محتوای مقاله

Cameco رئیس جمهور می گوید که شرکت “بسیار خوشحال” فدرال دادگاه تجدید نظر به تایید چند میلیون دلار مالیات تصمیم گیری است که در رفت و آن را به نفع.

“چهار قضات در حال حاضر یافت می شود که Cameco انطباق با هر دو نامه و قصد قانون” Cameco رئیس جمهور و مدیر عامل تیم Gitzel در یک بیانیه اخیر.

“ما به دنبال قوانین و در عین حال این 12 سال اختلاف باعث شده است که قابل توجه عدم قطعیت برای شرکت و سهامداران ما در زمانی که ما شده اند به مرور از طریق برخی از چالش برانگیز ترین در بازار جهانی و شرایط اقتصادی ما تا کنون با آن مواجه است.”

دادگاه تجدید نظر تصمیم نوشته شده در حال بررسی است اما در خلاصه آن اظهار داشت: “وجود دارد هیچ پایه و اساسی برای پیدا کردن که احزاب برخورد با هر یک از دیگر در طول بازو را نمی خرید و فروش اورانیوم و یا انتقال بین آنها حقوق به خرید روسیه منابع اورانیوم.”

به ساسکاتون-بر اساس استخراج اورانیوم از معدن غول پیکر شده است مبارزه با آژانس درآمد کانادا (CRA) برای سال بیش از میلیاردها دلار درآمد به دست آورده و توسط آن فرعی اروپا بین سال های 2003 و 2011. آژانس فدرال مخالفت این شرکت استفاده نادرست تابعه آن به ادعای سود کم-مالیات سوئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de