Centrica به تبر 5000 شغل

استیو پارسونز/PA سیم/PA تصاویر

Centrica که صاحب گاز بریتانیا اعلام کرده است که قصد دارد برای کاهش 5000 شغل به دلیل تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود نیمی از مشاغل به قطع خواهد شد در میان شرکت مدیریت و کارکنان شرکت. سه لایه مدیریت خواهد شد محروم کردن گفت: اجرایی کریس اوشی و اضافه کرد که این شرکت “مجموعه مدل کسب و کار مانع از تحویل استراتژی ما”.

بسیاری از تجدید ساختار است که انتظار می رود اتفاق می افتد در نیمه دوم این سال و نیمی از این زمان 40-قوی تیم رهبری ارشد است و انتظار می رود به ترک گروه توسط پایان ماه اوت.

Centrica که 20,000 کارکنان در انگلستان و دیگر 7,000 فراتر از مرزهای انگلستان بوده و در کاهش برای چندین سال به دلیل کوچکتر انرژی تامین کنندگان گرفته اند مشتریان از گاز است. درآمد آن را نصف بیش از دهه گذشته است.

آن گفت: این امر می تواند مشاوره نیروی کار خود را بر تسهیل شرایط برای کارکنان در انگلستان وجود دارد که در آن 80 نفر از های مختلف کارکنان قرارداد – برخی بیش از 35 سال – هر کدام با انواع مختلفی است.

بازسازی است و انتظار می رود در نیمه دوم سال 2020 زیر کارکنان مشاوره.

اوشی بود که تا ماه آوریل این شرکت مدیر امور مالی گفت: همه گیر بود و نشان داد که چگونه این شرکت می تواند در آینده: “ما یاد گرفتیم از طریق بحران است که ما می تواند چابک و پاسخگو در سخت ترین شرایط قرار داده و مشتریان خود را در قلب ما تصمیم گیری است. در حال حاضر ما باید تمرکز مدرن و ساده راه ما انجام کسب و کار.

“پس از تبدیل شدن به رئیس اجرایی تقریبا سه ماه پیش من با تمرکز بر مرور این شرکت از طریق Covid-19 بحران و شناسایی نیاز به تغییر در Centrica.”

او افزود: “من واقعا متاسفم که این مشکل تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته شود و درک تاثیر بر همکاران که ما را ترک خواهد کرد. اما تغییرات ما پیشنهاد را طراحی شده برای دستگیری ما کاهش, ما اجازه می دهد به تمرکز بر روی مشتریان و ایجاد یک پایدار شرکت است.”

این GMB اتحادیه با این حال ابراز خشم در حال حرکت است. جاستین Bowden, GMB ملی کار گفت: “خیلی کم و خیلی دیر تصمیم گیری و مدیریت را ترک کرده اند یک بار افتخار نام تجاری فلج و ضعیف است. کاهش بیش از هزاران شغل است نه پاسخ. شما نمی توانید فقط برش راه خود را از یک بحران است.”

این اتحادیه گفت: “مبارزه برای هر شغل”.

به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی Centrica اعلام کرد که Sarwjit Sambhi مدیر اجرایی Centrica مصرف کننده و ریچارد Hookway مدیر اجرایی Centrica کسب و کار خواهد بود پله پایین از هیئت مدیره بلافاصله و خارج خواهد بود این شرکت تا پایان ماه ژوئیه.

“من واقعا متاسفم که این مشکل تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته شود و درک تاثیر بر همکاران که ما را ترک خواهد کرد.”

به گزارش دفتر ملی آمار تعداد شرکت هایی که فکر می کنم آنها باید به کارکنان برکنار شده کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس پیش از آن در مستند.

دیروز (چهارشنبه 10 خرداد) بود که روز آخر که در آن شرکت می تواند درخواست کردند برای پول است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>