جشن روز مادر در طول COVID-19 همه گیر

محتوای مقاله

در روز مادر بر خلاف قبلی در اینجا چند ایده برای کمک به شما را جشن می گیرند, آیا مادر خود را نزدیک است دور و یا به لحاظ اجتماعی منزوی.

فیلم شب

اگر شما نمی تواند با مادر خود را در فرد در روز مادر, شما هنوز هم می توانید به اشتراک گذاری یک شب فیلم. آن را به عنوان آسان دانلود یک وب فرمت مانند Netflix یا Scener و انتخاب یک زمان را به نشستن و لذت بردن از یک فیلم با هم در حالی که هنوز از لحاظ فنی از هم جدا.

هیچ چیز کامل فیلم شب بیش از یک تحویل مادر خود را مورد علاقه رفتار مناسب به درب. با بسیاری از نان محلی و رستوران ها در سراسر شهر در حال حاضر ارائه و تحویل و ارسال بیش از مورد علاقه خود را درمان کنند و شاید منظور برخی برای خودتان به میان وعده در طول نشان می دهد.

خانه اسپا روز

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به زیر یک سقف به عنوان مادر خود را و یا می توانید خود را به عنوان بخشی از خود را تمدید خانواده, چرا درمان خود را به یک روز از pampering?

با زیبا, تقدیر بر روی صورت — اگر شما در حال حاضر نیست که یک, سعی کنید یک گزینه DIY — و ناخن شما می توانید درمان خود را به یک آرامش بخش صورت مانیکور و پدیکور. فراموش نکنید که دست و پا ماساژ. برای رفتن مایل اضافی قرعه کشی او را در حمام با بمب حمام و یا حمام نمک و او را مورد علاقه بطری شراب در دست بنابراین او می تواند ادامه pampering پس از وقت خود را با هم به پایان می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net