لامپ کم مصرف پیش نویس: سریع کسی بگویید سابق ساسکاتون تپه تام Schnitzler او فقط برداشت شده توسط Ti-گربه

محتوای مقاله

تامی Schnitzler, ظاهرا, یکی از آخرین بدانید.

اینترنت مشکل تاخیر پاسخ خود را پس از او انتخاب شد در هشتمین دور 72 به طور کلی از پنج لیگ فوتبال کانادا پیش نویس توسط همیلتون ببر-گربه.

Schnitzler شده بود تماشای این پیش نویس در ساسکاتون در لپ تاپ خود را با خانواده خود را. Wi-Fi نیست به طوری که صفحه نمایش عقب مانده.

“این در واقع یک داستان خنده دار می گوید:” Schnitzler که بازی پنج فصل ساسکاتون Hilltops قبل از حرکت به بازی دو سال با U ورزشی’ دانشگاه بریتیش کلمبیا Thunderbirds.

“ما را به گذشته دور وجود دارد و من به نوعی پذیرفته شده است که من احتمالا نمی خواهید برای دریافت پیش نویس. وجود دارد یک زن و شوهر از تراکم به سمت چپ و سپس به طور ناگهانی گوشی من شروع وزش باد تا از رفقا گفت: “شما پیش نویس! شما در حال پیش نویس!’ من, مانند, ” چه شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ من شنیده ام چیزی.’ من فقط منتظر یک کمی. چند دقیقه بعد من در نهایت دیدم نام من آمده وجود دارد و من بسیار هیجان زده است. آن را بسیار هیجان انگیز است لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>