای ما. در عین حال او خواهد رسید من در سر من که من نمی توانستم به او پول [با توجه به کاهش در کسب و کار] گفت:” Nazma.

“من فرار کرد در ماه آوریل پس از یک حمله فیزیکی. در حال حاضر من گدایی و خواب در گلستان Golap شاه مزار” او ذکر شده است.

رها-در-مراکز (آب کیر) برای کارگران جنسی نیز در حال تبدیل شدن دشوار است برای اجرا به دلیل همه گیر به اطلاع مقامات نور خانه یک سازمان غیر دولتی با بودجه دولتی توسط آژانس توسعه بین المللی نجات کودکان.

در سراسر کشور نور خانه 27 آب کیر, که در آن کارگران جنسی معمولا اقامت از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

Md Zalkad علی هماهنگ کننده سازمان های مردم نهاد و Chankharpul DIC گفت: “این مشکل است برای ادامه کار ما به دلیل فشار ثابت به تغییر ، بسیاری از [صاحبخانه و محله مردم] درمان آنها [کارگران جنسی] به عنوان مظنون Covid-19 موارد مثبت از آنها پرسه زدن در خیابان ها و معاشرت با مردان ناشناخته.”

“من مالک ما فرستاده و مقررات به تخلیه تخت بلافاصله و محدود دسترسی کارگران جنسی. ما ضد عفونی کردن پله ها حفظ فاصله اجتماعی و بهداشت در عین حال آنها شده است اذیت و آزار ما را در راه های مختلف,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از DIC هماهنگ کننده رینا در Gopibagh همچنین با اشاره به گرفتن اخطار اخراج در طول خاموش کردن.

اما آنها موفق صاحبخانه با محدود کردن تعداد کارگران جنسی که می توانید وارد کنید و با استفاده از تسهیلات در یک زمان, او گفت:.

قبل از 15-20 کارگران جنسی استفاده می شود DIC در هر روز, اما در حال حاضر حداکثر ده نفر مجاز او اضافه شده است.

Nazma گفت که او و دیگران مانند او در حال حاضر با استفاده از آب کیر تنها به دوش.

هر چند ثبت نام کارگران جنسی زندگی در فاحشه خانه ها دریافت برخی کمک از دولت شناور آنهایی که دریافت نکرده گفت: Aleya بگوم.

از 29 سازمان تحت کارگران جنسی شبکه, 19 ارائه شد Tk 3,50,000 در آوریل-مه برای توزیع مواد غذایی و دیگر ملزومات در میان اعضای خود را Aleya مطلع است.

“چند ممکن است دریافت برخی از امداد به عنوان یک زن مضطرب اما نه به عنوان یک کارگر جنسی” او اضافه شده است.

این داستان در اصل منتشر شده توسط The Daily Star, بنگلادش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im