شمارش برکلی را بی خانمان جمعیت سرشماری به ندرت شده است به عنوان مشکل آن را به عنوان در حال حاضر. در این سال شامل بهداشت عمومی-مرتبط با موانع با توجه به COVID-19 یا coronavirus بیماری همه گیر. بدون محافظ مناسب تجهیزات و فرمت سرشماری’ مهلت کالیفرنیا تلاش های امداد رسانی خواهد شد به طور قابل توجهی undercount این جمعیت بی خانمان. پس از برکلی جمعیت بی خانمان سر به فلک کشید تا 14% پس از سال 2017 ضروری است که دولت با دقت شمارش جمعیت بی خانمان برای تضمین منابع مالی لازم برای بهبود خدمات.

سرشماری طرفداران باید آموزش جمعیت بی خانمان آنجا که اجتماعی فاصله را اجازه می دهد. در حالی که این یک مسلم دشوار انگیزه جمعیت بی خانمان برای پر کردن آمار حیاتی است و آموزش به مردم است اولین گام به سوی حصول اطمینان از تعداد دقیق. ترس و اطلاعات غلط شایع اطراف فدرال سرشماری. برای مثال اطمینان بخش مستند نشده افراد است که آنها نمی تواند گزارش به اجرای قانون و یا در صورت اقدامات تنبیهی برای پر کردن آمار ممکن است کمک به کاهش حجم کار enumerators که در نهایت به اعزام تعداد افراد در فرد است.

برای چند سال گذشته استان ها در سراسر کالیفرنیا شده اند انجام خود را توسعه تلاش برای به دست آوردن تعداد دقیق از وضعیت رشد جمعیت بی خانمان. این جمعیت بی خانمان اما است دشوار برای پیگیری دلایل بی شمار. Coronavirus را تشدید کرده است این موجود موضوع توسط تحریک توده مهاجرت از جمعیت بی خانمان که تنها جمع آوری تعداد دقیق همه سخت تر است. ارسال هزاران enumerators به آشپزخانه سوپ محلی, پناهگاه یا مناطق دیگر ممکن است کمک به حل برخی از مسائل قبل از همه گیر. در حال حاضر هر چند عدم وجود فرد enumerators همراه با اقدامات به خانه بی خانمان جمعیت باعث می شود این فرآیند بسیار خسته کننده است.

علاوه بر این بخش قابل توجهی از جمعیت بی خانمان می کند دسترسی به فن آوری های مورد نیاز برای پر کردن سرشماری بنابراین در فرد و تعداد در شهرستانها قابل توجه جمعیت بی خانمان خواهد بود بیشتر از همه ابزاری در جمع آوری تعداد دقیق. رفتن به encampments به صحبت کردن با مردم به طور مستقیم نیاز به گسترده تجهیزات حفاظتی است که دولت فدرال باید ارائه می کنند.

اگر کالیفرنیا می ایستد برای به دست آوردن منابع کافی مالی و سیاسی نمایندگی هر دو حیاتی در حمایت از دولت را بی خانمان جمعیت محلی سرشماری کمیته نیاز به اصرار دولت فدرال برای تامین این منابع است. اما از آنجا که موسسات مراقبت سلامت در حال حاضر مواجه با کمبود منابع و مقدم بر سایر تجهیزات حفاظتی این امر می تواند عاقلانه برای تاخیر بیشتر در سرشماری تلاش های امداد رسانی تا زمانی که همه enumerators دسترسی مناسب به تجهیزات حفاظتی. اداره آمار ایالات متحده را درخواست چهار ماه ممکن است فقط به اندازه کافی زمان برای ارزیابی سرشماری فعالیت در رابطه با این بیماری همه گیر و حتی شاید برای شروع در شخص شمارش.

خط پایین این است که در سرشماری باید توسعه روش به تعداد جمعیت بی خانمان با تمرکز بر ایمنی و همچنین دقت و صحت. سرشماری اثربخشی آن بستگی دارد.

سرمقاله نشان دهنده نظر اکثریت هیئت تحریریه به عنوان نوشته شده توسط بهار سال 2020 نظر سردبیر Simmy Khetpal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو