Centrica کارکنان در صورت تجدید نظر در قرارداد با هیچ اضافه کاری

استیو پارسونز/PA سیم/PA تصاویر

Centrica مالک از گاز است گفت: هزاران نفر از کارکنان آنها را مجبور به قبول شرایط کار و یا در صورت بیشتر بررسی قرار گرفته است.

شرایط جدید را شامل نمی شود پرداخت اضافه کاری در بریتانیا بزرگترین و گاز و برق شرکت خواهد بود اما در خط با “ميانه بازار” این شرکت اظهار داشت, تاکید بر آن باقی خواهد ماند یک “جذاب کارفرما” پس از تغییرات.

به گفته بی بی سی این شرکت گفت: اگر کارکنان نمی امضای قرارداد وجود دارد که باید به یک موج تازه از زوائد آن به عنوان “آخرین راه حل” در بالای 5000 یورو که در ماه ژوئن اعلام کرد.

Centrica گفت: آن را باز کرده بود مذاکرات با اتحادیه های کارگری و قرارداد تغییرات بسیار مهم است زیرا بسیاری از آن 21,000 کارکنان بود “منسوخ شده” تغییرات شرایط.

اتحادیه های کارگری بسیار مهم از تغییرات با جاستین Bowden از GMB اتحادیه گفت: “آن باقی مانده است دیده شود که آیا رهبری فکر می کند می تواند برش راه خود را از بحران و یا اگر آن را به یک برنامه ریزی برای رشد و توانایی مذاکره کنند.”

رقابت از کوچکتر چالاک تر رقبا دیده است Centrica از دست دادن سه میلیون مشتری در طول دهه گذشته است. این گزارش £849 m از دست دادن در سال گذشته و گفت: آن را با هدف ایجاد پس انداز کلی از £2bn تا پایان سال آینده است.

این شرکت گفت: این تغییرات خواهد بود نه بر پایه پرداخت و یا حقوق بازنشستگی.

آن هشدار داد که یک بخش 188 متوجه است که کارفرمایان باید به کارگران و اتحادیه های کارگری در انتظار هر گونه حرکت در مقیاس بزرگ افزونگی می تواند آخرین راه حل اگر کارگران موافق نبود شرایط جدید.

“ما شده است باز در مورد تغییرات ما نیاز دارید را به نفع خود به مشتریان رشد شرکت و حفاظت از مشاغل در دراز مدت” این شرکت در بیانیه ای گفت. ما کارکنان پایگاه پرداخت و حقوق بازنشستگی محافظت خواهد شد اما ساده و مدرن خود را از لحاظ ضروری است اگر ما برای تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر و قیمت رقابتی. ما بیش از 80 مختلف کارکنان قرارداد با 7000 تغییرات شرایط که بسیاری از آنها منسوخ شده و توقف ما ارائه به مشتریان است.

“ما می خواهیم به ادامه مذاکرات سازنده و s.188 متوجه فراهم می کند گزینه last resort اگر معلوم می شود ما نمی توانیم با هم کار برای رسیدن به این. ما درک تاثیر این خواهد شد که در همکاران و این یک گزینه نیست ما می خواهید به استفاده از, اما ما باید این تغییرات و ما باید نتیجه این مذاکرات تا قبل از زمستان دوره است.”

این شرکت گفت: پرسنل امروز که T&Cs زیر بنای چگونه “انعطاف پذیر/رقابتی ما می شود” اما “در حال حاضر ما جلوگیری از انجام این کار – به عنوان مثال – امروز اگر یک مهندس واقع شده است و نزدیک به یک مشتری ما می توانید ارسال کنید که خاص مهندس به دلیل نامرئی T&C موانع”.

این سخنگو گفت: Centrica باقی خواهد ماند جذاب کارفرما حتی آن را به عنوان تغییر و “ما T&Cs خواهد بود در خط با بازار ميانه”.

با توجه به ارائه دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, Centrica پیشنهاد برای رفع اضافه کاری پرداخت و در همان نرخ به عنوان به طور منظم ساعت. اضافه کاری در این شرکت در حال حاضر می تواند دو برابر نرخ ساعتی بسته به یک کارگر قرارداد.

تحت قرارداد جدید مهندسین بودند که ممکن است خواسته شود به کار شیفت بین 8 صبح و 8 شب در شلوغ زمستان دوره می تواند اختصاص داده شده ساعت هر زمان بین 6 صبح و 11 شب گفت ،

Centrica حرکت تکرار که از بریتیش ایرویز در ماه مه که همچنین ملاقات با مخالفت از کارگران و اتحادیه های کارگری.

یکی Centrica مهندس بی بی سی گفت: “آنچه که واقعا دردناک است که وقتی این coronavirus لگد همه ما را به چالش افزایش یافت.”

“ما از رفتن به خانه. ما احساس افتخار ما به عنوان کلید کارگران,” او گفت:. این قرارداد مطرح تغییرات بودند “بزرگ سیلی.”

او همچنین با اشاره به سوء ظن در میان کارگران است که تجدید نظر شرایط بودند و در حال اجرا در طول coronavirus بحران به طوری که کارکنان نمی توانست جلسات و بحث در مورد آنها.

Centrica می خواستم برای رسیدن به یک توافق قبل از زمستان های آن گفت: پس از مشورت با اتحادیه های کارگری که در حال حاضر آغاز شده است.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>