در میان COVID-19 گیر شما احتمالا فکر نکرده در مورد کال و میدانی در چند هفته — و هیچ کس در حال رفتن به سرزنش شما برای آن.

در واقع گذشته خود را پیگیری و زمینه های مرتبط با خاطرات ممکن است اثری به یک هفته در ماه مارس بود که انتظار می رود به اوج رسیدن در NCAA داخل سالن قهرمانی.

شما ممکن است همراه این همان هفته با احساسات از انتظار و شایعاتی که مدرسه می توان آنلاین به طور دائم و اگر شما واقعا تیز حافظه شما همچنین می تواند فکر می کنم به یکی از ترسناک چیزهایی اتفاق می افتد در جمعه 13 مارس که همان هفته — زمانی که صدراعظم کارول مسیح ارسال یک ایمیل اعلام کلاس می تواند به صورت آنلاین برای بقیه ترم.

برای کال juniors McKay جانسون و جاشوا جانسون که به ظاهر تصادفی هفته در اواسط ماه مارس رفت و کمی متفاوت تر از آن را برای بسیاری از.

آن پر شده بود با همان نگرانی در خصوص لغو کلاس های حضوری اما با همچنین برخی دیگر بیشتر منحصر به فرد نا امیدی.

داخل سالن قهرمانی بودند به جای برنامه ریزی شده در مارس 13 و 14. هر دو ثرورس بود واجد شرایط در شات قرار رویداد و McKay جانسون بود رتبه سوم را در کشور برای هفته منتهی به دعوت.

“ما در دیدار با ما پرواز به مکزیک جدید و اولین روز از آنها نقل مکان کرد و آن را تنها به پدر و مادر و ضروری کارکنان است که می تواند در ورزشگاه. سپس آن را شروع به نقطه که در آن ما مثل ” اوه واقعا این اتفاق افتاد؟'” مک کی گفت.

جاشوا جانسون به تازگی پرتاب حرفه ای-بهترین مارک در کوه و اقیانوس آرام فدراسیون ورزشی دعوتی و با صعود سه لکه های واجد شرایط برای داخل سالن قهرمانی در آینده در ردیف 13.

“من فقط به پایان رسید من قبل از دیدار بنابراین من احساس خوب و سپس تمام اخبار بازدید که آنها در حال خاموش کردن همه چیز” جاشوا گفت.

در روز پس از لغو دعوتی به آینده ای روشن از ورزشی بودن زمان شروع به دنبال دیمر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد یک پناهگاه در محل و دو کال ثرورس که انتظار می رود که آخر هفته به یک برجسته از کالج خود مشاغل به خانه فرستاده شدند.

“برای من از آنجایی که من در تعقیب یک علامت در تمام سال و در نهایت ضربه آن را در MPSF آن نوظهور هیجان بود که من در واقع رفتن به رقابت بپردازند. من پیش بینی رقابت و انجام بهترین من می توانم. آن را قطعا انجام نیش” جاشوا جانسون گفت.

این ثرورس چپ جدید مکزیک بدون حتی گرفتن این شانس را به رقابت بپردازند. همه هیجان و انرژی آنها را به سمت پاسخگویی به بن بست رسیده.

“این بسیار حقیقی از, نوع, از, قریب به اتفاق, احساس می کنم مثل من واقعا به احساسات و یا درک آن به طور کامل تا زمانی که احتمالا مانند یک هفته پس از آنجا که همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد,” McKay جانسون گفت.

جریان امور به صورت میدانی و به طور خاص ثرورس که نیاز به تجهیزات تخصصی برای آموزش به نظر می رسد تلخ است.

ورزشگاه در سراسر این کشور بسته و تجهیزات صفحه اصلی ورزشگاه است که عمدتا به فروش می رسد.

با وجود دسترسی محدود به ورزش خود مک کی و جاشوا هر دو از آن و بداهه نوازی.

“من شده است به پایان می رسد دیدار با چیزهای که. از نظر پرتاب برای من یک زن و شوهر از مدارس اصلا دروازه بنابراین من هنوز هم در جریان بوده است در اجتماعی, فاصله, البته. اگر آنها بسته است که مسائل را پس از آن من حدس می زنم من فقط پرتاب کردن برخی از بتن” مک کی گفت.

این مدارس در جاشوا جانسون را منطقه بسته به طوری که او نمی باید دسترسی به یک فیلد به عنوان McKay می کند.

“من مشغول به کار کمی بیشتر در انعطاف پذیری و تهویه پس من قادر به بلند فوق العاده سنگین وزن فقط بیشتر تکرار” جاشوا گفت.

در حالی که هیچ کس می تواند پیش بینی آینده و میدانی و قطعا آینده از COVID-19 گیر هر دو جانسون خوشبین باقی می ماند که فصل آینده باید بیشتر در فروشگاه برای آنها.

“در نهایت شما قطار به بهترین شما می توانید. اگر شما در حال انجام آن را برای به رسمیت شناختن قلب شما است و نه فقط در آن است. شما آن را برای خودتان بهتر است. اگر چه ما نمی توانید به رقابت و خوشحال بودم با من به رقابت پرداختند تا گپ و چگونه من پیشرفت خیلی من را تغییر نمی دهد هر چیزی” جاشوا جانسون گفت.

این ثرورس می دانیم که در پایان روز چه چیزی مهم نیست و رقابت در بزرگ نام حوادث با استادیوم های بسته بندی کامل با طرفداران. این شور و شوق و تعهد به خود و آلی تمایل آنها به حفظ بهبود.

میا هورن را پوشش می دهد و میدانی. او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو